Hyde Park > Pogaduchy

Arcyważny apel, kurczę pieczone...

(1/2) > >>

Ptakuba:
Ludzie, jeśli jesteście nowi, to nie piszcie w tematach typu "Oceń poprzednika", "Nasze cechy charakteru" itp. bo nikt was nie zna i nie wiadomo jak ocenić -.- Zresztą wy też nikogo nie znacie, więc wychodzą rzeczy w stylu
-na pierwszy rzut oka wydaje się być spokojny
-chyba jest spokojny
albo:
-jak nikt cię nie zna i ty nikogo nie znasz to się kuźwa tu nie wypowiadaj
W HydeParku posty się nie zliczają, więc jeśli jesteście po prostu łowcami cyferek to i tak i tak nic nie zyskacie, a innym oszczędzicie nerwów. Popiszcie najpierw trochę tak, żeby dać się poznać i w tematach z jakimś motywem innym niż "oceń poprzednika".

Oliwsen:
Popieram Ptakubę, człowiek zakłada nowy wątek-gierkę, objaśnia dokładnie jego zasady, wszystko fajnie pięknie gra leci sobie leci....a tu kicha, wpada taki świeżak i spam za spamem. Tu już zwrócę się bezpośrednio na temat gierki "Nasze cechy charakteru" - ludzie kochani, albo piszecie zgodnie z zasadami, albo żegnamy ozięble, bo to się zaczyna robić naprawdę irytujące. Mówię to również do osób, które już jakiś czas siedzą na Tawernie.

Ptakuba:
Dodam jeszcze małą zasadę znaną w necie - nie wiesz co pisać to nie pisz.

Sojlex:
Albo spamuj gdzie indziej ... Teraz na niektórych forach robią specjale getta dla spamerów w postaci stworzenia 1 działu bez zarządu całego dla spamerów .
A jak już wykryją takiego spamera , to blokują mu wszystkie inne działy i ewentualnie ShoutBox .

Miker:
Wiedziałem, że mogę na ciebie Ptakubo liczyć :)
Z niecierpliwością czekałem aż założysz ten temat i oczywiście popieram przedmówców.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona