Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 104828 razy)
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 01 Grudnia 2006, 19:01:58 »
Cytat: spencer5,30.11.2006 o 0:51
nie powiem krótko - nie mogę ukończyć pierwszej misji.

trzeba grać od nowa- jesli nie bedzie ok to defragmentacja dysku z grą .. hmm a jesle jeszcze nie nie to reinstalka H5
btw to ta plansze na niskim poziomie trudnosci gra sie inaczej niz np. na heroicznym :) Pozdr..



IP: Zapisane
spencer5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 05 Grudnia 2006, 11:13:28 »
Dzięki za wskazówki. Podziałało.  :D


IP: Zapisane
Boria

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 05 Grudnia 2006, 13:26:07 »
Czy ktoś jeszcze spotkał się ze zjawiskiem tego rodzaju, że mając ponad 20 smoków, dalej pojawia mu się komunikat, że potrzeba 20 smoków??
U mnie tak się dzieje, i nie wiem co z tym zrobić :(


IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 06 Grudnia 2006, 15:19:18 »
rzecz w tym że wśród tych 20 smoków powinny być takie które same się gdzieś do ciebie przyłączają, nie jestem pewien które to powinno być zgrupowanie, jedno jest na górce zaraz obok jednego z wrogich miast (tego pośrodku na wschodzie, chyba najszybcie i najłatwiej się je da zdobyć), drugie na odizolowanym skrawku lądu bardziej na wschód (da się tam dotrzećtylko statkiem płynąc na wschód wzdłuż linii brzegowej północnego kontynentu)


IP: Zapisane
Boria

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 06 Grudnia 2006, 20:29:36 »
Wydaje mi się, że wśród 55 które już mam :) , jest przynajmniej 20 takich, które się do mnie przyłączyły. W każdym razie rozejżę się jeszcze po mapie i moża jakieś się jeszcze uchowały. A jeśli nie, to spróbuję przejść od nowa.


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 07 Grudnia 2006, 07:42:05 »
Bardzo możliwe że odkryłaś jakiegoś nowego buga.Jeśli nie posktutkuje sposób Darkoniego to wczytujesz save i grasz od nowa. ;)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 07 Grudnia 2006, 08:46:56 »
Dodam jeszcze, że owe smoki zbiera się przed samym wejsciem do podziemi na pólnocy, bo inaczej skrypt może nie "zaskoczyć"


IP: Zapisane
Struś

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 09 Grudnia 2006, 11:26:02 »
Otóż mam pytanie - jestem 5 5 misji Nekropolis, zdobyłem skrzydła anioła, pokonałem kilku magów, wziąłem w niewolę Freidę, pozostało mi już tylko zebrać ogromną armię i ruszyć na Hikm. No właśnie - ile jesdnostek trzeba zebrać, żeby pokonać Godryka? Czy jak w 5 misji Inferno, im więcej moich jednostek, tym więcej jednostek przeciwnika?

Z góry dziękuję za odpowiedzi (jeżeli się w ogóle pojawią =] )


IP: Zapisane
Nevres

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 09 Grudnia 2006, 12:40:02 »
Armia Godryka będzie rosnąć gdy Izabela posiadać będzie własne jednostki i sądzę, że z każdym tygodniem też. Postaraj się szybko zebrać armię, do czego wykorzystaj jednostki Przystani ( zamień je na umarlaków) i swoje własne z Nekropolii.

Ja pokonałem gościa armią z jednego miesiąca i przywołanym Feniksem


« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2006, 12:40:53 wysłane przez Nevres » IP: Zapisane
Struś

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 09 Grudnia 2006, 13:30:02 »
Thx, zaraz tak zrobie, tylko zdaje się, że nie mam czaru "Pzywołaj Feniksa", tylko "Wyczaruj Żywiołaka", ale i tak spróbuje :D


IP: Zapisane
Struś

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 10 Grudnia 2006, 11:36:07 »
Ok, dzieki za rade, udało sie - właściwie, to to było łatwiejsze, niż inne misje. /whistling/


IP: Zapisane
Raelag

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 15 Grudnia 2006, 16:26:02 »
Rozwiązanie jest proste. Używaj czarów dużo (tylko tak żeby ci na koniec  dużo many zostało) Odkryj CAŁĄ mapę i oszczędzaj armię.

                                                            Powodzenia


IP: Zapisane
?i papa para p? ?i papa para p? ?i papa para p? ?i ar de sketmen
ginet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 18 Grudnia 2006, 17:40:43 »
Czesc.Mam problem z I misją. Jestem p lewej stronie rzeki, czyli tam gdzie zacząłem. Wysprzątałem już cały teren, chasam tam z 3 miesiące i nie mogę przejść dalej bo mi jakiś patrol na słoniu blokuje jedyne przejście. Za każdym razem jak podchodzę przegrywam grę bo nie wykonuję zadania "unikać" patroli.
Proszę o pomoc.


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 18 Grudnia 2006, 23:40:47 »
Cytuj
Czesc.Mam problem z I misją. Jestem p lewej stronie rzeki, czyli tam gdzie zacząłem. Wysprzątałem już cały teren, chasam tam z 3 miesiące i nie mogę przejść dalej bo mi jakiś patrol na słoniu blokuje jedyne przejście. Za każdym razem jak podchodzę przegrywam grę bo nie wykonuję zadania "unikać" patroli.
Proszę o pomoc.
[snapback]2120[/snapback]
zasada jest taka ze nigdy nie walcz z tymi patrolami..masz tak przejsc by sie z nimi nie w dac w walke a kiedy masz wejsc do poddziemi to zalezy od poziomu trudnosci na jakim grasz//malo i duzo info -wiem//


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 18 Grudnia 2006, 23:48:53 »
Cytuj
witam mam problem z 4 planszą chodzę gościem po podziemiach odnajduję klucze otwieram kolejne bramy aż w końcu dochodzę do upragnionych schodów i tu zaczyna się problem, mianowicie idę na górę a tam mnie załatwia za każdym razem przeciwnik zejść na dół już nie mogę (żeby nachapać trochę tego mięsa z koszarów) bo tam stoi ok 150 tytanów pilnujących teleportu a moja armia jest śmiesznie  mała. Jest tu jakiś kruczek żeby to przejść czy poprostu muszę trzaskać kolejne rundy i kupować bone dragons? Żeby załatwić ich ilością?
[snapback]1536[/snapback]
ciekawy przypadek, ja ta gre skonczylem na heroicznym i nigdy nie mialem po wyjsciu teleportu tylu tytanow..no chyba ze tak se chodziles po tych podziemiach  ze 2 lata..ale zlosliwiec dzis jestem ..


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry