Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja IV (Czytany 9590 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:50:38 »


 Cele:

    * Pojmij Izabelę i odpraw na niej rytuał
    * Zefir, Godryk i Findan muszą przeżyć
    * Zmierz się z Raelagiem
    * Raelag i Shadya muszą przeżyć

Sukcesywnie z tury na turę wędruj w stronę północnej części mapy. Ważne jest aby każdy z bohaterów dotarł dość szybko do własnego Wojskowego Posterunku. Uważaj na patrole nieumarłych, walka z niektórymi jest nieopłacalna, bo po wygraniu walki z naszej armii i tak pozostałyby strzępy. Najlepiej pozajmować miasta nieumarłych. Gdy poczujesz się nieco pewniej w związku z ilością wojsk, rusz dalej na północ. Przez środek mapy wiedzie ścieżka do terytorium Imperium Gryfów. Tutejsi rycerze nie są najmocniejsi, nie powinieneś mieć problemów z zajęciem ich posiadłości. Idź się spotkać z Raelagiem i Shadyą. Ci członkowie klanu Ygg-Chall dołączą do wyprawy w celu odprawienia rytuału na Izabeli. Teraz pozostała już tylko walka z Izabelą. Nie spiesz się jednak i lepiej przygotuj się do tej potyczki, bo Izabela do ci do zrozumienia, że nie chce aby odprawiano na niej jakiś rytuał. Misja Piąta: Nadzieja Zehira


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:26:55 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
uk84gs

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Stycznia 2010, 19:48:32 »
mam mały problem. zdobyłem wszystkie zamki i kopalnie, wszyscy trzej herosi mają super armie, jade spotkać sie z Raelagiem i Shadia, pokazuje sie filmik i tu właśnie nie rozumiem ... wyskakuje info, że zielony gracz został pokonany (mimo, że nie było walki) i przegrywam misję. usuwałem i zbierałem 2 razy większe armie, ale nic to nie daje, cały czas wyskakuje to samo. to może być jakiś błąd w grze? mam oryginalną angielską wersję 1.0 i do tej pory wszystko było ok aż do tej przedostatniej misji :( jak u was wygląda to spotkanie ? po filmiku powinni do mnie dołączyć a tu lipa


IP: Zapisane
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17 Marca 2010, 08:19:58 »
Cóż  ja mam 1.0 Polską  i mogę powiedzieć ,że w celach jest zmierz się  R&S, ale gdy się z nimi spotkasz wyśwletli się filmik  i dołączą do twojej drużyny a skoro Zielony jest z tobą to jego sztandary znikają więc przegrywa . I idzie dalej ( nie wiem dlaczego tobie misja się kończy ) możliwe ,że masz buga.   
Rada:Doinstaluj patche !

Wiadomość doklejona: 17 Marca 2010, 08:45:49
A jeszcze jedno ilu masz hero???
bo żeby wygrać trzeba mieć tylko:
godryka
findana
zehira
 DOPIERO W TEDY SIĘ PRZYŁĄCZĄ  jak nie pomoże zrób jak powyrzej



« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2010, 08:45:49 wysłane przez raelag320 » IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Marca 2010, 15:01:39 »
Trzeba minąć garnizon Findanem wtedy Raelag się przyłączy :D
A co do walki z Izabel to jest banalna jak się bijesz armią Raelaga wtedy to robisz rzeź czarami :D


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
uk84gs

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06 Kwietnia 2010, 16:08:07 »
mam tylko tych 3, wjezdzam kazdym po kolei ale nie ma róznicy, realeg do mnie dolacza i wyskakuje mission failed :( jakis kurde blad w grze, dzieki


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06 Kwietnia 2010, 22:03:12 »
Ej, a spróbuj wyłączyć filmik, miałem coś podobnego w dzikich hordach. >:(


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 07 Kwietnia 2010, 16:48:55 »
No to moze pomoc..bo ja tak mialem w misji agraela podboj jak wygrywalem 1 walke z agraelem ;)


IP: Zapisane
kuba123

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Czerwca 2010, 23:26:33 »
Witam mam podobny problem .Próbowałem wszystkimi ale po filmiku zawsze było''Przegrałeś'',więc pokonałem Izabelę i próbowałem jeszcze raz i znów to samo .Ma ktoś na to jakiś patent pozdro ;) :( ;) :-\ :P 8) >:(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 30 Czerwca 2010, 08:33:47 »
Cóż misja ci się zbuggowała i musisz zresetować ją lub zainstalować patche, jeśli powtórzy się to to wtedy re-instal gry wraz z patchami i powinno chodzić normalnie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 26 Lipca 2011, 03:46:12 »
Mam problem, mainowicie już drugi raz przechodzą tę misję i drugi raz nic. Po filmiku nie przepuszcza mnie do następnej misji. W ogóle dziwię się, bo gdy Raelag i Shadya przechodzą na moją stronę to nie mogę nimi sterować, co jest równierz podejrzane. Mam tylko jedno pytanie: Co robić?

Edit: Właśnie zauważyłem, że mam wersję 1.0 :/ No cóż spaczuje i zobaczę co dalej. Chciałem tylko spytać, czy będę musiał misję przechodzić od nowa, bo jeśli tak to się chyba zatłukę....


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 03:52:37 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
DzikenS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26 Lipca 2011, 14:03:14 »
Po zmianie wersji gry? Może Cię czekać coś więcej, niż tylko ponowne przechodzenie misji.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Lipca 2011, 15:02:59 »
Ekhem tylko którą wersję wybrać? Bo są aż trzy :/ Patche do kolekcjonerki odpadają, zaś tam (CD Projekt) są  poza tym dwie wersje, standardowa i edycja empikowa :huh: Którą wybrać? Bo nie wiem czym różni się empikowa od standardowej?

Edit: Już wszystko ściągnąłem tylko wychodzi na to, że po raz trzeci będę musiał przechodzić tą misję, co jest niesłychanie męczące... :/


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 23:09:29 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
DzikenS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Lipca 2011, 22:48:41 »
To oczywiście zależy, skąd masz tę grę; jaką wersję.


IP: Zapisane
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 27 Marca 2016, 13:24:09 »
Porady do tej misji są nieco nietrafione - jest to chyba najłatwiejsza misja (nie licząc pierwszej) w całej kampanii więc pisanie o tym iż "walka jest nieopłacalna" oraz że dalej trzeba ruszyć gdy "poczujesz się nieco pewniej" to dobry żart...

Postanowiłem przejść kampanię na heroicznym a tu mimo poziomu trudności nekromanci maja wojska co kot napłakał a "brązowi" rycerze mają kolor idealnie do nich pasujący (g**no mogą). Fakt ze bohaterów w poprzednich kampaniach rozwijałem na maxa i do oporu ale mimo to przeszli na tym co mieli na start wszystkie miasta, herosów garnizony i sama Izabelę, ot z marszu... fakt że pod koniec pozostały mi niedobitki tych ich armii i musiałem do jednego herosa wpakować dwa rodzaje ale i tak dziwi mnie ta mapka.

To normalne ze Izabela ani żaden inny 'niebieski' heros nie wychodzi z zamku? Jeśli tak to misja jest wprost żałośnie łatwa bo mamy przyrost w jej zamku vs 4 przyrosty z naszych (niezależnie czy wybierzemy przystań czy nekromantów).


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry