Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Skargi (Czytany 89282 razy)
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Marca 2008, 10:16:02 »
Zal.pl

Dostałes bana bo dostalem ta informacje i to byl jedyny sposób by sprawdzic czy to prawda. A dostałes go mojej dłuzszej obecnosci i po ocenie Twojego zachowania....

Co do rozumu to widac po tych logach i powyżsej wypowiedzi kto go ma mało....
Mówi sie od razu ze sie jest adminem itd i tyle.  Za duzo Leona zawodowca. Sprawy by nie było ... nie obchodzi mnie to co bylo kiedyś, widzialem to co widzialkem i o tym mowie. Zreszta sam nie wiedzałem, kim jestes, raz miałes takie uprawnienia, raz jescze inne. Jakby nie patrzec sam doprowadziłes do tego zamieszania.
pocwicze, pocwicze nie martw sie :)

dluzsza obecnosc niespełna 5 minut? przez przez ktora w sumie nic nie zrobilem? (wszystkie wypowiedzi jakie były w tym czasie są w moim poście wyżej)

co do oceny mojego zachowania to nie bede komentowac (wszystko jest wyzej wiec niech każdy sam oceni)

dalej...
a co ja Khaziowi i innym tłumaczyłem, przez ostatnie 2 miesiace? juz nie raz powtarzalem, ze nei jestem hackerem, tylko mam dostep do czata. Więc to nie ja zrobiłem zamieszanie. poprostu niektórzy chyba na siłe chca poznac jakiegos hackera?

a jak juz mowilem to ja tam adminem nie jestem (jak wspominalem takim cwierc adminem od sprzatania) i w wewnetrzne sprawy rozdawania rang itp. sie nie mieszam, ale jak mnie banowal 5 razy za nic to wzialem mu range z komentarzem, ze mu ja jareq odda jak mu wytlumaczy, ze popsprzatac na czacie to ja moge ;] gdybym tego nie zrobilem pewnie banowalby mnie znow co minute za nic.

za duzo to ty nie widziales chyba? (dla zainteresowanych znow patrz moj post wyzej)

ok, dalej
No tak powiedziałeś mi to na czacie
homm5 (1-03-2008 18:37)
<#Martin> zachowujesz sie jak dziecko wiesz?
homm5 (1-03-2008 18:38)
<Khaziu> kto ja czy on
homm5 (1-03-2008 18:38)
<olivsen7> dokładnie........
homm5 (1-03-2008 18:38)
<#Martin> ten Deksiu
Damian (1-03-2008 18:38)
yhy
homm5 (1-03-2008 18:38)
<Khaziu> to moge voica jako iż mam większość poparcia??
Damian (1-03-2008 18:38)
udowodnij:d
i tyle tego bylo, nastepna twoja wypowiedz po paru minutach juz nie byla zwiazana z tematem. No wiec zapraszam do szukania argumentow w logach post wyzej

a co do ostatniego poziomu rozmow na czacie (nie chodzi tutaj o dzien wczorajszy tylko ogolnie wstecz) to tragedia. BTW jareQ  pamietasz nasza rozmowe z 21-01-2008 19:24 na priv?

obrazony sie czujesz? hm nie takie byly moje intencje ale trudno zdarza sie
pzdr i życze miłej niedzieli :)
deksiu


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Marca 2008, 12:20:47 »
Ja jeszcze raz przepraszam. nie wiedziałem że tak można. poza tym myślałem że jareQ zrobił czat i w ogóle. jeśli chodzi o osobę Deksia to jeszcze raz go przepraszam. Na przyszłość można powiedzieć że jest sie twórcą czata.

Pozrdo dla Deksia i Martina.


IP: Zapisane
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Marca 2008, 12:39:04 »
Ja jeszcze raz przepraszam. nie wiedziałem że tak można. poza tym myślałem że jareQ zrobił czat i w ogóle. jeśli chodzi o osobę Deksia to jeszcze raz go przepraszam. Na przyszłość można powiedzieć że jest sie twórcą czata.

Pozrdo dla Deksia i Martina.
Twórca jest SX.
pzdr


IP: Zapisane
wargol

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


;((((

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Marca 2008, 10:29:55 »
nie wiem czy to nazwac  skargą ale ok
to bedzie na shelva
ziomek 10:01:33
siemasz
ziomek 10:01:37
numerek na czaci
ziomek 10:01:44
czacie
Shelv123 10:01:59
I co z tego >.<
ziomek 10:02:14
ty nie dajesz nickow  ?
Shelv123 10:02:35
niech sobie poczeka, myślisz ze ja nie mam co robic tylko caly czas siedizec i nicki dawac?
ziomek 10:02:48
to jest chwila xD
Shelv123 10:03:02
i huj mnie to obchodzi
Shelv123 10:03:10
wiesz ze nieznajomych przychodzi ok 15 dziennie?
ziomek 10:03:28
z czego ty zadnemu nie dajesz nicka xD

po 5 min dostalem dokladnego kicka

/pomyśl nad tym co piszesz ok? on ma obowiązek dawania nicków na czacie jak jest a jak go na nim nie ma to nie musi. Jak jesteś w domu po lekcjach to nauczyciel nie woła cię i nie każe tablicy zetrzeć prawda?



« Ostatnia zmiana: 08 Kwietnia 2008, 17:13:01 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Marca 2008, 16:13:00 »
nie ma czasu to nie bedzie dawal. proste. trudno zeby wszystko rzucac bo jakis numerek przyszedl.
a dostales autokicka prawdopodobnie ;P

//edit
jeszcze raz mi ktos napisze na priv, jak nie ma mnie na czacie, zeby dac komus nicka to zbanuje!
pozdrawiam  ;D


« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 13:13:26 wysłane przez Deksiu » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 08 Kwietnia 2008, 17:07:39 »
Omg skarga na mnie.... btw to samo co Deksiu, nie piszcie mi na privie że numerek bo ja nie jestem botem ale człowiekiem i na zawołanie nie wbiję na czata... Mam też sprawy rodzinne jak i osobiste (każdy rozumie)  więc ta skarga chyba jest bez sensu ;]


IP: Zapisane
Ania

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 09 Kwietnia 2008, 01:32:40 »
No bo Panowie, wy nie umiecie tego załatwić.

Skoro mnie nie ma na chacie to prośba o nick jest bezsensowna, chyba ze komuś sie nie śpieszy i wyśle mi nick i nr gg to jak wrócę z pracy to z łaski swojej nadam nick ale raczej do tego czasu ktoś już mnie uprzedzi :P :P

Podobnie z odbanowaniem.  Wystarczy gg napisać, powód zbanowania i tyle. Jak mam czas to odbanuje :P :P Czas do ludzi trzeba z podejściem po prostu  ;)


IP: Zapisane
Po co sie kłócić, skoro można sie od razu całować :D
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Maja 2008, 15:12:44 »
To nie będzie prośba o coś za co miałbym mieć bana.

Chcę tylko żeby mi przywrócono dawną rangę. Op. Mając ją mogłem dawać unbany ( co widać w dziale z przeprosinami ) oraz skuteczniej pilnować czata. Nie wiem czym sobie na nią nie zasłużyłem. Jeśli coś jest nie tak albo coś to mi powiedźcie a nie będę już robił błędów jeśli jakieś robie.


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 17:28:46 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Maja 2008, 17:13:39 »
nick na czacie - Hetman

Całkowicie popieram Khazia.

Zawsze porządkował czat gdy robił się harmider. Od 3 Miesięcy miał op-a i za co mu go zabraliscie?
Trochę czasami przeginał ale nie tak aby stracić operatora.
Czy popełnił aż taki zły czyn, że mu go zabraliście?
Ja od kiedy jestem na czacie nie widziałem aby robił cos tak okropnego aby mu odebrać rangę opa i zdegradowć do voica...
Co najważniejsze, nie zachowuje się jak dyktator na czacie...
Jestem za tym aby przywrócic range Khaziowi, lecz
,,Niech się dzieje wola nieba,
z nią się zawsze zgadzać trzeba".

To jest moje osobiste zdanie...


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 17:38:13 wysłane przez Hetman » IP: Zapisane
Czarci pomiot

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Gucio na czacie ^^

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Maja 2008, 17:25:45 »
Khaziu nie ma operatora??? >:( Co wy sobie żarty robicie? Khaziu tyle razy przestrzegał porządku na czacie, kickował niegrzecznych i za 3 kick dawał BAN. Zawsze był po stronie tych, którzy byli w potrzebie. Moim zdaniem on zasługuję na admina >:( A tak poza tym zgadzam się z Hetmanem 8) TO NIE SPRAWIEDLIWE!!! ODDAJCIE KHAZIOWI PRAWA INACZEJ BĘDZIE WIĘKSZY BAŁAGAN NIŻ TERAZ!!!


IP: Zapisane

Tak skończysz jak będziesz mnie zaczepiał :(
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Maja 2008, 17:29:30 »
Też tak myślę, dlaczego Khaziowi odebraliście rangę op-a, jeśli już się ją przyznaje to się jej nie odbiera tak po prostu, poza tym umie on jak nikt zapanować nad porządkiem.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Maja 2008, 17:45:31 »
poza tym umie on jak nikt zapanować nad porządkiem.

Czyżby naprawdę tak by było? Skoro nie wiesz jak jest naprawdę to po co oszukujesz? Czyżby kolejna osoba która się podlizuje użytkownikowi z rangą? Co do Hetmana to "kolejny" podlizus, nie tylko ja to widzę...  Każdy może to potwierdzić, nawet krążą opinie że "Hetman to przydupas Khazia"... Nie będę się na ten temat wypowiadał bo to nie moja sprawa i nie obchodzi mnie czy on ma honor czy nie ;X  Wracając do temu rang... Co do odebrania rangi Khaziowi to nie mam żadnych przeciwskazań co do obecnej rangi Khazia. Unbany może również kto inny dawać i burdelu an czacie nie będzie, więc nie musi się tym zajmować. Ważne że może banować i kickować a o to przecież chodzi żeby mógł "najlepiej zapanować czatem". Więc po co mu wyższa ranga? Żeby czuć się lepszym i wywyższonych od userów? Przecież praca na czacie nie polega na tym zeby się wywyższać... A z tego co widzę i na pewno nie zależy mu na randze tylko ze względu "efektywniejszej" pracy. Dlatego też nie wiem po co Khaziu płaczesz z tego powodu przecież nic się takiego nie stało... Ja tam nie widziałbym różnicy gdyby mi zmieniono range na operatora. Napisałem zmieniono bo nie chcę napisać "zniżono", co dla "niektórych" ma to baardzo wielkie znaczenie a przecież powinno być inaczej. O to co ja mam do powiedzenia. Ostateczna decyzja nalezy do Jarka i powinniśmy się stosować do jego wskazań a nie lizać komuś tyłek ze względu na range więc po co się podlizywać? Elo.


a zatem. hetman nie liże mi dupy bo nie musi. i tak mam logi. co do unbanów to zobacz w dział z przeprosinami. skoro mówisz że tobie to wisi to może voica chcesz co? ashia też sie nie podlizuje bo nie musi. to że miałem opa nie dawało nikomu żadnej korzyści. nie wiem czemu tak mnie jedziesz ale to twoja sprawa. Co do porządku to jest jak następuje. inni też czują większy respekt przed opem i nie spamują tak. ja moja prośbę podtrzymuje a jak shelvovi obojętnie jaką ma range to może mieć voica. wiem tylko że ranga na czacie to honor i zaczyt i do czegoś zobowiązuje. to tyle. dziękuje za uwagę. /Khaziu


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 17:53:56 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Maja 2008, 17:59:11 »
Zgadzam się z Shelvem w 100%. Przecież żeby pilnować pożądku na czacie nie trzeba mieć operatora, a jak powiedział Shelv unbanować może ktoś inny. Skoro jareQ tak zadecydował to nie sądzę żebyć coś zmienił. Ale czy straciłeś tą rangę bez powodu? Chyba jareQ nie zabiera i nie daje rang za byle co. Niech zadecyduje władca czata. Nic więcej do powiedzienia nie mam.każdy wie że mamy na pieńku więc wiesz. sam nic na czacie jako voice nie robisz. każdy to powie więc sory.  wchodzisz , patrzysz kto jest i idziesz. od czasu do czasu trafi sie jakiś numerek jak wejdziesz i dasz mu nick. i tyle. /Khaziu

Co ty myślisz, że ja nie mam co robić tylko cały czas siedzieć na czacie? To, że ty ciągle przy kompie siedzisz nie znaczy, że powinieneś dostać opa. A jak moge to wejdę i coś zrobię, a z resztą nie wiem co to ma wspólnego z tą sprawą.


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 18:04:43 wysłane przez tosiek19 » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Maja 2008, 18:01:36 »
Widzisz Khaziu, piszesz jak jest na czacie a wychodzi an to że sam nie widzisz co się tam dzieje... napisałeś o Voice.. widze że jednak ranga CI nie potrzebna dlatego że porządkuc hcesz pilnować, poza tym ja nie widze żeby czuli przed TObą jakikolwiek repsekt ale to nie ważne ;] "ja moja prośbę podtrzymuje" Z tego co ja widzę to ty wchodzisz na czat i: Kto chce bana? Nie uważasz że zabardzo się rządzisz?

powiedziałem tak raz dla żartów. ty też masz sporo przewinień na koncie. więcej ode mnie. jesteś jak dyktator. ja wiem co sie dzieje na czacie. nie mam zamiaru sie kłócić dalej.  // Khaziu


« Ostatnia zmiana: 19 Maja 2008, 18:05:12 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Ventrue

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Maja 2008, 18:10:36 »
Z tego co sam zaobserwowalem, to Khaziu broni sie atakiem na kazda osobe ktora ma odmienne zdanie niz on. To tak z mojej strony.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry