Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nie otwiera mi się kampania końcowa :( (Czytany 6137 razy)
grzekoby

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 18 Stycznia 2012, 18:55:45 »
Witajcie , może ma ktoś jakiś pomysł przechodziłem wszystkie kampanie offline, nie zawsze miałem dostęp do neta , skończyłem Twierdzę pokonałem jakąś dużą glizdę, i już szczęśliwy ze zagram w ostatnią kampanię nie pojawiała mi się opcja kontynuuj, tylko powróciło do Menu Głównego.
Jak teraz próbowałem wejść na kompanię końcową niestety nie ma możliwości tak jakbym czegoś nie przeszedł ( a przeszedłem wszytko ) no oprócz ostatniej , nie wiem czy to wina że grałem offline

Pomocy :)

Wiadomość doklejona: 18 Stycznia 2012, 19:14:34
nie wiem co zrobić , zastanawiało mnie czemu jak przechodziłem ostatnią misję w danej kampanii, nie zamykała się w pełni tak jak misje wcześniejsze tylko mrugało tak jakby trzeba było przejść jeszcze raz, ignorowałem to bo otwierały się następne .
No i teraz to skończona twierdza a kampania końcowa nie podświetla się do otwarcia.
Szukałem na forach ale nic nie znalazłem , dlatego piszę.
Pomóżcie proszę 


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2012, 19:14:34 wysłane przez grzekoby » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Stycznia 2012, 21:41:16 »
Po pierwsze grałeś w kampanię offline? To chyba niemożliwe. Jak mi wyłączali internet podczas gry to chwilę można było pograć, a potem wywalało ( z tego czasu zapisów nie było). Kolejność wykonywania poszczególnych kampanii jest dowolna (najperw trzeba tylko zrobić prolog). Jak rozumiem ty już je wykonałeś i został ci epilog. Może nie wybrałeś sobie bohatera  :huh: ? Jeśli tak skorzystaj z opcji dodaj bohatera (jak już klikniesz ikonkę epilogu) i rozpocznij grę. Jeśli nie wczytaj zapisy z ostatnich bitew, ostatnich misji z kampani i rozegraj je jeszcze raz. Następnie jak masz ikonki poszczególnych kampani klikasz tę epilogu, dodajesz bohatera, włączasz i powinno być ok  ;D .


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
grzekoby

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Stycznia 2012, 08:07:48 »
zaraz będę próbował, dam znać


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Stycznia 2012, 14:42:05 »
Dla wszystkich(nawet tych zaawansowanych). Dwie możliwości, dwa wyjścia.

- gra w trybie online - dostępne wszystkie opcje

- gra w trybie offline - żadnych dostępnych opcji


Z jednej strony tryb online jest ok, z drugiej jak w innych wątkach pisaliście, to utrudnienie. Ja osobiście nie popieram pomysłu Ubi. 20 lat temu nie było problemu, teraz jak ktoś nie ma netu skazuje się tym samym na blokadę.


IP: Zapisane
grzekoby

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Stycznia 2012, 18:09:23 »
Pomogło teraz trzeba tylko przejść ostatnią kampanię.
Dzięki
Fakt trochę porypane jest granie offline

Wiadomość doklejona: 19 Stycznia 2012, 18:11:18
Dla wszystkich(nawet tych zaawansowanych). Dwie możliwości, dwa wyjścia.

- gra w trybie online - dostępne wszystkie opcje

- gra w trybie offline - żadnych dostępnych opcji




Z jednej strony tryb online jest ok, z drugiej jak w innych wątkach pisaliście, to utrudnienie. Ja osobiście nie popieram pomysłu Ubi. 20 lat temu nie było problemu, teraz jak ktoś nie ma netu skazuje się tym samym na blokadę.


popieram, za dużo błędów na on bez żadnych opcji na off , tak i tak źle


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry