Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 48 49 50 [51] 52 53    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W co gramy i na jakie gry czekamy? (Czytany 216944 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #750 : 18 Listopada 2014, 14:09:19 »
Oglądałem gameplay Evolve i naprawdę, baaaardzo fajnie wygląda. Dlatego szkoda, że tylko 3 potwory, bo to się może szybko znudzić. No ale zobaczymy.

Dziś dużo premier, najważniejsze sa 3. Pierwsza to GTA V na PS4 i Xboxa One, która mnie osobiście jako przedstawiciela master race'u mało interesuje :> Z podobnego powodu na mtecritic pc-towi userzy zaniżają ocenę nowego Dragon Age, co dziś właśnie też wyszło i nie prezentuje odpowiedniej jakości grafiki. Jest to hańba i w pełni popieram, by z tego powodu nie dawać dobrych ocen (nie to, że każdy kto chciał wiedział jak będzie wyglądał nowy DA ;>). Poza tym jednak opinie na temat tej odbiegającej od master race'u produkcji niestety wypadają baaardzo dobrze, podobnie jak już w miarę przyzwoitym pod względem oprawy graficznej Far Cry'iu 4, który jest ostatnią z najbardziej oczekiwanych premier dzisiejszego dnia.

No i... wiem, że powinienem już skończyć wyśmiewać to Unity, ale te memy są takie zabawne :D


Wiadomość doklejona: 26 Listopada 2014, 15:19:26
Tak prosiłbym nie sklejać przez parę dni by można to było zobaczyć.

http://www.darksoulsii.com/us/news.1.php
W mojej opinii jest to dymanie użytkowników pc-tów po całej linii. Bo jak byłeś wiernym fanem i kupiłeś w dniu premiery 2 część na pc, to teraz jesteś tą biedotą z okrojoną wersją bez lepszej grafiki i multi w 6 osób. Oni to za darmo, również w patchu na pc dać.


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2014, 15:19:26 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #751 : 26 Listopada 2014, 14:00:03 »
Ale przecież oni to dają w tym paczu :P
"DirectX 11"
Jedynie wersja DirectX9 bedzie okrojona z multisiów i graficzki.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #752 : 04 Lutego 2015, 22:12:54 »
W tym roku, w czerwcu do kin wchodzi czwarta część najbardziej znanej serii filmów z dinozaurami, której tytuł brzmi "Jurassic World."


W związku z tym powstaje nowa gra nawiązująca do całej serii.
Za tą grę odpowiedzialne jest studio znane z robienia innej serii gier, która sukcesywnie bawi graczy w różnym wieku od 2005 roku.


Chodzi mi o studio Traveller's Tales tworzące gry z serii Lego.
Tym razem dane nam będzie pokierować klockowym tyranozaurem  ^_^.
https://www.youtube.com/watch?v=-vaLJrn3VAo

Poza tym czekam na Wiedźmina i nową część Tomb raidera, a aktualnie odświeżam sobie Tomb Raider 3  :).


IP: Zapisane
valerie89

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #753 : 11 Kwietnia 2015, 13:32:30 »
gram w Dying Light i Pillars of Eternity, a czekam na GTA V (na PC oczywiście).


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #754 : 11 Kwietnia 2015, 14:06:04 »
Obecnie gram w Dragon Age Inquisition. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, choć jest dość sporo rzeczy, które irytują, chociażby wg mnie zbytnio mmorpgowa konstrukcja świata.

Gram także w Gothic 2 z modyfikacją Returning, ale, zakupwiszy DA:I, chwilowo przerwałem. Czasem wydawało mi się, że tę modyfikację tworzyli masochiści.

Czekam na GTA 5, Wiedźmina 3 i Just Cause 3. Najbardziej na Wiedźmina 3, szczególnie gdy zaprezentowane wymagania sprzętowe nie okazały się tak kolosalne, jak to wszyscy mówili.


« Ostatnia zmiana: 11 Kwietnia 2015, 14:12:17 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #755 : 23 Czerwca 2015, 21:53:31 »
http://www.metacritic.com/game/pc/batman-arkham-knight
Nie kupować nowego gacka na PC-ty.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #756 : 23 Czerwca 2015, 22:34:25 »
@Reuel
Nie stać mnie na kompa który by chciał to uruchomić. :P

Przechodząc do tematu:
Obecnie gram w zbyt dużą ilość gier jednocześnie.
- Próbuję dokończyć Borderlands i wszystkie (aż cztery! xD) DLC, które wkurzają poprzez brak możliwości do skorzystania z szybkiej podróży, bo twórcy jej tam po prostu nie uwzględnili.
- Powróciłem do Don't Starve i muszę się przyznać, że wyszedłem z wprawy, bo bardzo szybko ginę. :P
- Zacząłem grać w Dungeon Defenders, który miał olbrzymią przecenę na Steamie, więc szkoda było nie skorzystać. ;)

Obecnie czekam na grę twórców Borderlands o dźwięcznym tytule BATTLEBORN (>>TRAILER<<). Z tego co wiem ma być to połączenie gry z gatunku Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) i strzelanki. Grę tworzy ten sam zespół kreatywny, który pracował przy Borderlands, więc nie zabraknie wstawek z gier RPG (loot).


P.S.
Jej! Jak ja dawno nie pisałem w żadnym temacie. ^^



IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #757 : 24 Czerwca 2015, 07:50:44 »
Obecnie gram w EU4. Nie trzeba się domyślać, że Danią i właśnie jestem na prostej drodze do tego Charkowa Hellsa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #758 : 24 Czerwca 2015, 08:09:59 »
Żywcem mnie nie weźmiesz! ;c

Patrząc na wykazik w menu startu - channeluję swojego wewnętrznego służbistę poprzez wybijanie pieczątek w paszportach w "Papers, Please", udaję że umiem grać w AoSy w "Bohatyrach Burzy", zdobywam informacje praktyczne do przerobienia mechaniki PBFa poprzez patrzenie, jak działa w "Świątyni Złych Żywiołów" i "NWN 2"... i jeszcze czasami pogram orkasem w Ruskie King's Bounty nr 5.

A czekam wiadomo, na Warcrafta IV. Niczym na ukochanego, który nigdy nie wróci z bitwy pod Sommą. ;c


IP: Zapisane
oskarr85

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #759 : 03 Września 2015, 11:34:12 »
Aktualnie gram w Far Cry 4 i Pillars of Eternity, a przymierzam się do GTA V i nowego Wiedźmina. Czekam szczególnie na nowego NFSa i Call of Duty: Black Ops III.


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #760 : 03 Stycznia 2016, 08:43:39 »
Aktualnie to czekam na 2 dodatek do Wiedzmina 3 oraz na World of Warcraft: Legion.


IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #761 : 03 Stycznia 2016, 10:50:46 »
Aktualnie gram w Heroes 3 Złoto Edycje w Kampanie podstawkę już skończyłem i jestem przy końcu The Shadow of Death a potem zabieram się za Armageddon's Blade
Czekam na Wiedźmina 3 Złoto Edycje


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #762 : 04 Stycznia 2016, 17:43:50 »
Aktualnie gram w Wiedźmina 3 i na razie na nic nie czekam


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #763 : 04 Stycznia 2016, 21:28:29 »
Ludzie, ja wiem, że obecnie przy tak małym ruchu na forum każdy post wydaje się na wagę złota, jednak takie komentarze jak wyżej to bardziej pod bezużyteczny spam podchodzą niż konwersację. Napiszcie chociaż parę zdań na temat tych gier. Bo takie wyliczanki to chyba tylko w WT powinny przechodzić.

Ja obecnie skończyłem grę, którą uznaję za mojego osobistego czarnego konia tego roku, bowiem tytuł, który kupiłem tak o naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Chodzi o Alice: Madness Returns, która wyszła parę lat temu i obecnie przy steamowych promocjach osiąga niemożliwie niskie ceny :> Jest to kontynuacja McGee Alice, obie gry dotyczą rzecz jasna Alicji w Krainie Czarów, jednak nie jest to zwykłe przeniesienie historii z powieści na ekrany. Alicja w wyniku tajemniczego pożaru w swoim domu traci rodzinę. Prowadzi to też do zrujnowania psychiki Alicji (obłęd i utrata pamięci), która odreagowuje tragedię "podróżując" do Krainy Czarów. Oczywiście dziewczyna ze wszelką cenę dąży do odnalezienia prawdy na temat pożaru, co przy obecnym jej stanie nie jest proste. Generalnie historia jest mroczna, nie wystawiona na tacy i trzeba się wysilić, by poznać wszystkie jej wątki. Poza historią mamy miodny gameplay, bardzo efektowne i satysfakcjonące walki połączone z przechodzeniem kolejnych fajnie zaprojektowanych leveli (w końcu to plaformówka ;D) w miodnym klimacie i ładnej grafice. Dodatkowo soudtrack super. No i poza tym w grze mamy sporo gierek pobocznych, często w miarę prostych łamigłówek, choć czasem się trzeba nagłowić na jedną lub drugą.

Co do gier, na które czekam w 2016, to mam dwie opcje, czyli nowy Tomb Raider i Deus Ex, poprzednie części obu produkcji mi się bardzo podobały. Tomb Raider był udanym remakiem serii, przy którym rozbudowano fabularne wątki i w końcu postarano się ukazać Larę nie tylko jako obiekt seksualny, w wyniku czego mieliśmy fajną przygodówkę, jedynie szkoda, że trochę mało grobowców z łamigłówkami, mam nadzieję, że w 2 to rozbudują. Deus Ex: Human Revolution jest grą, która przekonała mnie, że da się w grach zdzierżyć widok z pierwszej osoby ;D Gra super od strony fabularnej, gdzie na łamach wykreowanej wizji 2029 roku mamy okazję uczestniczyć w konflikcie dotyczącej ingerencji w ludzkie ciało za pomocą różnych implantów, które jak jedni twierdzą ulepszają nas i są drogą do ewolucji człowieka, drudzy zaś pytają na ile stopniowo zastępując naturalne części ciała implantami wciąż jesteśmy ludźmi. Wszystko to w połączeniu z losami Adama Jensena, który na skutek masakry w firmie, w której jest szefem ochrony cudem unika śmierci i zostaje uratowany dzięki implantom. Próbuje on w tym świecie poukładać sobie na nowo życie. Dochodzą też takie sprawy, jak użycie takich technologii do celów wojskowych (główny bohater jest nafaszerowany nimi od góry do dołu).

Teoretycznie jest jeszcze Dark Souls 3 ale nie wiem czy wyjdzie w tym roku. Na temat tej gry chyba wypowiadać się nie muszę, fejm jej jest ogromny, a jeśli pomimo tego wciąż ktoś na jej temat nic nie wie, niech zada sobie pytanie:



« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2016, 21:19:02 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #764 : 05 Stycznia 2016, 19:27:08 »
Ludzie, ja wiem, że obecnie przy tak małym ruchu na forum każdy post wydaje się na wagę złota, jednak takie komentarze jak wyżej to bardziej pod bezużyteczny spam podchodzą niż konwersację. Napiszcie chociaż parę zdań na temat tych gier. Bo takie wyliczanki to chyba tylko w WT powinny przechodzić.

Zgadzam się niemal w stu procentach, ale z tym mierzeniem postów na wagę złota to trochę przesadziłeś. Nie jest aż tak źle. :)
OK, wiem, że jest źle, ale daj mi żyć w moim świecie. :rolleyes:

I skoro już coś tutaj piszę to może przejdę do tematu.
Obecnie gram w Borderlands 2, którego to poprzedniczka skradła mi serce swym klimatem, atmosferą otaczającego mnie pustkowia, umiejętnościami postaci (BLOODWING & MORDECAI FTW!!) i niewiarygodną ilością broni, która, pomimo licznych zawodów na samym początku szybko zaczyna kusić by zdobyć coraz to lepszy model danego pistoletu lub celniejszy rewolwer zadający obrażenia od elementu eksplozji z powiększonym magazynkiem, który w wyśmienity sposób potrafi zastąpić karabin snajperski... OK! Rozmarzyłem się troszeczkę...

Wracając do tematu BL2. Miałem spore obawy, że nie spodoba mi się ona aż tak jak jej poprzedniczka nawet po przeczytaniu kilkunastu recenzji wychwalających ją jako grę lepszą pod praktycznie każdym względem i, oj ludzie, jak bardzo się myliłem.
Jest to wspaniała gra. Zostały w niej poprawione wszystkie potknięcia i błędy popełnione w części pierwszej (ok, zostawili tego robota...), a wszystko inne zostało ulepszone i doszlifowane. Jedynym mankamentem jest dla mnie oprawa wizualna, która została tutaj mocno rozjaśniona, użyto większej ilości kolorów przez co znika mój ukochany klimat nędzy, brudu i rozpaczy, ale gra dalej prezentuje się świetnie dzięki użyciu charakterystycznego już dla serii komiksowego stylu.

W 2016 nie wypatruję zbyt wielu tytułów. Jedynym, który uważam za wart uwagi jest Battleborn. Ma to być gra podobna do Borderlands względem mechaniki i połączenia gry FPS z RPG. Każda z postaci (których jest w sumie 20+) ma zupełnie inne umiejętności, które ulepsza się w trakcie rozgrywki poprzez wybór dwóch efektów dostępnych po wbiciu poziomu. Głównym założeniem ma być możliwość, lub nawet konieczność, rozwijania postaci w inny sposób w zależności od mapy, czy sytuacji w której się znajdujemy. Dostępne będzie kilka trybów takich jak rozegranie kampanii (tak, ta gra ma fabułę O.o) samemu LUB współpracując z innymi ludźmi w trybie wieloosobowym, bądź też rozgrywka sieciowa na mapce 5v5. To drugie sprawiło, że ludzie zaczęli porównywać tę grę z tymi z gatunku MOBA. Powiem, że nie mogę się doczekać. :)

I to by było na tyle. :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 48 49 50 [51] 52 53    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry