Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Powrót Galleana - patch lub wyeksportowani dowódcy (Czytany 5520 razy)
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« : 22 Czerwca 2010, 12:25:05 »
Mam takie pytanko a zarazem prośbę. Chciałem sobie przejśc te mini kampanie z dodatku bo jeśli się nie mylę to ominęly mnie one choc na bank grałem w tenże dodatek. Nie przypominam sobie jednak tych końcowych bosów ( Nebiros, Golem ) choc spotkałem się z nimi na mapach z buntu elfów. Niestety z tego co wyczytałem aby móc je przechodzic trzeba miec wyeksportowanych dowódców na 10 levelu. W przeciwnym wypadku kampanię trzeba iśc od nowa czyli przekopac się przez wszystkie misje z podstawki. Szczerze mi się nie chce ponieważ jestem na tyle doświaczonym graczem w to, że podstawowe kampanie nawet na najwyższym poziomie to już żadne wyzwanie dla mnie a bez wyzwania nie ma grania ;D Ponadto jakieś pół roku temu przechodziłem całośc więc tym bardziej była by zwała. Podobno te nowe misje są podpakowane  a AI jeszcze lepszy więc ciekawie się to zapowiada. Czy ktoś ma może lub wie skąd można pociągnąc gotowych 10 levelowców tak aby od razu iśc misje z dodatku ? Orientując się w sytuacji po necie gdzieś mi śmigło, że CD Projekt bodaj miał wypuścic patch serwujący wyżej wymienionych dowódców ale jak wszedłem na stronę to nic takiego nie znalazłem.
A zatem czy jest tu jakiś Magik, który zapoda ścieżkę na skróty i pozwoli zaoszczędzic czas ? ;>

Na oficjalnej stronie http://www.strategyfirst.com/en/games/D2GalleansReturn/downloads/  są niby patch 2.01 oraz 2.02 ale wątpię aby o nie chodziło. W dodatku są do wersji North American i coś mi się wydaje, że to nie to samo co zwykła English Version.

Przy okazji czemu potrzebna była korekta 2 dodatkowej misji klanów? Czyżby ludzie nie dawali rady jej przejśc czy to tylko jakiś błąd innego typu?






« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2010, 12:35:26 wysłane przez gaza » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Czerwca 2010, 12:42:29 »
Za Twoją pomoc w tylu problemach dla Ciebie gaza coś wyskrobałem , łap paczkę moich bohaterów potrzebnych Ci do gry.
Jednak sam nie dawno grałem w powyższy dodatek i skończyłem po dwóch rasach, przystopowałem chwilę.

Paczka zawiera:

Bohatera Imperium 15lvl - czyli ładnie nie ruszany wymaksowany po kampanii Imperium
Bohatera Hord Nieumarłych 15lvl - tak samo skończona kampania podstawowa i zrobione wszystko co było dla niego możliwe

Tutaj jeszcze zostało mi dwóch bohaterów pozostałych nacji , nie wiem skąd ich mam ale możesz skorzystać:

Bohater Górskich Klanów 12lvl - nie wiem na jakim etapie nim zakończyłem , ale możesz się nim posłużyć
Bohater Legionów Potępionych 18 lvl - tym chyba skończyłem kampanie Powrót Galleana ,także nic nowego dla niego nie znajdziesz , ale jakbyś już nie znalazł lepszej propozycji to też jest on do Twoich usług

Miłej Gry :)

http://www.megaupload.com/?d=4NDWTB0H


« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2010, 12:55:15 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 30 Czerwca 2010, 12:38:31 »
Jak nie masz to gra przydziela Ci automatycznie takiego na LV10 tyle że nie ma on artefaktów. Mówisz, że gra to dla Ciebie żadne wyzwanie? To spróbuj przejść całość kampanii od pierwszej misji mając za głównego dowódce różdżkarza (Archanioł, Baronowa, Bansche, Mędzrec, Czempion krasnoludów) gwarantuje zupełnie nowe doznania. ja tak grałem wszystkimi rasami i jest o wiele trudniej i ciekawiej (oczywiście poziom trudności najwyższy).
Tu masz dział z dowódcami do pobrania, niektóre linki niestety się już przeterminowły
http://www.disciples.pl/viewforum.php?f=55

Tak wyglądał mój Archanioł na koniec Mrocznego proroctwa



Czy Medrzec, tym to się gra najgorzej



« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2010, 12:44:09 wysłane przez Pyriel » IP: Zapisane




[img width=3
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry