Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 47926 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 23 Grudnia 2010, 12:20:27 »
Najlepiej wziąc mgię mroku i za bonus wziąć klątwę piekieł (zawsze się przyda).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Eurion

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 31 Grudnia 2010, 14:15:33 »
Powiedzcie mi, czy jak straciłem smoki te co są pokazane na mapie w poradniku to czy są gdzieś jeszcze możliwe do przyjęcia.


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 31 Grudnia 2010, 14:30:19 »
Jeśli zamieniłeś miasta Akademii w Nekropolis, to będziesz w nich mógł postawić budynek rekrutacyjny Kościanych Smoków.


IP: Zapisane
czenia

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 25 Stycznia 2011, 09:39:45 »
Mam problem ze zdobyciem 20 kościstych smoków, bo nie wiem jak rzucić klątwe na miasta magów mam kij piekieł. Pomóżcie


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 25 Stycznia 2011, 09:52:54 »
Aby móc rzucić klątwę na miasta Czarodziejów wymagany jest Kij Piekieł i 10 tys złota a zdobycie Kościanych smoków to wystarczy że po Archipelagu wysp poszukasz, wyżej Lorekeep lub w zdobytych zamkach które przekształcisz w Nekropolis wybudujesz budynek do rekrutacji tychże jednostek.


IP: Zapisane
czenia

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 25 Stycznia 2011, 11:14:50 »
Mam kij piekieł i 10 00zl ale nie wiem jak rzucic zaklecie na te  zdobyte miasta magow, proboje wchodzic w ksiege zaklec ale nie wiem jak to zrobic


IP: Zapisane
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 25 Stycznia 2011, 11:17:17 »
Wchodzisz do miasta i wychodzisz, klikasz OK.


IP: Zapisane
czenia

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 25 Stycznia 2011, 11:44:42 »
wchodze i wychodze i nic nie mam zadnego potwierdzenia ok

Wiadomość doklejona: 25 Stycznia 2011, 11:49:00
kazde z trzech miast moge zamienic? czy jest wazne ktory bohater rzuca klatwe? może muszę sie cofnąc sevem i zacząć od momentu zdobycia kija a nie isc dalej i zdobywać miasta?


« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2011, 11:49:00 wysłane przez czenia » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 25 Stycznia 2011, 14:02:04 »
Wchodzisz do miasta, wciskasz się na górny pasek, potem wychodzisz i odchodzisz z miasta i wtedy się pokazuje komunikat.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

czenia

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 25 Stycznia 2011, 14:47:28 »
Zdobywam miasto wchodze ,przenosze sie na wyzszy pasek tak jak bym byl w zamku wychodze i odchodze i nic. Czy musze to zrobic na konkretnym zamku. Juz nie wiem co jest grane drugi dzien siedze na tej misji


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 25 Stycznia 2011, 16:23:09 »
Hmm możliwe że coś mogło Ci się zbuggować, sprawdź jaką masz wersję gry, jeśli 1.0 to polecam spatchować do 1.6 i reset misji, możliwe że sam reset pomoże.


IP: Zapisane
maleckizg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 24 Lutego 2012, 18:23:13 »
Ja mam pytanie bo nie moge nigdzie znalesc pelerynyciania smierci czy jakos tak zadnym z miast moze ktos podpowiedziec bo nie moge cyrusa scignac bo brakuje mi tej pelerynki ;/
prosze o odp


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 26 Lutego 2012, 19:09:04 »
Musiało ci sie coś zbugować,bo tą pelerynkę dostajesz po zniszczeniu jednego z miast nekromantów (niestety nie pamiętam którego) jeżeli nie pokazała ci sie scenka po zniszczeniu miasta o tym,że Markal wychwala tą pelerynę to nie wiem...restart może?

Wiadomość doklejona: 26 Lutego 2012, 19:10:35
Tfu,przepraszam,po zajęciu miasta czarodziejów ma sie rozumieć ;)


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 09 Maja 2012, 19:38:47 »
Mam buga w misji ze smokami, a nie chcę jej restertować. W celach mi zaliczyło, zebrałam wszystkie smoki z mapy, mam 1000 kościanych łuczników. Resztę jednostek zostawiłam innemu bohaterowi. Sobie tylko te 20smoków i 1000 szkieletów. Heroes spatchowany do 1.6... A, ja nie mogę przejść przez portal... Ma ktoś jakiś pomysł?
W ostateczności może być jakiś kod... Nie pierwszy raz w życiu przechodzę tą kampanię, ale teraz się zablokowałam, a nie chcę misji powtarzać  :-/


« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2012, 19:44:09 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Albionis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 10 Maja 2012, 16:45:35 »
Mam buga w misji ze smokami, a nie chcę jej restertować. W celach mi zaliczyło, zebrałam wszystkie smoki z mapy, mam 1000 kościanych łuczników. Resztę jednostek zostawiłam innemu bohaterowi. Sobie tylko te 20smoków i 1000 szkieletów. Heroes spatchowany do 1.6... A, ja nie mogę przejść przez portal... Ma ktoś jakiś pomysł?
W ostateczności może być jakiś kod... Nie pierwszy raz w życiu przechodzę tą kampanię, ale teraz się zablokowałam, a nie chcę misji powtarzać  :-/

Czyli portal nie działa? Możesz jakoś skopiować savy i reinstalować grę? Dosyć dziwny bug, tyle czasu spędziłem w owej grze i nigdy czegoś takiego nie miałem.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry