Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Disciples III Renaissance (Czytany 94022 razy)
Ancalagon the Black

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« : 27 Stycznia 2007, 10:59:53 »
Od dłuższego już czasu w produkcji znajduje się trzecia część genialnej strategii:
"disciples 3" .(Największy konkurent HoM&M 5) Seria ta ma wiele zalet dzięki którym góruje nad innymi grami swojego gatunku. zawsze genialna muzyka, świetna, dobrze opowiedziana, wciągająca fabuła, bardzo wysoka grywalność. Przede wszystkim zaś klimat i stylizacja, gra oferuje bardzo mroczne i tajemnicze fantasy, przepięknie odmalowane w niesamowitej grafice co sprawia, iż gra ta jest niepowtarzalna i każdemu polecam w nią zagrać.

gra jeszcze jest w produkcji, ale screeny już robią wrażnie :twisted:










Tu znajdują się do tej pory wypuszczone trailery:

a tu znajduje się pełna galeria "disciples 3"


w tym temacie swoje informacje i ciekawostki zamieszczać możecie a także i opinie swoje dotyczące gry  ;)


IP: Zapisane


Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 27 Stycznia 2007, 11:18:59 »
Grałem w poprzednie czesci i jakoś mnie nie urzekły. Chociaż mroczny klimat - to moze sie podobać. Zobaczymy jak wyjdzie moze sie skusze. Choc watpie zeby mnie na dłuzej cos od GW odciagneło /whistling/


« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2007, 11:21:48 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Magnus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 08 Marca 2007, 18:43:39 »
Nieźle, nieźle ;). Mam II część tej gry i muszę powiedzieć że to świetna gierka, piękny mroczny klimat, niezła fabuła i ogrom niektórych jednostek. Grafika też niczego sobie, tylko szkoda że armia nie przemieszczała się w czasie bitwy, tylko machała rękami.

A tak na marginesie to Krasnoludy rządzą ;).


« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2007, 18:47:47 wysłane przez Magnus » IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 09 Kwietnia 2007, 09:21:12 »
Disciples rządzi i pod wieloma względami przewyższa serię Heros. Pozostaje wierny tej grze od czasu wydania Heroes IV który skutecznie mi serię obrzydził, a może poprostu już mi sie znudził :(
Polecam wszystkim fanom Herosa ponieważ wielu przypadnie do gustu a po wydaniu DIII wielu zmieni swój typ na ulubiona gre


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 18 Sierpnia 2008, 13:27:36 »
popieram cię


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Sierpnia 2008, 15:59:25 »
Cóż Disciples zyskał sławę gdy H4 okazało się niewypałem wielu graczy więc zaczęło poszukiwać gry podobnej klimatem do serii HoMM i tak Apostołowie stali się popularni osobiście lubię ta grę fajnie się grało można było używać zaklęć na mapie przygody różnorodne sposoby rozwinięcia jednostek oraz zawalisty klimat który wciągał razem z fabułą.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 19 Sierpnia 2008, 10:58:22 »
Moim zdaniem wadą disciples jest to że nie można jednej postaci rozwinąć w dwojaki sposób np. W Dzikich Chordach można mieć Serafina i Archanioła a w Discipels nie można było giermka awansować na Anioła i Paladyna albo jest taka jednostka chyba nazywa się akolita (dokładnie nie pamiętam) i nie można tka zrobić żeby leczył wszystkie jednostki i uzdrawiał je a druga leczył jedną jednostkę i wskrzeszał gdy zginie w boju :rolleyes:
Wiecie o co mi chodzi?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 14 Października 2008, 14:19:39 »
E? No i co z tego? W Heroesie wybierasz jedno z dwóch ulepszeń(alternatywy) chwila myślenia i po sprawie,ulepszasz i po sprawie,masz full jednostke. A w disciples musisz wybrać odpowiednio,rozczaić kto jest lepszy w drzewku,no i nie pomylić lin,bo jak np wybierzesz w imperium anioła,to aniołem już ta jednostka zostaje,sam raz sie pomyliłem,myśląc że anioł zmienia się w obrońce wiary.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Października 2008, 12:45:03 »
Disciples 3... dla mnie seria Disciples będzie zawsze od Herków lepsza. Mroczny klimat, lepsza mechanika oraz ciekawa fabuła przygniatają najnowsze części i staje dumnie w szranki z trójką. D3 ma wyjść na początku 2009, ale to pewnie się znowu opóźni. Poza tym Disciples była grą dla prawdziwych wyjadaczy, tam się nie cackasz z goblinami, tylko smoki tłuką ci tyłek... tyle.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Października 2008, 18:37:55 »
Ja niestety grałem tylko w Disciples II Mroczne Proroctwo. Trójkę chętnie zakupię ;) I tu zgodzę się z egzeq'iem. Fabuła ciekawsza, Pomysł ze zdobywaniem poziomów dla istot, jedyne co mnie często wnerwia to spora liczba orków i goblinów stojących na mapie i tylko czekających na to byś ich zaatakował tracąc przy tym czas.

EDIT: Wiem, ze to nie na temat ale mam pytanie. Czy wie ktoś w jakim sklepie internetowym mogę zakupić Disciples II Bunt Elfów? Nigdzie nie mogę tego znaleźć.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 16 Października 2008, 10:09:59 »
sprawdż na allegro.pl lub na gram.pl


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 16 Października 2008, 16:38:48 »
No właśnie chodzi o to, że na gram.pl nie ma  :-\
No ale nie offtopuję więcej.
Dodam jeszcze, że moim zdaniem w grze nie ma większych błędów. Z tego co widziałem na trailerze to bitwy będą działały na tej samej zasadzie co w HoMM czyli Podejdź i zaatakuj.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 18 Października 2008, 17:19:18 »
Tak to jest,jak oddaje się robote Ruską. Dwie najfajniejsze rasy - górskie klany i hordy nieumarłych odstawiają na zapewne dalekie dodatki(patrząc na opóźnienia podstawki) wszystkie ale to wszystkie jednostki mają zupełnie inny wygląd,to mnie cieszy,ale przez to zdarzają się takie porażki jak gargulec z legionów i ogólnie wszystkie jej jednostki(teraz 0 zróżnicowana,każda inna to dalej czerwony diabełek,tylko o innych proporcjach),kilka jednostek imperium(na przykład zabójca,to tragedia jak dla mnie) etc...Ale żeby nie było że jestem jakimś krytyk mastah,są też plusy. Po pierwsze,spore zmiany w mechanice,z tego co na razie wiemy to idzie na plus. Po drugie,dużo klimatyczniejsze wyglądy stolic(no może poza imperium) i po trzecie,ultimo - cała reszta jednostek których nie wymieniłem w tych porażkach,zazwyczaj wygląda genialnie,a już na pewno black dragon :3

Pozdro


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Uthar

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Listopada 2008, 20:18:49 »
Co mogę powiedzieć... grałem w wszystkie części disciplesa (z dodatkami) I uważam tą grę za lepszą od heroes.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 03 Listopada 2008, 08:28:17 »
Skoro Disciples III ma być następcą Disciples II to aby nie nasadzić zbyt wiele efektów wizualnych gra przez to może stracić klimat gry, oczywiście iż przyjemnie się gra jak twoje monsterki nie wyglądają jak kawałem kartonowego czegoś tylko jak ma piękne wygładzone tekstury, ale apeluję nie przesadźcie  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry