Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 47799 razy)
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Września 2009, 17:38:25 »
Hmmm...Spróbuj może dać te wszystkie smoki Markalowi (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i wtedy wejdź do monolitu, misja powinna się zakończyć...przynajmniej u mnie tak było ;D


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Września 2009, 21:53:21 »
ja też taki miałem problem, i właśnie - trzeba wyzbierać wszystkie smoki z mapki. Nawet, jeśli ulepszy sięje na Widmowe, funkcjonują jao kosciane.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
kow32

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Września 2009, 01:05:42 »
ufff udalo sie  :D :D :D ;D ;D
problem polegal chyba na tym ze kosciane smoki moglem werbowac dopiero gdy bylo to moim zadaniem  ;)


IP: Zapisane
Carmen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 21 Listopada 2009, 13:52:22 »
Ja nie wiem co robić!!!
Mam ponad 100 widmowych smoków, część się do mnie przyłączyła część kupiłam, próbowałam je podzielić na równe 20, ALE I TAK NIE MOGĘ WEJŚĆ DO MONOLITU ZA CYRUSEM!!!
Ktoś mi może pomóc?! Proszę!!   :'(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Listopada 2009, 14:52:42 »
Cóż Kościane Smoki które są potrzebne do misji są rozsiane po Archipelagu wysp na północ od Lorekeep, oraz w rejonie 1 miasta Czarodziejów gdy robisz desant, o ile pamiętam przyłącza się ok 17 sztuk a pozostałe już zapisałem gdzie można spotkać.


IP: Zapisane
kow32

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 23 Listopada 2009, 13:03:22 »
tak jak pisalem powyzej:
w moim przypadku pomoglo to iz zaczalem werbowanie smokow dopiero w momencie gdy bylo to moim zadaniem ponad to jesli mialem jakas potyczkie nie urzywalem smokow aby zaden mi nie zginal
nie jestem pewien ale chyba wszystkie byly zwerbowane  czyli nie wspomagalem sie smokami z zamkow


IP: Zapisane
xplatinum

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Listopada 2009, 11:41:03 »
a ja mam taki problem Rzuć klątwe na miasta magów JAK!!!!!!!



IP: Zapisane
piaskun79

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Listopada 2009, 17:11:02 »
W zamku 1, po jego podbiciu zdobędziesz Kij Piekieł, dzięki któremu będziesz mógł rzucić klątwę. Aby to zrobić wejdź i wyjdź z miasta. Pojawi się komunikat z pytaniem czy chcesz rzucić klątwę. Jeśli masz 10 tys. złota, możesz to zrobić :)


IP: Zapisane
Zaprawdę, zaprawdę, powiadam Wam:
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 11 Grudnia 2009, 16:20:46 »
No ciekawa misja, szczególnie na wyższych poziomach teraz na ciężkim niby mała armia Izabel rozwaliła Elfa z całkiem niedużymi stratami ... . A większość Magów to spierdziela przy pierwszej lepszej okazji ... 


« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2009, 16:23:52 wysłane przez SeRaFiNeK » IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Robcio987

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 02 Lutego 2010, 09:36:44 »
Ja mam problem, ponieważ kościane smoki zebrałem już wcześniej i po prostu część zginęła w jednej z walk. Czy będę musiał zaczynać od nowa?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02 Lutego 2010, 10:13:37 »
Jak się nie da wybudować placówki kościanych smoków w żadnym z miast to tak , bo nie pamiętam już dobrze tej misji. Jest jeszcze kwestia że mógłby ci się trafić tydzień kościanego smoka o ile w misji są ustawione tygodnie bestii , bo w niektórych nie ma.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




radanat

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 71


Zabójca na zlecenia Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 11 Kwietnia 2010, 14:42:55 »
Mała rada, w patchu 1.6 mamy możliwość tworzenia kościanych smoków w mieście w którym zdobywamy kij piekieł. Mimo iż przeklęcie miast i zdobycie 1000 szkieletów jest celem pobocznym, według mnie te zadania są niezbędne, przeklęcie da ci możliwość tworzenia większej armii, a co za tym idzie stworzenie 1000 szkieletów. Gdy elfy przypłynął, nie cackajcie się z nimi, jeżeli Izabela jest za słaba wyślijcie Markala aby zmiótł ich flotę. Nim ruszycie na AL-Sahir, wpierw podbijcie inne miasta.


IP: Zapisane
Michaldemon1999

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 24 Kwietnia 2010, 20:03:19 »
Witam ja też miałem problem z inwazją konkretnie 20 smoków miałem już iść za Cyrusem i 20 smoków mam mięć a miałem tylko 1 zrobiłem tak:

1 Miasto czarodziei zmieniłem na nekropolie (trzeba stracić zamek i potem jak go zdobędzie otworzy się komunikat) i tam było można rekrutować smoki

Plusy tego wyjścia: Nie trzeba od nowa i nie trzeba też latać po mapie nie trzeba też 100 powtarzać walk

Minusy:20 smoków to jakieś 10 tygodni + to że jak się zmieni akademie na nekropolie to poziom jest równy 0 a więc w sumie 10-12 tygodni zajmie zbieranie smoków



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Maja 2010, 20:24:28 »
Ja mam taki problem:
Zdobyłem dwa miasta magów, mam 2/3 potrzebnych artefaktów, za to straciłem Newpost i Lookarp przez Izahebę (horda arcymagów, grupa rakshas raja, mało tytanów, tłum gargulców, gremlinów i mrowie golemów żelaznych.) Markal natomiast ma 26 kostuch, 31 arcyliczy, 925 szkiletów łuczników, 245 zombie, 193 widma. Wchodze i wychodzę z miast, ale nijak się nie otwiera komunikat o zmianie miasta. Elfów nie pokonałem, bo jestem na ziemii magów.
Co powinienem zrobić, czy może lepiej zacząć misję od nowa. 


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 27 Maja 2010, 20:57:08 »
To skoro jesteś na ziemi magów... to może niedługo elfy popłyną na Newpost  :P Nie wiem, czy zielony jest z Pomarańczowym sojuszem, ale zawsze jest nadzieja... Ja miałem podobną sytuację z bohaterem bo kiedy to byłem na ziemiach magów....  ^_^

E,e,e! Chwila - straciłeś Izabelą Newpost i Lorekeep? To jakim cudem ona żyje?  :huh: Pewnie nią uciekłeś, co? Bo ona musi przeżyć... No nic ten bohater co ci zajął Lorekeep to ostatni paker pomarańczowego, najlepiej zajmij 3 miasto magów(na wschodniej wyspie) , wróć na ląd, i od stoczni przy pierwszym mieście magów wypłyń na Lorekeep (od razu statkiem od 3 miasta magów płynąć nie warto, bo jeszcze się na elfy natkniesz) ;) . Po pokonaniu spróbuj splugawić te miasta (czyt. wejdź do nich Markalem, a potem wyjdź - powinno ci się okno wyświetlić, czy chcesz splugawić miasto) :P . Jak ci się uda to pójdzie jak z płatka, wystarczy zebrać silną armię i ruszać na garnizony...  :)


« Ostatnia zmiana: 27 Maja 2010, 20:59:58 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry