Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 36    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Trzecia (Świąteczna) Edycja Hellscreamowa (XX Edycja) (Czytany 100216 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 20 Grudnia 2013, 17:32:50 »
Hoł hoł hoł, motherhompers!

Wasze bożyszcze powraca z tym co lubicie najbardziej, zieloną edycją mafii. 8) Zasady nie uległy większym zmianom, poza tym, że jak zwykle dołożyłem coś bezsensownego, ale będzie śmiesznie, więc baton do dzioba i regulamin.

1. Nie wolno ujawniać korespondencji z MG. ANI od MG, ANI do MG. Nic, null, nyet, nein. Brak poszanowania tej zasady równa się kompromitującej fabularnej śmierci.

2. Kontakt poza forum jest wzbroniony. JEDYNYM wyjątkiem są antymafie, które można zakładać i zgłaszać do godziny 00.00 soboty 21.12.2013. Jeżeli wykryję, że ktoś łamie pkt nr 2, zostaną wyciągnięte konsekwencje wymienione w pkt 1.

3. Historyjki są jak najbardziej dozwolone (ba, wręcz pożądane), jednakże posty "tematyczne" są niezbędne - jeżeli miedzy linczami nie będzie takowego, nagrodą będą karniaki. Tło fabularne zostanie niebawem umieszczone w historyjkach.

4. Za brak postu lub głosu w linczu należy się jeden punkt karny - obojętnie, czy danego dnia gracz popełnił jedno, czy oba przewinienia. Uzyskanie 3 punktów karnych jest równoznaczne z wychowawczym wpierdolem i wrzuceniem do lochu eliminacją z gry.

5. Pozbawiony życia gracz (z pominięciem osób wyrzuconych karnie) ma prawo (lecz nie obowiązek) do napisania jednego postu - testamentu.

6. "Gambit Revold" jest zabroniony. Jednakże, martwy gracz może porozumiewać się z innymi w okresie od swojej śmierci do najbliższego linczu. Po tym czasie, JAKIKOLWIEK kontakt z martwym graczem będzie nagradzany w wiadomy sposób.

7. Lincze odbywać się będą w zależności od vox populi między 20.30 a 21.30. Mordy mafii - 30 minut później.

8. W użyciu będzie system prawilny jednodniowy, tj. taki, jak w poprzedniej edycji.

9. Role: 5 bandytów - mafiozów, 1 Opryszek, 1 Kapłan, 1 Detektyw, 1 Opiekun Prychacza, 1 Bieżyfast, 1 Bimbrownik. Wyjaśnienie gdzieś niżej.

10. Podle przypomnienia:
- Bandyci - jest to mafia. Ich szef (OC) jest niewykrywalny dla detektywa; kapłan, który się za niego pomodli, wyda się;
- Opryszek nie jest informowany o swojej roli. Jeśli sprawdzi go detektyw, zostanie poinformowany o winie opryszka. Jednym słowem, opryszek jest pechowcem;
- Kapłan wznosząc modły broni jedną osobę przed mordem. Może modlić się sam za siebie, ale nie może modlić się za tą samą osobę dwa razy pod rząd;
- Detektyw działa tak jak zawsze;
- Bimbrownik - jest to to barman. Działa jak zwyczajny barman, starając się upić mafiozów.
- Bieżyfast - gracz tak szybki, że ciul. Gdy ma umrzeć, ucieka w sina dal, w wyniku czego ginie losowa osoba, a Bieżyfast żyje i ma się dobrze. Ta sztuczka jest jednorazowa.
- Opiekun Prychacza - gracz posiadający klucz do klatki Prychacza. O tym artefakcie poniżej.

11. W grze dostępne będą różnorakie artefakty. Najważniejszym z nich jest klucz do klatki Prychacza. Artefakty będą unikatowe, inspirowane tawernianym folklorem i bardziej śmieszne niż pożyteczne. Niektóre mogą mieć jednorazowe, "aktywne efekty", inne działają pasywnie i nadają negatywne właściwości. Artefakty można przekazywać innym graczom niczym gorącego ziemniaka, jednak nie w dzień, w którym się dany artefakt otrzymało. Aby dodać smaczku, są one "utajnione", chyba, że bardzo chcecie, to mogę zamieścić listę. Gdy posiadacz artefaktu zginie w mordzie, artefakty przejmuje mafia. Gdy mafioza zginie w linczu, jego przedmioty przejmuje detektyw lub kapłan (w tej kolejności). Gdy niewinny gracz zginie w linczu, jego przedmioty przejmuje losowy gracz.

12. Dwa ważne artefakty:
1. Klucz do klatki Prychacza - posiadanie tego klucza pozwala graczowi na "kontrolowanie" Prychacza. Raz dziennie można go wypuścić - Prychacz wyszukuje i przynosi artefakty swemu Opiekunowi, który może wtedy zdecydować, czy zatrzyma dany artefakt dla siebie, czy przekaże go losowemu graczowi. Opiekun nie wie, jaki przedmiot przyniesie Prychacz. Istnieje niewielka szansa, że Prychacz będzie miał zły dzień i rzuci się na losowego gracza, a to nie jest coś, co się przeżywa. Po napadzie szału zwierzak musi odpocząć jeden dzień. Gdy Opiekun umiera, klucz trafia w ręce losowego gracza.
2. Sokole Oko Espady - tajemnicze, oprawione, błyszczące oko, które nie ma żadnego konkretnego przeznaczenia. Na czym polega haczyk? S.O.E. jest na początku gry przyznawane losowemu graczowi, które może je przetrzymywać, zniszczyć lub przekazać Nnoitrze. Nnoitra nie może kipnąć dopóki któryś z graczy posiada nienaruszone S.O.E. Gdy wspomniany user wejdzie posiadanie S.O.E., staje się supermleczarzem - codziennie może sprawdzić jednego gracza, czy ma jakąś rolę lub nie. Czemu taka faworyzacja? Ano, idą święta, to pomyślałem, że zamiast gnębić jego gorszą (od mojej) cukrzycę, powinniśmy się zrzeszyć. Deal with it 8)

12. Harmonogram:
Wszyscy gramy juz którys raz z kolei, wiec zerówka się skończyła - wszyscy wiecie, jak to działa. Dzisiaj mord, jutro lincz, potem lincz z mordem i tak się rotują dni z mordem - bez mordu. W dni z mordem modli się kapłan i działą bimbrownik, w dni bez mordu pracuje detektyw. Opiekun Prychacza, supermleczarz bądź użytkownicy artefaktów mogą działać codziennie.

13. Lista graczy:

1. Fast
2. Cahan
3. Ikee
4. Loczek
5. Hadras
6. Sojlex
7. Ptakuba
8. Fenir
9. rtx - ofiara sprawiedliwości Martina, niewinny
10. Andre
11. Viliorre - ofiara ataku Prychacza, winna
12. Divine - pierwsza ofiara linczu, niewinny
13. Nnoitra
14. Darahati
15. Niedziel - ofiara porwania przez Boogey-Hellsa, niewinny
16. Niebieskooki Smok - druga ofiara linczu, niewinny
17. F"uck Yeah"ergard
18. MiSi
19. Sylath - druga ofiara mafii
20. Nikt
21. Psychol - ofiara sprawiedliwości Martina, winny
22. Waverley
23. Revold - pierwsza ofiara mafii
24. Sonic
25. Forumowa Mafia

14. Rekrutacja zostaje finalnie zamknięta dzisiaj w okolicy 20, wtedy zostanie też podana dokładna liczba mafiozów i rozlosowane role.

15. Po rozlosowaniu ról zostaną one wysłane do "szczęśliwców", oczywiście poza opryszkiem. Ci, którzy ode mnie PM nie otrzymają, są szarymi miastowymi. Albo i otrzymają PMa, że są miastowymi. Zależnie od humoru.


« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2013, 21:52:30 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Grudnia 2013, 18:16:05 »
Jednodniowy system? : | A co ze świętami? Mnie czeka w niedzielę długi powrót do domu, potem trochę chciałbym pożyć z rodziną, a nawet jeśli bym nie chciał, to jedno że nie wiem gdzie i na ile czasu będą mnie ciągać i czy będę miał spoczi dostęp do internetu ej no : | Myślałem że jak edycja świąteczna to zwrócimy uwagę na to co święta oznaczają : f Czyli trochę świętego spokoju i braku pośpiechu


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Grudnia 2013, 18:22:58 »
Znaczy to tyle, że codziennie jest lincz. A na grę można poświęcić od 15 minut do godziny dziennie, więc nie musisz całego planu dnia pod nią układać. Siądziesz sobie o 19, ogarniesz co się dzieje do 19.30, o 19.40 wyślesz głos z linczem i masz spokój. :]
Także nie bój ptaszora, Ptaku.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Grudnia 2013, 18:31:29 »
Hellsu proponuję by w Wigilię była przerwa żeby było normalnie zjeść tą kolację a nie myśleć o linczu.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 20 Grudnia 2013, 18:42:05 »
Popieram.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Grudnia 2013, 18:43:49 »
Dobry patent, nie pomyślałem.

W Wigilię wolne. 8)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Grudnia 2013, 19:37:27 »
Ogłaszam powstanie AntymafiiWava sp. z o. o. Zdążyłem?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 20 Grudnia 2013, 20:54:28 »

ZACZYNAMY! 8)

Przypominam: dzisiaj morduje mafia, modli się ksiądz, upija bimbrownik oraz działać może Opiekun Prychacza


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Grudnia 2013, 21:02:34 »
I niech mi się wiedzie w tej edycji:

Bruno Jasieński: BUT W BUTONIERCE

 

Zmarnowałem podeszwy w całodziennych spieszeniach,

Teraz jestem słoneczny, siebiepewny i rad.

Idę młody, genialny, trzymam ręce w kieszeniach,

Stawiam kroki milowe, zamaszyste, jak świat.

 

Nie zatrzymam się nigdzie na rozstajach, na wiorstach,

Bo mnie niesie coś wiecznie, motorycznie i przed.

Mijam strachy na wróble w eleganckich windhorstach,

Wszystkim kłaniam się grzecznie i poprawiam im pled.

 

W parkocieniu krokietni — jakiś meeting panieński.

Dyskutują o sztuce, objawiając swój traf.

One jeszcze nie wiedzą, że gdy nastał Jasieński,

Bezpowrotnie umarli i Tetmajer i Staff.

 

One jeszcze nie wiedzą, one jeszcze nie wierzą.

Poezyjność, futuryzm — niewiadoma i X.

Chodźmy biegać, panienki, niech się główki oświeżą —

Będzie lepiej smakować poobiedni jour-fixe.

 

Przeleciało gdzieś auto w białych kłębach benzyny,

Zafurkotał na wietrze trzepocący się szal.

Pojechała mi bajka poza góry doliny

nic jakoś mi nie żal, a powinno być żal...

 

Tak mi dobrze, tak mojo, aż rechoce się serce.

Same nogi mnie niosą gdzieś — i po co mi, gdzie?

Idę młody, genialny, niosę BUT W BUTONIERCE,

Tym co za mną nie zdążą echopowiem: — Adieu! —



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20 Grudnia 2013, 21:11:30 »
A ja życzę Mafii, by miała spokojne i rodzinne święta.

t.A.T.u.: DIVINE



Divine
Divine
Divine
Divine
Divine
Divine
Divine
Divine
Divine
Divine


No i powodzenia wszystkim!  ;)


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Grudnia 2013, 21:14:06 »
Witam wszystkich.
Jak widzicie, mimo zapierań, ostatecznie gram. Tym razem jednak bardziej "amebowo" niż zwykle.
Zamierzam dać Mafii spokój (serio!) i sobie spokojnie pograć. Także, mam nadzieję, że Mafia mi zaufa i da mi spokoj w mordach (przynajmniej w tych pierwszych).
Czasu na grę też aż tak dużo nie mam, więc na zbyt rozległe posty nie liczcie.
Zbyt dobrym przykładem więc nie będę ;)
Piszcie dużo i bawcie się dobrze :-)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Grudnia 2013, 21:20:18 »
http://www.youtube.com/watch?v=f9P-dQF8JzE

Tak na miły początek. Zapożyczone od Armiego.


IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 20 Grudnia 2013, 21:24:50 »
Viliorre, jesteś w mafii i próbujesz takim postem przypodobać się miastu?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 20 Grudnia 2013, 21:30:11 »
Niedziel, wysłałem to Vi, bo wiedziałem, że się to jej spodoba... O co chodzi? O to, że dała to teraz tutaj?

Dobra, Rev daje spokój Mafii... Czyli jednak świat zmierza ku zagładzie.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 20 Grudnia 2013, 21:30:55 »
Wysłałeś czy wstawiłeś na waszym wspólnym forum mafii?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: [1] 2 3 4 ... 36    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry