Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nawilżacz powietrza (Czytany 1441 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« : 24 Maja 2017, 22:32:07 »
Tawernowicze pomóżcie! Chciałbym kupić sobie jakiś nawilżacz powietrza czy co to jest, że też jonizuje i w ogóle ochładza.

Polecacie coś może?


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Maja 2017, 23:02:56 »
Ja się tam nie znam ale chcę pomóc.
W tym celu przedstawię kilka opinii ekspertów i użytkowników tego typu sprzętu.

Najpierw opinie expertów:

Cytuj
Media Expert pisze: Nawilżacz ultradźwiękowy HB UH1045DB kolor czarny, trzy stopnie nawilżania, nawilżanie ultradźwiękowe za JEDYNE 299,99zł! W Media Expert włączamy niskie ceny!

Cytuj
Doktor Sahara:Suche powietrze w zimie sprawia, że błony śluzowe, które mają chronić przed wirusami i bakteriami, stają się nadmiernie wysuszone dlatego polecam nawilżacz powietrza marki Bosch. Gdyby moi pacjenci używali nawilżaczy, nie miałbym kogo leczyć. Dłuższa wilgotność twego gardła to Calgon... Przepraszam nawilżacz.

Cytuj
Doktor Hannibal Lecter: Bardzo polecam nawilżacze powietrza! Ludzkie gardło jest wtedy wilgotne, a przez to smaczniejsze.

Teraz opinie użytkowników:

Cytuj
Marcin z Krakowa pisze: Szczerze odradzam. To jest ładnie wyglądające badziewie. Najpierw głośna praca wentylatorka - wymieniono na gwarancji. Potem przecieki. Woda wylała mi się na podłogę z desek - f...! W końcu kiedy już trzymałem go w plastikowej misce, żeby znów nie zalał mi podłogi z desek... wysiadł wyświetlacz. Po 3 sezonach zimowych mam go dość. Wypierniczam to na śmieci.

Cytuj
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina szef wszystkich szefów: Oczyszczacz ma doskonały design. W pokoju dziecięcym pełni dodatkowo funkcję lampki dodającej odwagi usypiającemu dziecku. Dzięki niemu mógł zostać w naszym domu pies, który biegając wzbijał kurz a wraz z nim roztocze, na które jest uczulona moja córka. Po miesiącu użytkowania oczyszczacza córka przestała używać wziewów, nie meczy jej katar. Z domu znika również szybko zapach po niepranych skarpetach.

Cytuj
Mietek spod Sosnowca:
sprzedano mi produkt z zepsutym higrostatem, dwa miesiące użytkowania i zarósł pleśnią. dwa tygodnie urządzenie w serwisie gdzie miał być naprawiony i oczyszczony z pleśni, dlatego też zgodziłem się na zakup nowych wkładów. niestety po powrocie z serwisu urządzenie nie nadaje się do użytku ze względu na pleśń. Jak macie 6 stów na zbyciu to kupujcie to cudo, zawsze to można przerobić na lampkę nocną za 20 PLN.
Zalety:
-cicha praca
-można przerobić na lampkę nocną
Wady:
brak instrukcji użytkowania
cena
cena części zamiennych
serwis
słabe zabezpiecenie przed grzybami

Mam nadzieję, że pomogłem  ;).


IP: Zapisane
czarownica



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Lipca 2018, 10:23:05 »
Tak! Też miałam problem z za suchym powietrzem i nawilżacz powietrza z zdziałał cuda, wstałam rano i moje gardło jak nowe


IP: Zapisane
Przeczytałam i zmieniłam swój krem na cellulit, polecam https://pieknojestwtobie.com/top-10-kremy-kosmetyki-i-balsamy-na-cellulit-ranking/
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry