Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 89617 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 18 Marca 2013, 21:28:10 »
Okej, zasady to zmodyfikowane zasady poprzedniej Hellsoedycji.

1. Nie wolno ujawniać korespondencji z MG. ANI od MG, ANI do MG. Nic, null, nyet, nein. Brak poszanowania tej zasady równa się kompromitującej fabularnej śmierci.

2. Kontakt poza forum jest wzbroniony. JEDYNYM wyjątkiem są antymafie, które można zakładać i zgłaszać do godziny 00.00 wtorku 19.03.2013. Jeżeli wykryję, że ktoś łamie pkt nr 2, zostaną wyciągnięte konsekwencje wymienione w pkt 1.

3. Historyjki są jak najbardziej dozwolone (ba, wręcz pożądane), jednakże posty "tematyczne" są niezbędne - jeżeli miedzy linczami nie będzie takowego, nagrodą będą karniaki.

4. Za brak postu należy się 1 pkt karny, za brak głosu w linczu - 1,5 pkt karnego. Uzyskanie 5 pkt karnych to bliskie spotkanie trzeciego stopnia z butem do wyrzucania z mafii, krótko mówiąc - paszoł.

5. Pozbawiony życia gracz (oczywiście z pominięciem osób wyrzuconych karnie) ma prawo (lecz nie obowiązek) do napisania jednego postu - testamentu.

6. "Gambit Revold" jest zabroniony. Podobnie, martwy gracz może porozumiewać się z innymi w okresie od swojej śmierci do najbliższego linczu. Po tym czasie, JAKIKOLWIEK kontakt z martwym graczem będzie nagradzany w wiadomy sposób.

7. Planowane godziny linczów to 21.30, zaś mordów mafii - 22.

8. W użyciu będzie system pełny jednodniowy, tj. taki, jak w poprzedniej edycji.

9. Role: 5 nowicjuszy Samotnego Zakonu, 1 Złodziej, 1 Kapłan, 1 Komisarz, 1 Łowca Nagród, 1 Szaleniec, 1 Oberżysta. Wyjaśnienie gdzieś niżej.

10. Podle przypomnienia:
- Nowicjusze Samotnego Zakonu - jest to mafia. Ich przełożony (OC) jest niewykrywalny dla detektywa; kapłan, który się za niego pomodli, wyda się;
- Złodziej - jest to opryszek. Nie jest informowany o swojej roli. Jeśli sprawdzi go detektyw, zostanie poinformowany o winie opryszka. Jednym słowem, opryszek jest pechowcem;
- Kapłan wznosząc modły broni jedną osobę przed mordem. Może modlić się sam za siebie, ale nie może modlić się za tą samą osobę dwa razy pod rząd;
- Komisarz - jest to detektyw. Detektyw działa tak jak zawsze;
- Szaleniec - ów delikwent nie idzie do grobu sam. Jeżeli zostanie zamordowany przez mafię, ginie jej losowy członek (ale nie OC). Jeżeli zostanie zlinczowany, ginie jedna z linczujących go osób - wybierana losowo. Szaleniec może jednak być litościwy i nie zabić nikogo, jeżeli zostanie zlinczowany;
- Oberżysta - jest to to barman. Działa jak zwyczajny barman, starając się upić mafiozów.
-Łowca Nagród - jest to odpowiednio zmodyfikowany zabójca. Zabójca może DWA razy w ciągu gry wyeliminować dowolną osobę z gry. Jeżeli wyeliminuje on niewinnego gracza, nic się nie dzieje. Jeżeli jednak dwa razy popełni taki błąd - sam odpada. Gdy natomiast trafnie wytypuje mafiozę i pozbawi go życia, może spróbować zlikwidować kolejną osobę. Teoretycznie, zabójca jest w stanie samodzielnie kropnąć całą mafię...jeżeli jednak zlikwiduje dwóch niewinnych, automatycznie wypada z gry. ROLA TA MOŻE BYĆ DOSTĘPNA MAFIOZIE!

11. Generalnie status graczy JEST ujawniany. Zachodzą jednak pewne wyjątki:
a) wina osób zamordowanych przez mafię nie jest ujawniana;
b) winę celów Łowcy Nagród poznaje tylko ona sam - jednocześnie może ją potem opublikować;

12. Harmonogram:
1. dzień - mord, modlitwa, upicie
2. dzień - lincz, sprawdzenie detektywa
3. dzień - lincz, mord, modlitwa, upicie
4. dzień - lincz, sprawdzenie detektywa
5. dzień - lincz, mord, modlitwa
I tak to się ciągnie.

13. Lista graczy:
1. Nikt - 4. ofiara mafii
2. Sojlex
3. Fast
4. Hadras - 5. ofiara linczu, niewinny
5. Fenir
6. Nimrod - 1. ofiara łowcy nagród
7. Cahan - 3. ofiara mafii
8. Armiwart
9. Desmond - 2. ofiara linczu, winny
10. MiSi
11. Reuel
12. Hadrian
13. Niebieskooki Smok - 2. ofiara łowcy nagród
14. Forumowa Mafia - 4. ofiara łowcy nagród
15. Niedziel
16. Waverley - 1. ofiara mafii
17. Loczek - 6. ofiara linczu, niewinny
18. Sonic - 2. ofiara mafii
19. Kocica - 3. ofiara linczu
20. DiamondLady - 3. ofiara łowcy nagród
21. Viliorre - 4. ofiara linczu, niewinna
22. Andre - 7. ofiara linczu, niewinny
23. Chanson de geste (gracz obcojęzyczny) - 1. ofiara linczu, niewinny

14. Rekrutacja zostaje finalnie zamknięta z momentem publikacji tego tematu. W przypadku śmierci w wyniku punktów karnych (o nie, to nie będą samobójstwa...) dodatkowi gracze mogą dołączyć do gry, automatycznie przejmując rolę gracza, który odpadł.

15. Po rozlosowaniu ról zostaną one wysłane do "szczęśliwców", oczywiście poza opryszkiem. Ci, którzy ode mnie PM nie otrzymają, są szarymi miastowymi.

Proszę się zapoznać z regulaminem. Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2013, 21:37:13 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Chanson de geste



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Do not surrender

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Marca 2013, 00:14:01 »
Greetings!,
First of all, I understand basic Polish words and gramatic structure. Don't bother about me. Just play as always you play. If you like, I can translate my thoughts about the game directly into Polish. Give me info, if needed. If somebody wants to ask me about some important things and he speaks English fluently, it would be grateful if he uses. It isn't necessary anyway. I will deal with it.
Good luck to everyone.


IP: Zapisane
*Ce qui n'est past clair, n'est pas français.*
 *L'amour, c'est l'homme inachevé.*
 *La femme est tout ce que l'homme appelle et tout ce qu'il n'atteint pas.*
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Marca 2013, 00:51:01 »
Salut.

You ought to know that we sometimes use weird language here... 'Cause I guess you wouldn't translate this:

"Zawżdy nielichą archaizancję przyjąć nam przyjdzie, takowoż przecie realia quasi-średniowieczne, chędogo zaiste, pokój, hejże."
~Fast

So I think we should try to translate our messages ;)

Ludu, słyszycie, tfu, widzicie? Tumaczyć czeba.

E: Hellsu - to "deal with it" Cie zdradzilo :P


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Marca 2013, 00:59:00 »
(...)
Give me info, if needed. If somebody wants to ask me about some important things and he speaks English fluently, it would be grateful if he uses. (...)

co to znaczy?  nie powinno tam być "does" hę (jakoś moja niewiara w angielskojęzyczność tego gościa wzrosła, niby tam może być francuzem, lecz totalnie nie podoba mi się ta sytuacja)

Dude iam interessted why you wanna us to speak "English fluently" with you (or at last that one person), when u know only basics of our language. Moreover you will not be satisfied when your interlocutor will just use intermediate level of English, or at last common english(internet) slang. Can you tell me why ? (btw i know my grammar sucks )


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 01:01:48 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 19 Marca 2013, 06:00:48 »
Lulz. Nie "does", bo języka się używa, nie robi go.

Plus kolega zna podstawy polskiego; angielskim mówi plynnie podobno.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Marca 2013, 06:36:44 »
Niemam pojecia jak Ty sie na angielskim znasz, ale chyba niezabardzo.
Wav nigdy nie widziałem takiego zdania, a does to jest nieprzetłumaczalne  a  tamto słowo tu nie pasuje po prostu. Takie mam odczucia. i niema to nic wspólnego z robieniem języka.
I wybacz zdań angielskich czytałem sporo, choć no nie jestem ekspertem, ale parę książek po angielsku już przeczytałem.

ps
całe to "it would be grateful if he uses." wygląda sztucznie  jak by tam było "I would be grateful if he uses." to rozumiem cie Wav.
ale w takim wypadku - to było by wdzięczny jeśli używa - o co tu kierwa chodzi, jakiś gość ma multi-konto może w porozumieniu z Hellsem żeby jakiego czarnego konia wprowadzić. No i bajzel robi już na samym początku.  !!

pps
jeszcze inna mozliwosc "It would be great if he does"
bardziej normalna forma, Było by wspaniale jeśli potrafi _ (cos takiego)


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 06:44:22 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Desmond
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Prawie ninja

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19 Marca 2013, 07:31:49 »
Moja pierwsza edycja - zobaczymy jak mi pójdzie.

Nie umiem zbyt angielskiego, a z tłumaczem google dużo roboty, więc...



IP: Zapisane
sygnatura za duża/Martin
Chanson de geste



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Do not surrender

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Marca 2013, 08:04:17 »
I'm so sorry, I didn't mention that on the beginning. My English isn't perfect. Moreover it isn't as good as I wanted to be. But it won't affect in our communication, I think.
Waverley, Hi.
I don't have to know each word to understand general meaning. If something is important, I will try to maximize my translatation skills :)


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 08:06:53 wysłane przez Chanson de geste » IP: Zapisane
*Ce qui n'est past clair, n'est pas français.*
 *L'amour, c'est l'homme inachevé.*
 *La femme est tout ce que l'homme appelle et tout ce qu'il n'atteint pas.*
Desmond
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Prawie ninja

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 19 Marca 2013, 08:10:40 »
Trzeba użyć tłumacza


And you can not explain yourself into Polish translator of google? Catch presence!

http://translate.google.pl/





« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 08:18:31 wysłane przez Desmond » IP: Zapisane
sygnatura za duża/Martin
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 19 Marca 2013, 08:56:33 »
Ciekawa sprawa z tym panem z zagranicy. Myślę, że jest na tyle hmmm... barwną? postacią, że mógł dostać jakąś rolę. Zwróciłabym na niego większą uwagę (teraz to już chyba nie jest potrzebne ;D).
Życzę miłej gry.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 19 Marca 2013, 15:16:29 »
Prosiłabym o *ociupinę* większą merytorykę postów. :> Wiem, że jeszcze nawet mordu nie było (będzie dzisiaj), ale nie jest to usprawiedliwienie do spamowania. :)

Edit:Ostrzegam i Ja, posty krótkie i spamerskie bądź trollujące lecą w przestrzeń kosza./Loku


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 15:33:39 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 19 Marca 2013, 18:36:51 »
Pierwiej stwierdzam takoż, że DL / Kocicę do odstrzału 8)
Na dobry początek. Ze wskazaniem na tę pierwszą.

Czemu? No w sumie sam nie wiem ;] A tak poważniej to nie chce mi się po raz n-ty tłumaczyć czemu wyeliminowanie cichacza w pierwszym [jak to wielu mówi... losowym!] linczu będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Poza tym na razie nie mam pomysłów i wniosków. Tym niemniej ważne jest to, że znalazłem prawdziwy rap o życiu:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wW3gLRi-Y8g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wW3gLRi-Y8g</a>


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Marca 2013, 18:42:29 »
WiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykaposta
 WiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykapostaWiększamerytorykaposta


Wyrwiem Kocicy macice !!!!!! Dopomóżcie mnie w tym szczytnym celu.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 19 Marca 2013, 18:43:44 »
Czy ja wiem? Akurat DL wykazała się aktywnością ostatnio i nie widzę sensu w likwidacji jej w pierwszym linczu... Mam nadzieję, że w miarę szybko będzie można wytropić mafię, bo w tej edycji mesjasza nie ma, chyba że jego rolę przejmie któryś z lepszych graczy... Czyli na pewno nie ja, bo mi pożyć i pomyśleć nie dajecie myndy wy jedne!
A tak na poważnie to mam nadzieję że barman/ksiądz trafi mafię jak to ostatnio było...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Marca 2013, 18:47:35 »
Po tym jak wysłała linczogłos 30 sekund przed werdyktem - aktywność jakoś mało mnie rusza. Wszystko jedno.

Kocica, czy DL - whatever - jak Kocica, to Kocica.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry