Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 26 27 28 [29]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja 14- Rewolucyjna Francja (Czytany 84789 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #420 : 03 Marca 2013, 20:20:44 »
Osobiście uważam, że zarówno Oliwcia jak i M0D_Elite mają sporo racji, ale przemilczę lepiej drobne błędy w rachunkowości (pomyliła się o cztery stopnie w skali Richtera w stronę niziny czarnobylskiej za obszarem Omegi).



IP: Zapisane
Oliwcia



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Miśki <3

Zobacz profil
« Odpowiedz #421 : 03 Marca 2013, 20:37:30 »
Jedyna mądra ! ! !


NIE Dajecie się manipulować revoldowi ! Wszyscy wyzyskiwani i ciemiężeni na naszej planecie, wszyscy noszący jarzmo zniewolenia, zwrócili z miłością i nadzieją oczy tam, gdzie mieszka i pracuje człowiek kierujący rządzą krwi i przemocy wolnych ludzi , na jego okna, w których długo w nocy płoną chciwe oczy. Całą nadzieję na lepsze życie, na utrzymanie pokoju połączyli złudnie prości ludzie na świecie na zawsze z jego imieniem. Ludzie wszystkich ras, mówiących innymi językami, jednakowo wymawiają słowo „Revold”. I we wszystkich językach świata słowo to ma  to samo znaczenie: znaczy „Chciwość”, znaczy „Nienawiść”, znaczy „Upodlenie”. On poprowadził naród do ogromnego wyniszczenia, które przeobraziły dramatycznie całe forum. Pod jego kierownictwem User  w ciągu kilku lat przebył drogę od najwspanialszej prawdy idei i cnoty  do biedy anarchi terroru i zacofania. Nie dajcie się mu manipulować. Przemówmy, jesteśmy większością tego społeczeństwa nie ma prawa nas nikt gnębić albowiem władza pochodzi od ludu i to my tworzymy to forum a nie  jednostka, chwast który niweczy nasze zbiory naszą wartość, kulturę,  szlachetność. Już dziś podnieśmy nasze ręce do nieba, odbierzmy to co nam się należy. Zebraliśmy wszystko i włączyliśmy jak planowaliśmy, usiłowaliśmy ulepszyć i ta praca postępuje nadal. Nie jesteśmy u końca tej rewolucji, lecz jedynie w pierwszym jej roku. Objaśnienie wszystkiego w szczegółach zajęłoby „całą wieczność”, co jest niemożliwe. Dlatego już dziś bierz ramie w ramie działajmy, nie pozostawajmy na nie spełnionych obietnicach, możemy to wygrać ale to zwycięstwo zależy tylko od CB.


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 20:42:33 wysłane przez Oliwcia » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #422 : 03 Marca 2013, 21:02:10 »
Cytuj
To nie jest tak, przecież to była prosta kalkulacja - Revold kłamie w sprawie Nikta = kolejny lincz na niego.
Wystarczy, że powie iż należy mu się jeszcze jedna szansa, to znowu zagłosujecie zgodnie z tym co mówił. Później zaś się wymiga mówiąc, że popełnił błąd a deta udawał tylko po to, byście jak w przypadku Sonica poszli za nim.
No teraz to normalnie uważasz miasto za kompletnych imbecyli (tak przynajmniej ja odczuwam), którzy wierzą w każdy napisany dłuższy post (skądinąd zrobiłem się ich adwokatem) i z resztą sam Revold pisał, że jeśli się pomyli to należy go zlinczować i ja bym tak zrobił tyle - nawet jakby tak nie napisał.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #423 : 03 Marca 2013, 21:02:51 »
Cytując Martina...

,,Kto powiedział, że jesteśmy kompetentni?"  :rolleyes:


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #424 : 03 Marca 2013, 21:25:33 »
No teraz to normalnie uważasz miasto za kompletnych imbecyli (tak przynajmniej ja odczuwam), którzy wierzą w każdy napisany dłuższy post (skądinąd zrobiłem się ich adwokatem) i z resztą sam Revold pisał, że jeśli się pomyli to należy go zlinczować i ja bym tak zrobił tyle - nawet jakby tak nie napisał.
Gdybym uważał miasto za totalnych imbecyli to bym z nimi nie grał. Uważam natomiast, że miasto bardzo łatwo przekonać do swoich racji, co pokazała edycja kiedy ja byłem OC. Innymi słowy nie jesteście głupi, a gracie głupio, a to lekka różnica.

P.S. Żeby nie było, ja też nie jestem jakimś super graczem jednak uważam, że o tyle dobrze obecnie zagrałem by pomyśleć co robię, a nie iść na ślepo.


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 21:36:46 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #425 : 03 Marca 2013, 21:28:43 »
Cytuj
Innymi słowy nie jesteście głupi, a gracie głupio, a to lekka różnica.
Dyplomacja +20 8)

Podejrzewam, że gdyby przybył tutaj zagrać z nami jakiś "profesjonalista" no-life to i ostrzejsze epitety by poleciały.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #426 : 03 Marca 2013, 21:31:04 »
Cytat:  Fast
gdyby przybył
tutaj zagrać z nami jakiś
"profesjonalista" no-life to i
ostrzejsze epitety by poleciały
Przecież na takich się szkolimy tu :)
a tak na poważnie kiedy 15?


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : 04 Marca 2013, 16:04:51 »
Witajcie.
Wyjątkowo w tej Edycji nie pojawi się podsumowanie z mej strony, z powodów osobistych (głównie- brak czasu). Wspomnę tylko o kilku najważniejszych sprawach.
Dziękuję ślicznie Loczkowi za poprowadzenie tej Edycji. Choć nie obyło się bez kilku (mniejszych bądź większych) błędów to, jak na pierwszy raz, szczere gratulacje.
Mafia ostro zlamiła. I to nie tym, że ustaliła wspólny front przeciwko mnie (jeśli już chcieli mnie zabić, to w mordzie), ale przede wszystkim kompletnym brakiem woli walki. Tak nie powinno się grać. NIGDY.
Wbrew pozorom, nie mam miastu wiele do zarzucenia. Aktywność zdecydowanie nie była na najwyższym poziomie (Kocica, DL- rozliczymy się face2face 8)), ale źle też nie było (30 stron w topic'u). Poza tym, po moim kluczowym poście, sprawa była oczywista.
a). Taka zagrywka, w moim wykonaniu, nie miałaby sensu.
b). Nawet jeślibym coś takiego zrobił, to dokonałbym bardzo niekorzystnej wymiany 1-1.
Nikt niewinny = Rev idzie do piachu (nawet sam o tym wspomniałem).
Z całej mafii należą się propsy tylko i wyłącznie w stronę Hells'a, który próbował jeszcze co nie co ugrać. Dzięki również za AM i za świetną historyjkę mojej śmierci :P

Chciałbym jeszcze poruszyć sprawę Mesjanizmu.
Mam wrażenie, że za bardzo nie rozumiecie tego stwierdzenia w kontekście FM. Mesjanizm w FM oznacza notoryczne namawianie do zlinczowania danej osoby/grupy osób na podstawie abstrakcyjnych bądź stricte subiektywnych opinii.
Tutaj sytuacja wyglądała zgoła inaczej. 2 sprawdzone osoby przez det'a, fałszywy barman, upicie barmana- to są wszystko fakty, które można było potwierdzić tylko w 1 sposób. Poprzez lincz. Z dosyć oczywistych racji, lepszym wyjściem było zlinczowanie Nikta, aniżeli mnie. Potem efekt domina zrobił swoje.

Jedyną osobą, którą jeszcze chciałbym pochwalić jest MiSi. Gratulacje za celne upicie, nie ukrywam, że bardzo mi pomogło. Nie tylko w wykryciu mafiozy, ale przede wszystkim miałem, dzięki temu, okazję zabić Ciebie (o, ironio! 8)). Cała Edycja mogłaby wyglądać zgoła inaczej, gdyby nie to upicie (choć sam pisałeś, że był to tylko strzał, no, ale ok- upicie to upicie ;]; w strzelaniu też trzeba mieć szczęście).
Do tej dwójki mógłbym jeszcze dodać Sonic'a, za celne sprawdzenia (choć, nieco Cię naprowadziłem :P).
I to koniec. 3/25 osób...

Zauważyłem również opinie, że praktycznie wszystko, co udaje mi się dokonać, zawdzięczam AM. Prawdę mówiąc, grając na innych forach, zazwyczaj nie tworzę AM, których, paradoksalnie, nie popieram. Tawerna jest jednym z nielicznych portali, na których sprawia mi to jeszcze przyjemność ;) W ramach udowodnienia (?), postanowiłem nie tworzyć żadnych AM w kolejnej Edycji, w której bd uczestniczył. Btw, wiedziałem, że Viliorre była pierwotnie w Mafii, bo Loku nawet nie czekał, aż zbierze 5 karniaków ;)

A propos AM, oto one (wraz z FM; wszystko odblokowane dla gości):
- http://hellsomafia.pun.pl/ (FM: Sentarus- MG; Hells- Hells; NightShadow- Cahan; Lord Voldermorrr- Nikt; Sylath- Sylath (za Viliorre- Viliorre); Nimrod- Nimrod (OC))
- http://www.warcraftrules.pun.pl/ (AM: Paulina- Hells; Lead Level Designer- ja)
- http://www.wavjestspoko.pun.pl (AM: Korrin- MG; Bezimienia- Nikt; FM- FM; Ja czyli Wav- Wav; I don't wanna die!- ja)
- http://www.mtgrules.pun.pl (AM: Sorin- Niedziel; Aggro- ja)
- http://www.sonicgoodmove.pun.pl (AM: Sonic- Sonic; Nasty- ja)

To tyle ode mnie. Dzięki za grę, miastu znów udało się zwyciężyć :)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Strony: 1 ... 26 27 28 [29]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry