Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: jak w temacie
Imperium
Hordy nieumarłych
Legiony potępionych
Przymierze elfów
Górskie klany

Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiona nacja (Czytany 36552 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 07 Sierpnia 2012, 05:13:25 »
Ja obecnie gram w Disciples III - Odrodzenie, więc nie mam bladego pojęcia o nacjach w starszych częściach. Ale jeśli chodzi o trójkę, to najlepszą frakcją jest Elfie Przymierze. Najczęściej nim gram z powodu dobrych łuczników i wojowników. Magia nie ma większego znaczenia, bo w każdej z frakcji są takie same zaklęcia.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #91 : 07 Sierpnia 2012, 11:22:52 »
Freezon jeśli chcesz poczuć czym naprawdę jest Disciples to pograj sobie w 2 i dodatki do niej.. W 3 faktycznie czary niestety są takie same dla każdej frakcji co mnie strasznie rozczarowało, ponieważ w 2 czary były znacznie bardziej zróżnicowane.

Moją ulubioną frakcją są Legiony Potępiony, mają świetny demoniczny klimat, lubie Włodarzy za ich brutalną siłę, Zgłębiczarty (te z 2) za wygląd i umiejętności.. Obsydianowe Gargulce (z 2) też są świetne, uwielbiam ten ich ryk w czasie ataku. :P
Jeśli chodzi o siłę Legionów to oczywiście ich największym atutem jest potężne wsparcie, na drugim miejscu postawił bym magów lub strzelców, gargulec w roli strzelca sprawdza się bardzo dobrze, ma dużo pancerza, życia i zadaje spore obrażenia. Ogólnie rzecz biorąc lubie legiony, na drugim miejscu Hordy, a trzecie Imperium. :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 27 zapytaniami.
                              Do góry