Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 187554 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #585 : 12 Stycznia 2013, 15:06:46 »
Za namową lichen9 proponowałbym zamianę ankiety na stronie. Obecna jest dość długo.. Może być np: Ulubiona frakcja w HVI, Ulubiona kampania, ulubiony bohater rodzeństwa Gryfów.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #586 : 19 Stycznia 2013, 09:40:50 »
*Bump*
Cóż Ja proponuję na chwilę obecną stworzyć takową ankietę:
"Czy kupisz najnowszy dodatek do szóstej odsłony M&M Heroes?"
1 Zdecydowanie tak
2 Możliwe że kupię
3 Zdecydowanie nie
4 Nie wiem jeszcze

Jak coś można zmodyfikować te pytania bądź podajcie inny pomysł ;)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #587 : 19 Stycznia 2013, 13:20:28 »
W "Fantasy" jest wyłączony licznik? : O W sumie czemu? Przecież to też merytoryczne dyskusje i to nieraz ściśle powiązane z tematyką forum, bo przecież M&M i Heroes zawiera się w tym.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #588 : 19 Stycznia 2013, 13:31:43 »
Licznik został wyłączony gdyż w niektórych tematach doszłoby do nabijania "bardzo" treściwymi wiadomościami typu:
-Głosuję na tego śiamtego bo podoba się mi i jest czoko".



IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : 20 Stycznia 2013, 16:51:11 »
Nie wiem czy sensowna propozycja ale można by, wreszcie uaktualnić trochę ten dział: http://www.tawerna.biz/1_redakcja.htm. Bo jest to już dość nieaktualne. Ale to tylko moje wrażenie.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #590 : 20 Stycznia 2013, 17:39:01 »
@Lok: To trzeba moderować i usuwać, a nie od razu wyłączyć licznik. Bo na takiej zasadzie na całym forum można go wyłączyć - bo kretyńsko spamować można wszędzie. W forach tematycznych tego o czym mówisz to jest.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : 20 Stycznia 2013, 18:32:23 »
To spróbuj sobie teraz zmienić cały ten dział, który w połowie jest offtopowy, a w połowie są tam poważniejsze dyskusje. O takich rzeczach trzeba było myśleć wcześniej, a nie teraz się z tym budzić. Zresztą szczerze mówiąc osobiście nie widzę potrzeby zmieniania formuły działu, która jest dość wygodna (bo można chwilami na luzie popisać na dany temat) dla naliczania postów, jakby to było takie ważne.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #592 : 20 Stycznia 2013, 21:11:15 »
Z tego co kojarze warunkiem utworzenia subforum Fantasy było wyłączenie naliczania postów. Mimo tego kiedyś chciałem go włączyć, ale po przejrzeniu  tematów uznałem, że bardziej podpada pod Pogaduchy.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #593 : 28 Marca 2013, 21:33:08 »
Mam propozycję, a nawet dwie (bo to są propozycje alternatywne) zmian na forum. Od pewnego czasu gra w Forumową Mafię stała się integralną częścią Tawerny. Tych edycji narosło nam już piętnaście. W danym momencie czynna jest tylko jedna z nich. Wciąż ich będzie przebywać. Zaśmiecają one trochę Pogaduchy, a ich przeniesienie do Archiwum... nabiło nam wszystkim ogromną liczbę postów na liczniku. Wiele z tych postów była nic nie wnoszącym spamem. Jeśli będą wrzucane te edycje w dalszym ciągu do Archiwum to niestety wkrótce znajdzie się banda postonabijaczy. Tak więc co proponuję z tym fantem zrobić:

a) Utworzyć w Archiwum dział nienabijający postów. Nazwać go np. "Epicki spam" i niech tam lecą wszystkie tematy, które są już zamknięte, za fajne by je usuwać i za mało wnoszące by je zliczać.

b)Utworzyć osobny dział forum przeznaczony do gry w mafię.


Edit: Done, Ja i Hellsu przenieśliśmy, Administrator stworzył./Loczek


« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2013, 10:59:47 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #594 : 21 Maja 2013, 20:04:25 »
Proszę o utworzenie poddziału Duel of Champions, w ramach działu Gry online, lub działu Światu HoMM.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #595 : 23 Sierpnia 2013, 19:46:21 »
Mam propozycję - od dłuższego czasu na Tawernie rozgrywamy Forumową Mafię. Na koniec każdej edycji wybieramy najlepszego gracza (NGE, lub MVP). Mam pomysł, żeby go dodatkowo nagrodzić rangą, problemów technicznych nie ma z tym i myślę że warto ją stworzyć. Oczywiście co edycje miałby ją ktoś inny (no chyba, że pod rząd wybierzemy kogoś). Na zakończenie każdej edycji robilibyśmy ankietę i kto wygrywa ten dostaje rangę na pewien czas.

CO WY NA TO?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #596 : 23 Sierpnia 2013, 23:23:02 »
Nie, chociaż może już tego nie widać- jest to dalej forum o sadze heroes i nie należy przekształcać tej strony w forum mafijne. Niech dalej mafia pozostanie tu czymś pobocznym.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #597 : 23 Sierpnia 2013, 23:33:07 »
Proponowałbym wprowadzić na stronę zakładkę z aktywnymi pbf (obecnie byłaby to mafia, no i temat Cahan, jeśli ożyje) i wyznaczyć jakiegoś redaktora (proponowałbym Revolda, wydaje mi się że nie ma przydziału, a zna się na mafii), do krótkiego opisu, typu przedstawienia zarysu fabularnego (jeśli był) jak wyglądał skład, i jakim wynikiem zakończyła się edycja.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #598 : 24 Sierpnia 2013, 08:10:37 »
Proponowałbym wprowadzić na stronę zakładkę z aktywnymi pbf (obecnie byłaby to mafia, no i temat Cahan, jeśli ożyje) i wyznaczyć jakiegoś redaktora (proponowałbym Revolda, wydaje mi się że nie ma przydziału, a zna się na mafii), do krótkiego opisu, typu przedstawienia zarysu fabularnego (jeśli był) jak wyglądał skład, i jakim wynikiem zakończyła się edycja.
Czyli 100%, że będzie tam tylko FM :rolleyes: Co do takich podsumowań, to czemu nie, można by robić takie podsumowania, sam mógłbym nawet za takie coś się zabrać, jeśli Revold by nie chciał/ nie miał czasu.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #599 : 29 Sierpnia 2013, 21:01:07 »
Coraz częściej piszę na tawernie z telefonu i pomyślałem nad dodaniem tawerny do tapatalka. Tapatalk ułatwia korzystanie z forum. Stąd też moja propozycja. Co wy na to? Oficjalna strona programu:tapatalk


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.139 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry