Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65319 razy)
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 28 Grudnia 2006, 02:49:57 »
Cytuj
Mój problem z zabiciem Nikolaja jest odwrotny - mam feniksy ale Nikolaj jest tak silny, że pomimo zbierania gigantycznego wojska nie mogę nigdy go pokonać. Ambicjonalnie się zawzięłam i strasznie mnie męczy, że coś tu nie gra. Nikolaj ma coś koło 33 tysięcy szkieletów...  /getlost/
[snapback]2186[/snapback]
33 tysiecy? to znaczy ze grales ta misje troche za dlugo. trzeba zdobyc zamki w podziemiach i 2 na terenie nikolaja potem go zamatowac by sie nie ruszyl z zamku. nastepnie dowozic armie lub teleportowac  z innych miast---wszystko zamieniac na jednostski necro,b.duzo necrolucznikow i arcyliszy
A tak BTW to jednym atakiem zabijalem nikolajowi 15 tysiecy szkieletow..


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2006, 02:52:38 wysłane przez gropol » IP: Zapisane
Agrael

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 06 Stycznia 2007, 14:06:03 »
Utknąłem w misji 5 kampanii Sylvan. A problem jest następujący: rozwijam Findiana przekazując mu wszystkie jednostki, zajmuje wszystkie kopalnie i przebijam się przez garnizon (z pewnymi stratami). Po przejściu przez portal (jakoś tak po pierwszym miesiącu) i odwiedzeniu chaty jasnowidza za każdym razem okazuje się, że nekromanta ma o wiele silniejszą armię niż Findian i mnie rozwala. Czy należy zastosować wobec niego jakiś trik?


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2007, 01:49:04 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 07 Stycznia 2007, 00:09:59 »
Ja jako? go przygwo?dzi?em na etapie jak mia? ok 5 tysiecy szkieletówa ja nazbiera?em 1000 ?owczych sz?o jak burza :D


IP: Zapisane
Misyo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 21 Stycznia 2007, 17:50:18 »
Witam


Za cholere nie wiem jak mam sie dostać (gdzie jest portal) do lewej strony mapy...

Mam odkrytą wyspe na północnym zachodzie (prawy górny róg) mam prawy dół... i całe podziemia..

I nie wiem jak mam sie dostać na prawą storne.. gdzie znajduje sie teleport? A może jakiś inny patent... siedze od kilu godzin nosem przy monitorze i już mam kryzys.. nie moge znaleść...


IP: Zapisane
sandokan

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Stycznia 2007, 14:33:27 »
Teleport do lewej strony mapy znajduje się w prawym górnym rogu w podziemiach


« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2007, 03:07:54 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
sandokan

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 25 Stycznia 2007, 14:57:00 »
Podstawa to strzelcy i czar wskrzeszania ew. widmowe zastępy, Ja zabiłem Nikolaja kilkanaście razy ale miałem 513 strzelców i pona 200 druidów, reszta robiła za tło ;)

//Proszę nie cytować w całości ostatnich postów w temacie.
jQ



« Ostatnia zmiana: 26 Stycznia 2007, 01:49:45 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 09 Lutego 2007, 09:37:15 »
Trzeba sie poprostu streszczać w tej misji, im więcej czasu upłynęło przed walką z Nikolajem- Wampirzym Lordem, tym silniejsza jest jego armia. Ja też paskudnie sie nadziałem, zaatakowałem go mając za najsilniejszą jednostke 23 zielone smoki, u Nikolaja najpotężniejsze były 8004 kościanych łuczników- rozwalił mnie jak motor kurę /pinch/ . Zacząłem odnowa i tym razem dopadłem go kiedy nazbierał dopiero 3tys. z czymś i w sumie poszło gładko =]


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
t_anna

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 11 Lutego 2007, 12:21:12 »
Pomóżcie, bo także mam straszne problemy z tą misją. Podbijam miasta wroga ale moja armia jest ciągle zasłaba.


IP: Zapisane
absta

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 20 Lutego 2007, 15:29:50 »
Hej jestem tu nowa, więc witam wszystkich, sama niedawno też tę mapę kampanii przechodziłam i z tego co pamiętam, to pierw musisz bronić tylko tych granic, a jak Ci ktoś zajmie, to tylko odbić, a potem pokazuje się gracz czerwony (z czasem) którego musisz pobić... Powodzenia.


IP: Zapisane
absta

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 20 Lutego 2007, 15:56:31 »
No witam!!!  No i chyba w klubie witam  :D  bo też tego już od nie wiem kiedy przejść nie mogę, a nie chcę kodami, bo to nie fair... może ktoś coś podpowie. Próbowałam podbijać pierw jeden zamek innym razem ten po lewej stronie, ale oni i tak mają przewagę liczebną... A smoków nie tak łatwo zebrać tych 20, chociaż przy takiej ilości wojska to i tak to marna pomoc... Pomóżcie... Pozdrawiam.


IP: Zapisane
goofz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 01 Marca 2007, 22:35:58 »
Witam. Mam ten sam problem i zrobilem tak jak pisales ale niestety nic nie pomoglo...


IP: Zapisane
rekin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 04 Marca 2007, 15:53:40 »
a propos V misji w kampanii Sylvan:
Ubiłem raz Nicolaia, ale niestety nie miałem feniksów w armii, a za drugim razem jak go spotkałem, to miał na sobie to:

Nicolai

Co prawda nie spieszyłem się jakoś w tej misji ale guzdraniem sie tego bym również nie nazwał....Poza tym smoki na Wampirzym Lordzie "urosły" w przeciagu tygodnia ze 100 do tych fatalnych 26k - obserwowałem uważnie rozwój przeciwnika:)


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 14 Marca 2007, 10:50:12 »
Miałam identyczny problem /blink/
Nawet jak Findan zginął to mogłam grać dalej xD


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 15 Marca 2007, 10:40:20 »
Witam.Moze to wyda się dziwne ale moja siostra mi odblokowała wszystkie misje i robie po kilka xD
Mój problem jest następujący...
Kiedy już jestem na tej wyspie Nektormantów i ide do tego zamku gdzie jest Nikolaj,i gdy wygram to on potem pojawia się obok mojego zamku(jego byłego) /blink/
Nie rozumiem o co chodzi...pokonałam go już z 3 razy i on ciągle się gdzieś pojawia...
Jeżeli ktoś miał tak podobnie to proszę o pomoc!!!
...I czy TRZEBA mieć te Feniksy?...bo podobno tak.
Ale ja jestem tak daleko od tego Monolitu,ze boże...
A pozatym Findan ma takie ruchy,ze....


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2007, 10:44:32 wysłane przez Gosik17 » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 15 Marca 2007, 11:24:02 »
Nikolaj zawsze będzie się odradzał jeśli nie pokonasz go z pozostałymi przy życiu Feniksami...


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry