Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja 1 - Biara się nie rusza ! (Czytany 5481 razy)
Patrykkiler

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 13 Grudnia 2010, 16:43:28 »
Cały czas Biara się nie rusza. To mnie wnerwia  >:(. Pls macie jakiś sposób na to ?
PS Mam patch 1.60


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Grudnia 2010, 17:03:45 »
Też tak miałem zrestartuj misje powinno pomóc .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Patrykkiler

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Grudnia 2010, 17:14:02 »
Dzięki napiszę jak się uda  ;D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Grudnia 2010, 18:14:23 »
Można tego uniknąć osłabiając jedną bramę i odsunąć Findana od miasta na odłegłość dwóch dni. Zwabiona tym Biara ruszy na Ciebie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Patrykkiler

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Grudnia 2010, 20:32:04 »
Mam bez armii może z 2 bramy bo nekromanci zniszczyli.
A i mam Logistykę (średnio)

Edit : Udało się  ;D Dziękuje wam  :)


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2010, 21:17:25 wysłane przez Patrykkiler » IP: Zapisane
fr33d0m

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Lutego 2018, 17:33:07 »
Też tak miałem zrestartuj misje powinno pomóc .

Witam
jestem nowy na forum i pragnąłbym odświeżyć wątek.
Otóż próbowałem już chyba wszystkiego! Od zostawiania garnizonów praktycznie pustych (autentycznie, miałem 5 pustych garnizonów, tylko przejmowałem je z powrotem gdy była taka potrzeba), przez stawanie Findanem tak daleko jak tylko mogę, aż po robienie tego scenariusza 5 razy :( Szczerzę przyznam, że mam tego scenariusza naprawdę dość. Całą mapę znam na pamięć, kodami nie mogę ominąć scenariusza bo po prostu mi nie działają (mam wersję 1.6), a chciałbym przejść wszystkie kampanię (posiadam obydwa dodatki).
Macie może jakiekolwiek pomysły? Liczę na szybką pomoc, użeram się z tym już parę dni :(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Lutego 2018, 18:32:58 »
Witaj ;)
Problem znany i zawsze rozwiązanie się znajdzie, z tego co pamiętam buga czy tam blokadę działań Biary powoduje np odwiedzenie Kartografa, można też Ją sprowokować chadzając Findanem z małą armią koło garnizonów zmuszając Ją do ruchu.

Najczęściej to pomagało więc przetestuj.


IP: Zapisane
fr33d0m

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Lutego 2018, 20:16:49 »
Jestem już na drugim scenariuszu. Postanowiłem po prostu zakończyć scenariusz przy użyciu kodów. Szukając rozwiązań do problemu z Biarą, zauważyłem o problemach w przyszłych scenariuszach i mam nadzieję, że nie będę zmuszony przejść dalej w ten sam sposób. Brak ostatniej cutscenki zotawił niedosyt. Wracając do Biary, próbowałem różnych rzeczy, zostawiać miasto puste, garnizony puste czy z jakąkolwiek armią (zauważyłem, że nasz przeciwnik przestaje kompletnie atakować garnizony jeżeli wszystkie są puste, wraca do tej czynności gdy wstawimy cokolwiek do jakiegokolwiek garnizonu. Próbowałem ją wabić na różne sposoby i zdarzyło mi się użyć także twojego, niestety również nie zadziałał :/ Życzę wszystkim powodzenia na przyszłość, może uda wam się obejrzeć cutscenkę, której nie było pisane mi zobaczyć :(


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry