Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dział ogólny Disciples (Czytany 11485 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 31 Października 2008, 15:45:01 »
O wszystkim i o niczym.

A mam pytanie. Może ktoś mnie oświecić i powiedziec co to Disciples bo nie znam gry. Jest warta kupienia? Etc...


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 31 Października 2008, 15:57:24 »
Disciples to strategia turowa tak jak HoMM w mroczniejszych klimatach. Jest imperium,hordy nieumarłych,legiony potępionych i przymierze elfów,każdy ma ciekawą kampanie a sposób rozgrywki jest nieco inny niż w hirołsie. Bowiem jednostki walczą tak jak w sonic rpg ;p Ale nadal jest to ciekawa gra. Zdecydowanie warta zakupienia.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Października 2008, 16:18:44 »
Dodam jeszcze, że musisz dokładnie planować rozbudowę stolicy gdyż w wielu przypadkach masz do wyboru dwa kierunki rozwoju jednostki. Ponadto następne "ulepszenie" zyskuje się po zdobyciu przez i istotę następnego poziomu.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 02 Stycznia 2009, 09:50:38 »
Khaziu pytaj odpowiemy na każde pytanie.
Disciples 2 jest to świetna gra i warta zakupu choć nigdzie jej nie sprzedają... chyba że przez internet.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 26 Stycznia 2009, 19:49:57 »
W sprzedaży są nadal dostępne Powrót Galleana zawierający w sobie kampanie dla czterech podstawowych ras (19,99 eXtra klasyka) i Bunt Elfów dodający piątą rasę Przymierze elfów (19,99 eXtra klasyka). Oba te tytuły można tez kupić na gram.pl podczas wyprzedaży za mniej niż dychę.


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 19 Lutego 2009, 14:21:21 »
o co chodzi z przemianą wilcarza u krasnoludów bo do tego nigdy nie doszedłem miałem go raz czy 2 ale nie wiem jak zrobić przemianę???!!!


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 23 Lutego 2009, 18:32:09 »
Nigdy nim nie grałem więc nie wiem ale chyba po śmierci odradza się jako pół wilk- pół człowiek (nie wilkołak tylko bestia jakaś tam)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 24 Lutego 2009, 15:44:53 »
Nie sądzę, że tak się dzieje przemiana po śmierci ???

« Wiadomość doklejona z: 24 Luty 2009, 15:44:32 »

bardzo wątpię


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 15 Marca 2009, 10:44:23 »
Sprawa jest prosta, jako że to jest samo przemiana jako cel wybieramy właśnie samego Wilczego władcę i w jego turze klikami na niego. Przemiana jest właściwie mało użyteczna jako, że w kolejnych poziomach jako Duch Fenrira ma te same statystyki. Nie wiem tylko czy podobnie jak Sobowtór może zaatakować w tej samej turze, w której zmienia postać.


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 23 Kwietnia 2009, 08:59:33 »
Nie chcę zakładać następnego tematu który będzie tylko na stronę czy dwie więc zadam to pytanie w tym temacie gdyż jak wskazuje nazwa jest on o wszystkim i o niczym xD.

Więc co was najbardziej denerwuje w Disciples 2? I co chcielibyście zmienić?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 23 Kwietnia 2009, 11:30:33 »
Bezużyteczność opcji automatycznego rozstrzygnięcia walki po wybraniu której można przegrać (dla mnie przegrana walka to taka w której straciłem choć jedną jednostkę) nawet w sytuacji gdy to jest niemożliwe. W BE miałem sytuacje gdy rozstrzygając automatycznie walkę ze Skalnym olbrzymem traciłem jednego wojownika pomimo tego że olbrzym miał źródło ataku ziemia a moja lecząca jednostka nadawała ochronę przed tym atakiem.

Mogę też napisać co denerwuje mnie w Disciples III mianowicie dodanie paska pokazującego kolejność atakujących jednostek (taki jak w Heroes V) tym samym odbierając sporą dawkę adrenaliny jaka uderza w DII gdy zastanawiamy się w kogo pierwszego uderzyć i czy zdążę go wykończyć nim on wykończy mnie.


« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2009, 11:33:42 wysłane przez Pyriel » IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 24 Kwietnia 2009, 10:03:34 »
Bo teraz panuje taka mmm jak by tu to powiedzieć mmm...??? Chodzi mi o to, że producenci gry robią grę tak aby gracz  za bardzo nie wysilał się umysłowo i dają takie "ulepszenia''

Mnie denerwuje w Disciples II długość trwania czarów. Po pierwsze chciałbym aby animacje można było wyłączyć(w ogóle) albo je anulować podczas rzucania czaru. Na początku jak się rzuca pierwszy raz jakiś czar to mówi się ale fajna animacja ect. ale jak ogląda się ją po raz enty i nie można jej przerwać to mnie to denerwuje.
Poza tym szkoda że czary działają tylko na jedną turę tak samo jest z eliksirami. W 3 chciałbym aby było więcej czarów i były na kilka tur oczywiście chcę też aby były na 1 turę a te co są na więcej zabierały więcej many...


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 24 Kwietnia 2009, 10:42:55 »
Disciples ma trzy bardzo denerwujące elementy:
Pudło w walce w której by wygrać bez strat każda z jednostek musi trafić.
Margines przy inicjatywie gdy jednostka z 45 INI zaatakuje jako pierwsza naszą mającą 50 INI
Paraliż Meduzy która przy 60% szans powodzenia niemal nigdy nie chybia.
I te trzy elementy sprawiają, iż Disciples w porównaniu do Heroes wypada ... O NIEBO LEPIEJ.


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 24 Kwietnia 2009, 11:06:45 »
Margines przy inicjatywie gdy jednostka z 45 INI zaatakuje jako pierwsza naszą mającą 50 INI

Ale to się zdarza bardzo rzadko.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 30 Maja 2009, 12:57:29 »
Oj raczej bardzo często.
Przy okazji co sądzicie o Sukubie czy jest użyteczna czy wręcz przeciwnie. Czy jednostka o tej skuteczności i specjalizacji ma racje bytu :?:


IP: Zapisane




[img width=3
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry