Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Brak wyswietlania listy obiektow tools panel (Czytany 1217 razy)
Arutha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 30 Kwietnia 2017, 11:03:44 »
Znalazlem zapytanie o problem w tym wielkim watku i 1 "odpowiedz" w stylu "kup oryginala".
Mam nadzieje, ze po prostu w tym nawale postow problem znikl i ktoś zna odpowiedz.
Wersja 3.1 i na niej chyba tylko ten problem wystepuje wlasnie.

Na forach anglojęzycznych znalazłem problem i w sumie rozwiązanie. W miare dzialajace to uruchomienie edytora jako administrator jednak w tym wypadku edytor nie widzi map tworzonych w grze, w tym stworzonych przeze mnie i edytowanych wcześniej. Mapy wygenerowane na nowo jako administrator w edytorze w grze sa widoczne i można "od tej strony" to zrobić ale wszystkie poprzednie strace no i w grze już generować pod edytor się nie da.

Drugie rozwiązanie jest dla mnie niestety niezrozumiale. Sprobuje to wkleic i może ktoś je zrozumie.

I loaded a map, and the panel (on the right) was empty. I solved it easily by clicking on the general label next to the "Filter :" line. Doing this allowed me to see the more specific categories, under the general label. When I then clicked on a category of objects, the empty panel filled itself

Nie mam pojęcia co i gdzie jest to general label next to the "Filter :" line

Żadne instalacje i reinstalacje nie rozwiazuja tego problemu jak wynika z tamtej dyskusji.



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry