Heroes VII > Heroes VII

Edycja Kolekcjonerska

(1/5) > >>

TTTr96:
Nie wiem ilu z Was, po zapowiedzi Heroesa VII automatycznie pomyślało 'ale jaka będzie EK?!', jednak ja z pewnością do takich osób się zaliczam. Po dłuższym okresie namysłu postanowiłem napisać artykuł, w którym napiszę o mojej wymarzonej kolekcjonerce nadchodzącej części. Ostatecznie tekst się trochę rozrósł, aczkolwiek nie jest chyba aż tak źle. ;) Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam tutaj do zapoznania się z nim i uważam, że taki temat mógłby posłużyć początkowo do gdybań, a potem do oceny faktycznej kolekcjonerki Heroesa VII.

Grownock:
No to wiemy już coś o edycji kolekcjonerskiej - w zestawie znajdzie się figurka Ivana, a o jej wyglądzie zadecydują fani w głosowaniu - http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/vote-for-ivan-s-figurine. Chyba nie powinno być niespodzianki i wygra opcja nr. 1. Przypomnijmy, że w kolekcjonerce H6 nie było figurki, ale można było zakupić statuę przedstawiającą Archanioła Michała oddzielnie, w limitowanej edycji.

Czyżby w przypadku H7 miało się to zmienić? Szczerze mówiąc, ja nie jestem zadowolony - nigdy nie byłem zwolennikiem hiper-uber-wypasionych edycji kolekcjonerskich za 500zł, a właśnie te najczęściej zawierają figurkę. Bardziej liczyłem na coś w stylu M&M X - dla mnie to idealne wydanie:



W przypadku H7 chciałbym właśnie coś takiego - ładne pudełko, soundtrack, mapa, jakieś DLC i przystępna cena (czego figurka nie zwiastuje).

Laxx:
Jeśli mogę się wypowiedzieć co do samej figurki:

Jak dla mnie bardzo ciekawy pomysł z tym głosowaniem ;D Także mam nadzieję, że wygra Ivan jako Strateg :) Wygląda dostojniej...no i skoro w fabule ma się opierać na opiniach swoich doradców przy stole, to powinniśmy wybrać właśnie to oblicze księcia ;D

Ivan jako Wojownik kojarzy się mi z kimś żądnym władzy a odnoszę wrażenie, że to nie jest do końca jego natura ;)

No a teraz zdanie o Edycjach SuperUberMegaCacyjakiśtam. Nigdy takie coś mnie nie interesowało, nie interesuje i nie będzie interesować ;) Są osoby, które kolekcjonują KAŻDE wydanie danej gry i wydają na to mnóstwo kasy bo chcą/nie mają z nią co robić/lubią bądź czekają na takie ekskluzywne wydanie i w ten sposób nabywają poprzez jeden zakup kilka gier :) Szanuję ich zdanie i postawę - mnie to jednak naprawdę nie kręci. Nie kupię H VI ani H VII, ponieważ tak czy siak nie podobają się mi ;)

TTTr96:
@Grownock
Nie zgadzam się z Tobą co do cen kolekcjonerek z figurkami. Niedługo swoją premierę będzie miało Assassin's Creed Unity i cena edycji Notre Dame w wersji PC to 220zł na empik.com. Jeśli uwzględnimy fakt, że kolekcjonerka Heroesa VII powinna zawierać też gruby artbook, bo do strategii można stworzyć miliony różnych konceptów jednostek, miast czy budynków, to podejrzewam, że w 300zł się zmieścimy z EK Heroesa VII.

TTTr96:
Ostatni dzień na głosowanie na wygląd figurki w edycji kolekcjonerskiej Might & Magic: Heroes VII. Jeśli żadne boty nie wejdą do akcji, to wszystko wskazuje na to, że poza stratega wzbudza większy respekt pośród graczy, niż żądny krwi wojownik. Sam jestem z tego wyniku zadowolony - obecnie 69% do 31%. Aż mnie ciekawi, czy coś więcej się jeszcze pojawi z propozycji, które podałem w moim wpisie. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona