Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z włączeniem swojej mapy w edytorze. (Czytany 1303 razy)
MrSnooker98

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 13 Września 2021, 15:17:11 »
Witam, to mój pierwszy post,
mianowicie mam problem z mapą, którą tworzę w edytorze map, dokładniej pojawia się komunikat załączony w screenie (dodatkowo załączę mapę zapakowaną w zip), poświęciłem mnóstwo czasu aby stworzyć tą mapę i szkoda by było zaczynać wszystko od nowa. Nadmienię, że mapa jeszcze wczoraj odpalała się normalnie, zarówno w edytorze jak i grze. Gra jest oryginalna w wersji 3.1 Nic w niej nie grzebałem, próbowałem reinstalować, odpalać na innym komputerze z grą i innym systemem (mam win 10, próbowałem na win7), odpalać przez edytor, jak i bezpośrednio klikając w ikonkę z różnych lokalizacji jak i folderu Maps, oraz szukać rozwiązania na inetrnecie, niestety nic nie znalazłem i nic nie pomaga. Można jakoś ją odzyskać/naprawić/przywrócić by znowu działała? Jeżeli trzeba jeszcze jakiś informacji dajcie znać. Z góry dzięki ^^


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Września 2021, 18:59:58 »
Format


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
MrSnooker98

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Września 2021, 19:59:24 »
.h5m, wielkość mapy największa, na edytorze z dzikich hord


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Września 2021, 20:32:40 »
Format.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
MrSnooker98

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Września 2021, 18:51:42 »
na multiplayer, jak chcesz coś dokładniej sprawdzić, to załączyłem w zipie tą mapę


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry