Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 38 39 40 [41]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Hellscreamowa (Dziesiąta) (Czytany 108328 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #600 : 30 Października 2012, 20:35:08 »
Legendarny punkt jest na stronie 22.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #601 : 31 Października 2012, 04:29:12 »
Ja mam na 7, ale to dlatego, że zmieniłem sobie liczbę postów na stronie w ustawieniach... i po co ja to mówię?


« Ostatnia zmiana: 31 Października 2012, 04:38:51 wysłane przez Armiwart » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #602 : 31 Października 2012, 07:03:13 »
Czemu nie jestem pogrubiony? Hells, proszę pogrób mnie    ^_^

Hells, czemu niepozornie zasugerowałeś mafiozom zabicie mnie. Wymieniłeś mnie, jako jednego, kogo mafia ma zamiar zabić w 2 linczu.

A ona w ogóle o mnie nie wspominała. 6 strona.

Za ten błąd z "pogrub" zmniejszam CI rangę z Arcygramatyka na Gramatyka. :D




« Ostatnia zmiana: 31 Października 2012, 16:18:41 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #603 : 31 Października 2012, 07:32:49 »
Chodziło mi o drugi mord. Najpierw chcieli zabić Cahan (nikt nie wiedział, że jest ona detektywem), co byłoby dla nich dobrym ruchem, ale nagle ni z tego ni z owego przerzucili się na Ciebie. :)
Już pogrubiam. :P Pisze się "pogrub", ARCYGramatyku. :P


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #604 : 31 Października 2012, 07:37:57 »
Heh, a się zastanawiałem, dlaczego mam to podkreślone na czerwono  :)
Ale tak zostawiłem, przyjmując, że to "ten, co szuka błędów" się pomylił- nie ja.


Tak, przerzucili się na mnie po tym, jak napisałeś: "Napiszcie też mi proszę, kogo w końcu mordujecie - raz słyszę, że Cahan, raz że Fenira, nawet Sylath się pojawił. "

Ale ja się nie pojawiłem wcześniej  :P
W sumie, to miastowym na dobre wyszło, ale umrzyłemmm  :(


« Ostatnia zmiana: 31 Października 2012, 07:41:55 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #605 : 31 Października 2012, 15:16:23 »
Dużo komunikowałem się też poprzez PW na Tawernie, a z Belegorem i Fergardem także prywatnie. :>


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #606 : 31 Października 2012, 17:25:49 »
Dziekuje MG za slowa uznania. Dziekuje tez wszystkim, ktorzy brali udzial w tej edycji. Przyznam, ze z historyjkami spasowalem juz po pierwszym dniu, ale mimo wszystko doceniam checi i aktywnosc. Zastanawiam sie tylko dlaczego nie wygralismy... Co do edycji to moim zdaniem byla bardzo udana. Mialem tez to szczescie, ze bylem "wykonawca" testamentu Reva. Przyznam szczerze, ze kiedy mi wyslal te wszystkie zaleznosci kiedy mam wyslac pkt. 7 to zgupialem. Rozne uwzglednienia smierci roznych osob, ujawnien detektywa, ksiedza, zabojcy + smierci z karniakow. Ogolnie masakra. Codziennie spogladalem na ta liste kilkukrotnie czy czasami nie dzis powinienem ujawnic pkt. 7. Heh przynajmniej dobrze wytypowalem 2/4 mafiozow a mysle, ze to niezly wynik. Dziwie sie tylko dlaczego miasto nie wygralo... Coz, moze nastepnym razem ;)


IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #607 : 31 Października 2012, 20:25:41 »
A jednak miałam rację :/
Dzięki Hellscremie za te dobre słowa. Masz rację starałam się bardziej ogarniać i przyłożyć do gry. Mam nadzieję, że było to widać. Świetnie się bawiłam. Jeśli będe miała czas (a z tym ostatnio jest problem) to możecie liczyć na mój udział w kolejnej edycji. Cześć! :)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #608 : 31 Października 2012, 21:00:14 »
Pozwolę sobie zacząć od żartu:


-Ej, mam pomysł! Może postaramy się o to, żeby miasto w tej edycji wygrało? - Zapytał jeden z miastowych.
-LOL, nie. - Odpowiedział mu drugi z miastowych.

I na tym mógłbym w sumie zamknąć swoje podsumowanie. Ale lubię trochę podyskutować, więc macie jeszcze trochę do czytania. Ten żart idealnie wręcz obrazuje postawę miasta w tej edycji. Jeżeli ktoś nie wiedział czemu miasto przeważnie przegrywa, to w tej właśnie edycji otrzymał odpowiedź na to bardzo proste tak naprawdę pytanie.

No to po kolei.

Wszem i wobec ogłaszam, że Revold otrzymuje ode mnie nagrodę pastucha X Edycji Forumowej Mafii na Tawernie. Zastanawiacie się pewnie co ta nagroda oznacza i skąd wzięła się jej nazwa. Jeżeli macie więcej czasu, to prześledźcie posty użytkownika past7th: http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=11878&postdays=0&postorder=asc&highlight=pastuch&start=0.

Wtedy zrozumiecie. Z resztą w edycji którą rozgrywaliśmy (ja i Revold) z ludźmi z realmadrid.pl nagroda pastucha również trafiła do Niego. Czyli tak naprawdę Revold po prostu ,,obronił" swoje trofeum  :P

Dla mnie ten cały 7 punkt był kompletnie niepotrzebny. Ludzie zaczęli wyczekiwać na Niego jak na koniec świata. Nikt tak naprawdę nie przysiadł i nie rozkminił, że ten cały punkt, który miał wpłynąć na losy rozgrywki był napisany przez faceta, który zginął w pierwszym mordzie... Pierwszym mordzie, wtedy to raptem można było przeczytać historyjki, nic więcej. Co gorsza mafia mogła sobie budować grę wokół właśnie tego testamentu.
Dla mnie to jest chore, naprawdę. Na rozgrywkę największy wpływ miał tekst napisany po pierwszym mordzie. WTF?! To jest naprawdę chore.

Teraz czas na milszą część. Nagroda dla najlepszego moim zdaniem miastowego. Wszem i wobec ogłaszam, że nagrodę otrzymuje Sylath. Konkurencji tak naprawdę nie miał zbyt dużej, bo miasto grało tragicznie. Nie umniejsza to oczywiście jego sukcesu. Nie pożył zbyt długo, ale On przynajmniej mózgu używał trochę częściej niż inni. Przede wszystkim brawo za to, że jako jedyny trzeźwo oceniał całą sytuację i jako jedyny wyczuwał ironię w moich postach.

Teraz czas na kolejną negatywną nagrodę. Nagrodę mieszczucha X Edycji Forumowej Mafii na Tawernie otrzymuje... Fenir.

Co do Twojej gry w tej edycji, to: WTF?!
Po co ten cały cyrk? Przecież to było samobójstwo dla Ciebie i dla mnie. Poświęciłeś swoje życie tylko po to, by pogrążyć osobę co do której nie miałeś ŻADNEJ pewności? Zrobiłeś wymianę jeden na jeden i to taką, w której zabiłeś dwóch naprawdę porządnych miastowych. Głupota, naprawdę.
Przeraża również mnie to, że tak wielu ludzi za tym poszło. Brylowała w tym Cahan, której zachowanie było równie bezsensowne. ,,Poświęcamy Niedzielę żeby sprawdzić trupy." WTF?!

Najbardziej boli mnie to, że zginąłem tylko dlatego, że miałem gorszy dzień. Naprawdę, tylko jeden gorszy dzień. Dlaczego? Dlaczego znowu ginę w linczu? W dalszej części rozgrywki tak sobie raz napisałem do Hellsa moje typy co do składu mafii. Poprawnie wytypowałem trzech członków mafii. Ja mogę bardzo pomóc miastu, a wy mnie zabijacie, bezsensu. Ze mną szansę na wygraną miasta znacznie wzrastają. Mam nadzieję, że wyciągnięcie wnioski i dacie mi pożyć trochę dłużej.

Na tym póki co kończę. Będzie część następna. Chciałbym jednak wpierw trochę porozmawiać z miastowymi. Prosiłbym aby ktoś kto był w mieście w tej edycji, po prostu przejrzał wszystkie głosowania w linczach i podzielił się swoimi refleksjami. Będzie łatwiej, bo wiecie kto był w mafii.

Chciałbym Was po prostu nauczyć pewnych umiejętności. Jak już ktoś zwróci uwagę na głosowania to trochę podyskutuję z Wami na temat stylu gry.

Nagroda dla najdziwniej grającego gracza: Fast
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AdhYB0AOyhI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AdhYB0AOyhI</a>




« Ostatnia zmiana: 31 Października 2012, 21:08:30 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #609 : 31 Października 2012, 21:20:03 »
Cóż, miło mi się grało, pewnie wezmę udział w następnej edycji...

Co prawda fajnie że przetrwałem, ale jednak trochę mi głupio, gdyż za sprawą mojego zmienionego głosu (zmieniłem w sumie w ostatniej chwili...) miasto przegrało. Nic tylko przeprosić współmieszczan. Jak mówiłem analiz niestety nie umim przeprowadzać ergo głosy są oddawane u mnie niemalże fartownie...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #610 : 01 Listopada 2012, 20:20:24 »
Może problem jest zupełnie inny?

Tak sobie przysiadłem i zrozumiałem, że nie każdy musi mieć takie samo podejście do gry jak ja. Dla niektórych to może być zwykła zabawa, tak po prostu. Grają, bo sprawia im to przyjemność i nie traktują tego jak poważną sprawę.

U mnie jest zupełnie inaczej. Dla mnie Forumowa Mafia to nie jest zwykła gra. Nieważne czy jestem miastowym czy też mafiozą, dla mnie liczy się wygrana za wszelką cenę. Może inni po prostu nie mają aż takiej żądzy zwycięstwa? Dla mnie Forumowa Mafia to gra wyjątkowa. To jedyna rzecz którą się mogę pochwalić. To tutaj traktowany jestem jako ktoś wyjątkowy. To w tej grze właśnie wszyscy się ze mną liczą. Biorąc udział w każdej edycji czuję dumę, podniecenie gdy ktoś się do mnie odnosi. To miła odskocznia dla kogoś takiego jak ja, dla życiowego zera, nic nieznaczącego pionka. Miła odskocznia dla człowieka, który mógł zostać każdym, a wybrał bycie nikim. Miła odskocznia dla człowieka, który marnuje tak piękną wartość jak życie...

Może po prostu w tym jest problem? Nie każdy wykazuje aż takie wielkie zaangażowanie?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #611 : 01 Listopada 2012, 20:27:25 »
Chwila refleksji - chyba powinienem zmienić własny tytuł :D Bo ostatnio wędruje głównie do spożywczego, a nowy tytuł osobisty jest cool.

Czy ktoś może chciałby zasugerować na jaki? :D

Cytuj
U mnie jest zupełnie inaczej. Dla mnie Forumowa Mafia to nie jest zwykła gra. Nieważne czy jestem miastowym czy też mafiozą, dla mnie liczy się wygrana za wszelką cenę. Może inni po prostu nie mają aż takiej żądzy zwycięstwa? Dla mnie Forumowa Mafia to gra wyjątkowa. To jedyna rzecz którą się mogę pochwalić. To tutaj traktowany jestem jako ktoś wyjątkowy. To w tej grze właśnie wszyscy się ze mną liczą. Biorąc udział w każdej edycji czuję dumę, podniecenie gdy ktoś się do mnie odnosi. To miła odskocznia dla kogoś takiego jak ja, dla życiowego zera, nic nieznaczącego pionka. Miła odskocznia dla człowieka, który mógł zostać każdym, a wybrał bycie nikim. Miła odskocznia dla człowieka, który marnuje tak piękną wartość jak życie...

Może po prostu w tym jest problem? Nie każdy wykazuje aż takie wielkie zaangażowanie?

Kolego, tu jest problem tego rodzaju, że uzewnętrzniasz się na forum, gdzie średnia wieku userów nie przekracza lat 20 :D

Swoją drogą tego nie rozumiem - masz lat 17, a piszesz jakbyś przegrał w tej chwili życie. Wynalazłeś lek na raka, ale pies Ci go wpierdzielił?
Tyle rzeczy jest przed nami, zobaczy się jak to będzie :D




IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #612 : 01 Listopada 2012, 23:22:46 »
Cytat: Fast
Kolego, tu jest problem tego rodzaju, że uzewnętrzniasz się na forum, gdzie średnia wieku userów nie przekracza lat 20 

Swoją drogą tego nie rozumiem - masz lat 17, a piszesz jakbyś przegrał w tej chwili życie. Wynalazłeś lek na raka, ale pies Ci go wpierdzielił?

Wiesz, po prostu przychodzi taki moment w życiu człowieka, kiedy to się robi podsumowanie swojego życia. Ja chyba doszedłem do takiego momentu. Wynik był dla mnie przerażający...


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #613 : 02 Listopada 2012, 10:41:26 »
LoL. Miasto to nooby, tyle w tym temacie.
Do następnej edycji (oby Fergarda 8)).


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : 02 Listopada 2012, 15:55:10 »
Cytuj
LoL. Miasto to nooby, tyle w tym temacie.
Nie mogli się zorganizować...  ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 38 39 40 [41]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry