Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85182 razy)
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 19 Kwietnia 2013, 23:26:21 »
Bonusem było to o Hellsie, czy o misii chędożycielu?


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 20 Kwietnia 2013, 09:22:17 »
Fastu, dalej wisisz mi itemka za poprzedni lincz... ):


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 20 Kwietnia 2013, 16:32:10 »
Nadszedł czas…
Czas na coś wielkiego…
Coś strasznego…
Czas na podsumowanie Fastowej edycji Forumowej Mafii
Zacznę od tej milszej części. Pragnę podziękować Fastowi za genialne historyjki i za organizację tej zabawy. Było naprawdę fajnie. I dzięki, że mnie wsadziłeś do mafii.
Teraz czas na część niemiłą. Na pierwszy ogień pójdzie mafia.

Niedziel- nasz OC, jedyny z nas, mafiozów do którego się nie mogę przyczepić. Grał naprawdę dobrze. Zupełnie przyzwoicie. To on organizował naszą strategię ogólną, etc. Porażka nie jest jego winą. Jest naszą- całej reszty mafii.

Sonic-no co tu dużo gadać, wkopałeś się pięknie na samym początku gry. Samo popieranie mnie przez ciebie i napisanie takiego normalnego, nie twojego posta waliło mafią na kilometr. Potem się poprawiłeś, ofensywa na Revolda była niezła. Muszę ci to przyznać. Następnym razem ostrożniej i naturalniej, a będzie dobrze.

Hadrian- podobnie jak w przypadku Sonica bycie w mafii tobie, nie obraź się, ale niezbyt wychodzi. Widać, że się stresujesz i ci zależy. Wyłożyłeś się podczas tej edycji i sprawiłeś, że wyrok na Niedzielu (tak, czy siak nieuchronny) zapadł nieco szybciej. Następnym razem więcej luzu, to w końcu tylko zabawa jest. Bądź naturalny, po prostu bądź sobą, a będzie dobrze.

Cahan- taka sobie mafioza. Wpadła w sidła Karmazyna Siodeł Glin Chrypkazara :lol:. Tak czy siak by wpadła, bo dawała z siebie za mało groźnej, porywczej Królowej Ameb. Swoją drogą nie miała szans pokazać swej grozy… Szkoda, że zginęłam właśnie wtedy kiedy chciałam się trochę zabawić w atak.

Revold- Karmazyn Siodeł Glin Chrypkazara, grał dobrze. Pochwaliłabym go za rozgryzienie złej, podstępnej mafii, ale mafia tak się wyłożyła, że ciężko było nie rozgryźć. Mimo wszystko gratuluję głosu rozsądku, samodzielnego myślenia i ubicia mnie w samoobronie. Nie gratuluję zaś antymafii z Hellą i Lokiem. Sorry, ale to się już robi przegięcie te antymafie. Mocni dobrzy wiedzą o swych rolach, więc metodą statystyki łapią tych złych, co byli za dobrzy by się wyłożyć niczym pijana hydra.

Matki, żony i kochanki (Kocice, DL, FM, Disco, Kolos)- oni powinni mieć dożywotniego bana (no dobra nie bana, ale następnym razem za te sekciarskie posty wylatywać z gry, za karniaki). Więcej mocy! Więcej koxu! Więcej aktywności.

Drużyna Pieczywa- gra może nie jakaś powalająca, ale dobrze,  zwłaszcza tym co grali pierwszy raz. Grunt, że aktywni byliście i myślicie w miarę samodzielnie. Plus ode mnie.

Reuel- Cesarz Mieszczuchów, myśli samodzielnie. Podczas tej edycji nie typował zbyt dobrze, ale i tak spory plus za nie poddawanie się Głosowi Jedynego. Tak na przyszłość- Revold czasem ma rację. Nie należy się mu zawsze sprzeciwiać. Tylko przeczytać, przeanalizować i mieć własne zdanie.

Hadras- bardziej mafijny, niż sama mafia.

rtx- grał pierwszy raz. Domysły słuszne, analizy porządne. Oby tak dalej. Tak trzymać :)

Niebieskooki Smok- historyjki epickie, w grze coś ciebie mało widziałam, ale ok.

Armi & Nikt- wy po prostu mieliście pecha chłopaki. Choć ty, Armi grasz naprawdę jak zawodowy mafiozo.

Sojlex- i na koniec wielkie graty dla naszego Pączka Mordercy. Graty za ubicie Nimcia. Oby tak dalej.

No i na koniec pozdrowienia od mafii. Za jakiś czas ktoś tam odblokuje dla was, bo teraz to się musicie rejestrować, by czytać. Kto jest kim chyba wiadomo. http://www.ukoronowani.pun.pl/forums.php





« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2013, 16:36:56 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #393 : 20 Kwietnia 2013, 17:52:58 »
Zmieniłem ustawienia. Goście mogą przeglądać forum.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 20 Kwietnia 2013, 18:33:25 »
Podsumowując:

Mafia:
-Sonic się wydał... jako mafia to grasz gorzej ode mnie, mimo że większe doświadczenie masz.
-Cahan - zwykła podpinka pod Revolda, gdybym był w mieście od razu zwrócił bym na to uwagę.
-Niedziel - słabo wszystkim rozgrywał, niestety głos przebicia straciłeś i miałeś kiepską sytuację. Ogółem dobrze, ale nie twoja wina, że reszta mafii się wykruszyła.
-Hadrian - nauczka na przyszłość, siedź cicho, atakując Fasta i Hellsa przeżyjesz.

Miasto:

-Kochanki - za długo żyły, zdecydowanie ułatwiły Revoldowi sprawę, czasami przebłyski samodzielności, ale nie za wiele - ameby.
-Rev&Hells - coś mi się zdaje, że znaliście mafię, no ale cóż wasza gra.. za całokształt -
-Chanson - widać nie obeznany, drugi który zaatakował Hellsa i Revolda za ich grę. Mała aktywność niestety.
-Reuel - no chociaż jeden samodzielny! Ale masz pecha, że współpracujesz często z mafią, jednak przy okazji wytykasz błędy miasta. Jak dla mnie najlepszy gracz tej edycji.
-Reszta - większe przebłyski samodzielności za co jakaś pochwała, ale praktycznie cień i wierni słudzy mesjaszy (na stos was!) - tak serio, to bezradni, wszystko mieli wyłożone na tacę.


MG
Jedyny wygrany tej edycji, ładne historyjki, bardzo się napracował.

Wnioski:
-Zanotować: Osoby, których broni Reuel są potencjalnie w mafii.
-Zanotować: Siedzieć cicho bo cię zdejmą, jeśli nie masz dobrych argumentów na mesjaszy to się nie porywaj, na słabych też się nie porywaj bo mesjasze będą mieli na ciebie celownik. Wiadomo, przesadzam ;)
-mesjasze nie powinni tworzyć anty mafii
-mesjasze, bądźcie trochę powściągliwi, dajcie pomyśleć innym, a swoje przemyślenia dajcie później.
-zdecydowanie zaostrzyć karniaki dla ameb i kochanek (z paroma ulgami dla nowych). Słupów nie potrzeba.
-Armiwart zawsze może być w mafii, ale nie jest.
-Sojlex przeżył dlatego miasto wygrało :/



« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2013, 18:47:52 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 20 Kwietnia 2013, 20:32:56 »
Dzięki za grę :D. Chociaż i tak wiele nie zrobiłem, bo padłem najszybciej w całej FM na forum xD. I żeby nie było, proponuję w następnej edycji czasy polskiego PRLu ;).

Peace yoł, pozdro :D. Jeszcze raz dzięki za grę!



IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 20 Kwietnia 2013, 23:50:10 »
Nie ma innego PRL-u niż polski... O.o

Przede wszystkim, dzięki za grę. Nasz MG rulz. Poza tym, wszystko, co miało zostać powiedziane, zostało powiedziane. Dodam tylko, że GŁOSUJCIE NA MNIE! I do zobaczenia.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 21 Kwietnia 2013, 01:25:59 »
Nie było żadnej koalicji Loczek-Hells-Rev. :P Po prostu z braku Fasta Hellscream musiał współpracować z Revoldem i jak widać, współpraca przyniosła owoce. ;)

Więcej od Hellscreama - później.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 21 Kwietnia 2013, 09:18:58 »
Hells wolał mieć w GH Revolda... Czas umierać ;_;


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 21 Kwietnia 2013, 14:09:24 »
A teraz jak to wyglądało z mojej strony.

Przede wszystkim cieszę się, że nie strzeliłem żadnych większych głupstw, które ułatwiłyby zadanie mafii, bądź miastu.

Od strony technicznej też raczej ok, tj. nikt nie narzeka póki co więc... :D

Jak dla mnie - MVP - jest zdecydowanie Niebieskooki Smok, za wczucie się w realia i porządne historyjki.

Mafia:
Cóż. Nimrod padł zanim w ogóle zaczęła się jakakolwiek gra. W sumie to nie wiem jak Pączek to zrobił, ale udało mu się. Początkowo myślałem nawet, że może pomyliłem się przy wysyłaniu PW i jakieś coś trafiło do niego, ale nic takiego nie miało miejsca. Tym niemniej - instynkt Pączka nie zawiódł.
Sonic znowu miał pecha, bycie w mafii mu zdecydowanie nie służy...
Potem Hadrian o coś się pokłócił z Revem, ściągnął na siebie uwagę ,,kolosów" no i zgon...
W międzyczasie padła jeszcze Cahan, rykoszetem od Tkacza.
No i Niedziel, który walczył do końca, ale się nie udało.
Mafia nie grała źle, miasto po prostu miało farta...

Nie będę opiniował pojedynczych ludzi bo miasto akurat jest bytem całościowym. Taka fajna masa.

Przede wszystkim - nie wiem czemu... - było leniwe. Przysiadło sobie, w związku z tym nie było czego analizować, czego robić. Może to dlatego, że tak szybko padła spora część mafii i się zwyczajnie ludzie poczuli ,,bezpieczni".

Osobny opieprz dla mżk - to je kpina po prostu. Dałem Kocicy rolę ,,deta" by mogła się jakoś wykazać. Po jej testamencie z poprzedniej edycji myślałem, że może jeszcze oduczy się cichaczowania. No niestety - ponoć grała tak przez rolność. Słabo mi się to widzi, no ale dobra, przyjmijmy, że tak faktycznie było. DL z kolei nie była rolna i dalej było wszystko po staremu. W tym miejscu warto jeszcze wymienić chociażby FM-a.

Jak dla mnie ban na kolejną rozgrywkę. Jedna edycja postu może będzie zbawienna. Nie rozumiem jednej rzeczy - po co wy gracie? :D

Ogólnie - jako, że była to moja pierwsza edycja - stawiam sobie takie 3.
W sumie było prawie wszystko - zabrakło tylko ,,grywalności" - czyli najważniejszego. Pis Jou.



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry