Hyde Park > Pogaduchy

Oceń poprzednika

(1/1113) > >>

mejdej:
Tak jak w temacie napisane. Oceniamy, opisujemy osobę, która się poprzednio wypowiedziała. W tym przypadku to ja :tongue: . Możemy to robić na różne sposoby. Patrząc na posty, avatar, nick, sygne, co o nim myślimy itp. Czekam na ocenę :wink: .

Oceniamy poprzednika a nie wybrańca.

Luk:
No to może zacznę, krótko bo krótko ale zawsze jestem lakoniczny.
mejdej- gość z niezłym avem, fajna sygną i zapałem do pracy. Wydaje mi się, że pobędzie tu z nami jeszcze długo. Co do wypowiedzi to dużo na razie powiedzieć się nie da bo mało tym postów zwłaszcza w konfliktowych tematach (które niestety przy padzie serva chyba szlag trafił ale trudno...)

Kamil077:
Ktoś kto zaczyna zabawę z grafiką i ma wysoko postawione cele :P.

Cristal:
Kamil077 ma bardzo dużo usherbarów związanych z piłką nożną z czego można wnioskować, iż jest fanem tego sportu. Nie znam go i nie moge dokładnie ocenic. Jego nick kojarzy mi sie z James'em Bondem, a dokładniej końcówka 077 może nie taka sama, ale coś w tym jest. To chyba na tyle...



Pozdrawiam...

mejdej:
No to wypowiem się poraz drugi w tym topicu :tongue: .
Cristal - znamy się trochę długo. Nie wiem dokładnie ile. Poznaliśmy się na GNet i gadaliśmy dość długo. Jest to osoba z poczuciem humoru. Gada się z nim na luzie. Można spokojnie żartować. Jednocześnie można pogadać o sprawach poważnych, filozoficznych itp. Ogólnie spoko gość. Avatar ma własnej roboty. Nie spędza dużo czasu przed photoshopem i stworzył mało grafik, ale szybko się uczył. Poza tym jest to jenda z nielicznych osób, z którymi utrzymuje kontakt po upadku GNet. To na tyle.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona