Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja II (Czytany 2486 razy)
Pal336

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 25 Czerwca 2012, 19:50:24 »
Otóż mam problem z II misją bo od początku misji wsiadam w statek Markalem płyne atu czarodziejowie na statkach z wypaśoną armią   jak ich ominąć proszę o pomoc z góry wszystkim dziękuje


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25 Czerwca 2012, 20:10:03 »
To nie wsiadaj na statek. Spróbuj najpierw lekko się zadomowić, podbić ziemie naokoło Przystani itp. Dopiero wtedy ruszaj. Zapewne zaatakuje cię któryś z magów, jednak jeśli będziesz sukcesywnie zwiększał armię nie marnując jednostek (pamiętaj, by najpierw zwiększać poziom Markalowi a dopiero później Godrykowi) to ich pokonasz. Oczywiście, po wejściu na statek ze zwiększoną armią nie atakuj wszystkich magów po kolei, tylko wyrusz do Lorekeep, tam stwórz nową armię i dopiero wtedy pokonaj wrogów.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry