Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaka mapa na kolejnej edycji turnieju Tawerny?
Arena - 12 (60%)
RMG Equilibrium - 3 (15%)
Inna (podaj jaka) - 5 (25%)
Głosów w sumie: 20

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kolejny turniej na Tawernie. (Czytany 3572 razy)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« : 14 Września 2010, 17:06:53 »
Od zakończenia I turnieju minęło trochę czasu, mimo iż turniej był jaki był to na kilka osób można było zawsze liczyć. I teraz moja propozycja, żeby zrobić kolejny turniej którego organizacją mógłbym zająć się ja. Na chwilę obecną możemy zagrać turniej Aren, lub "Wojnę Ras" na mapach RMG. Prawdopodobnie, będzie opcja gry przez Gameranger/Hamachi dla zwiększenia zainteresowania turniejem. Otwieram ankietę trwającą tydzień wybór większości zdecyduje. 


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Sycjan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Września 2010, 08:50:09 »
a gdzie można się dowiedzieć na temat turnieju?o co w nim chodzi?


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Września 2010, 11:03:04 »
Link to turniejów:
Arena - http://forum.ligaheroes.pl/viewforum.php?f=36&sid=ee6d734211cc862d541c4800d8a0a978

Wojna Ras - http://forum.ligaheroes.pl/viewforum.php?f=53&sid=ee6d734211cc862d541c4800d8a0a978


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Września 2010, 15:50:04 »
Mam pytanie, czy mogę wystartować w turnieju ze swoim kiepskim sprzętem. H5 TotE nieco mi muli podczas wchodzenia do zamku jak również i w zamku, poza tym działa normalnie. Mam również słaby Internet - 512 kb/s, w dodatku radiówka, przez co połączenie może być niestabilne.


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Września 2010, 17:07:37 »
Mam pytanie, czy mogę wystartować w turnieju ze swoim kiepskim sprzętem. H5 TotE nieco mi muli podczas wchodzenia do zamku jak również i w zamku, poza tym działa normalnie. Mam również słaby Internet - 512 kb/s, w dodatku radiówka, przez co połączenie może być niestabilne.
Ja mam podobnie raz jest lepiej raz jest gorzej. Najwyżej, będziesz rozgrywać gry kiedy będzie lepiej ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Września 2010, 14:21:39 »
Zagłosowałem na inną, a dokładniej chodzi mi o mapę dostępną wraz  z grą w żaden sposób niemodyfikowaną przez graczy. np. droga do władzy ustawiona z parametrami heroiczny, 1vs1.
Osobiście nie przepadam za żadnymi modyfikacjami w grze.


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 21 Września 2010, 20:12:07 »
Wygrała Arena. Teraz czekam na opinie Administratorów, a na chwile obecną temat zamykam.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry