Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najciekawsza Historia Rasy (Czytany 11490 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« : 01 Listopada 2008, 09:20:36 »
Jaka rasa ma waszym zdaniem najciekawszą historie w kampanii. Można się odwoływać do jednego dodatku/części jak i całości. Oczywiście należy uzasadnić swoje zdanie.
Moja ocena będzie się opierała na fabule z Mrocznego Proroctwa niestety.
Sądzę, że ciekawą kampanię miało Imperium. Liczne zdrady, pomoc sąsiadom i wojna domowa uzbroiły ją w zaskakujące zwroty akcji np. Jakiś czas masz sojusz z Górskimi Klanami a chwilę potem musisz już walczyć na dwa fronty.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01 Listopada 2008, 10:27:41 »
Jak dla mnie legiony,sorry ale Uther(częściowo powiązane z klanami) i Asteroth i takie tam,i jeszcze ten ziomal z imperium co go trza namówić do współpracy.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Listopada 2008, 19:46:42 »
Mnie najbardziej zainspirowała historia nieumarłych Bogini Mortis tak kojarzy mi się z pajęczą królową jakąś , w ogóle mroczne klimaty i takie nawet fabuły nie pamiętam do końca już;p


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Listopada 2008, 09:14:30 »
Moją ulubioną Historia Elfów oraz ich Boga Galleana, pierwsze istoty w Nevedarze ale unicestwione tak samo ich Bóg skończył pokonany przez Wotana.
Historia pełna ciekawych wątków jak i zwrotów akcji.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02 Listopada 2008, 12:14:30 »
Nieumarli... doprawdy niezwykle przewlekły wątek, w dodatku ciągnący się jeszcze długo... przeczytajcie w jednej z moich recenzji na Tawernie ; )


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 02 Stycznia 2009, 09:47:23 »
Nieumarli powstali bezpośrednio od elfów więc historia bou tych ras jest najciekawsza.

Mortis była niegdyś sollanine żoną gaelana. Nie pamiętam dokładnie tej historii ale chyba wotan podczas walki rzucił galeana w słońce a potem sallanine rzuciła się by go ratować i się okropnie poparzyła. galean nie chciał jaj znać i odszedł. Tak narodziła się bezcielesna bogini mortis oraz jej sługi nie umarli.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 26 Stycznia 2009, 20:16:18 »
Nieumarli powstali bezpośrednio od elfów więc historia bou tych ras jest najciekawsza.

Mortis była niegdyś sollanine żoną gaelana. Nie pamiętam dokładnie tej historii ale chyba wotan podczas walki rzucił galeana w słońce a potem sallanine rzuciła się by go ratować i się okropnie poparzyła. galean nie chciał jaj znać i odszedł. Tak narodziła się bezcielesna bogini mortis oraz jej sługi nie umarli.
No to ja sprostuję tego posta. Solonielle była małżonka Galleana i bogiem Morludzi. Gdy pojawiły sie Legiony elfy uciekając wdarły się na ziemie Klanów gdzie zostały zmasakrowane przez pokurcze. Gallean chcąc ratować swe dzieci stanął na przeciw Wotana który wyrwał mu serce i cisnął w słońce. Solonielle rzuciła się za nim i jej piękne ciało splunęło a Galleana nie udało się uratować.

Nieumarli nie powstali z elfów a z ludzi. Dokładniej nacji Alkmarów wyznających kult zmarłych.

Najlepsza jest fabuła Legionu od zdrady cesarzowej po jej śmierć w Disciples1, do śmierci jej syna Uthera w części drugiej


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 24 Lutego 2009, 15:30:11 »
Ale przecież po odrzuceniu Solonielle przez Galeana stała się Mortis bezcielesną boginią nieumarłych ;) wg. jest to historia ciekawa i warta zainteresowania.


« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2009, 11:02:43 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 15 Marca 2009, 10:57:25 »
Nie, nie, nie. Solonielle stała się Mortis nie z powodu odrzucenia przez Galleana ale po jego śmierci tracąc ciało ratując jego serce. Hordy były jej sposobem na wskrzeszenie kochanka.



IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 25 Marca 2009, 11:06:10 »
Grałeś w dodatek Bunt Elfów, Elfami?


To wy ostatniej misji kampanii elfów jest  stary mędrzec elfów tkóry opowiada historię wszystkich ras od ldzi elfy poprzez orki i inne rasy!!! ja przeczytałem wszystkie historie CAŁE!!!   ;D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 31 Marca 2009, 17:10:36 »
Przechodziłem ta kampanie ze trzy razy ale nie pamietam czegoś takiego :huh:

Obecnie znów jestem w tej misji robiąc ją różdżkarzem na najwyższym poziomie trudności wiec sprawdzę czy rzeczywiście takie coś jest, byłoby fajnie  ;D


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 01 Kwietnia 2009, 08:57:14 »
Ten mędrzec znajduje się obok posterunku elfów, na "dole" mapy w okolicach potężnego białego maga imperium który wali armagedonem. I ten mędrzec znajduje się na wzgórzu i nie można do niego zajść trzeba stanąć przed wzgórzem, może nie długo wstawię screen.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 01 Kwietnia 2009, 17:49:57 »
Hmmm odsłoniłem kupę mapy (ma się te 54 punkty ruchu) i nikogo takiego nie spotkałem :/ niestety na razie blokują mnie Hordy w dalszej eksploatacji mapy.


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 02 Kwietnia 2009, 09:51:56 »
Oto screeny o których mówiłem i trochę dodatkowych z potęgą mojej armii  :P ;D...

http://img27.imageshack.us/my.php?image=disciplesscreen1.png

http://img27.imageshack.us/my.php?image=disciplesscreen2.png

http://img27.imageshack.us/my.php?image=disciplesscreen3.png

http://img27.imageshack.us/my.php?image=disciplesscreen4.png


Mam nadzieję że te screeny pomogą Go znaleźć.


54 ptk ruch to nic ja mam 100 łucznikiem elfów artefakt skamienienia i obniżenia poziomu do teho bardzo dużą inicjatywę stolica pada bez problemu xD  ;D ;D ;D


Może wkrótce wrzucę sav-y z końca gry kampanii ale mam tylko elfów i krasnali... :(((


Ps: Pyriel fajnie się z tobą dyskutuje o Disciples 2. Jesteś z Białegostoku?
Chętnie bym se z tobę pograł w Disciples.


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2009, 09:58:29 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 02 Kwietnia 2009, 16:40:34 »
Dzięki za screeny wiem już gdzie go szukać mam tylko nadzieje ze nie będzie potrzebny ten ich talizman bo go nie brałem

Nie, jestem obecnie z Ostrowca Św. a do multi w disie najlepszy jest program GameRanger na którym co dziennie z kimś można zagrać, jest nawet turniej w disa już rozpoczęty a po nim prawdopodobnie ruszy liga. Amatorsko bo amatorsko ale zawsze  ;D
W turnieju startuje jako Vogel Serapel.

Skład ciekawy dla elfów i bardzo skuteczny. Ta walkę wygrałem bez wspomagania się eliksirami czy czarami.


Obecny skład dla finałowej misji w chwili śmierci strażnika stolicy Hord.




IP: Zapisane




[img width=3
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry