Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie Nekropolis [Misja 3] i Bossowie (Czytany 7280 razy)
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« : 18 Października 2011, 19:12:47 »
Witam , Was ma dwa pytania :
1. Jeżeli ktoś przeszedł kampanie Nekropolis lub chociaż trzecią misje może mi doradzić jakąś strategię ? Otóż jestem przy końcu misji i mam walczyć z tą Mirandą żeby uwolnić Sveltanę ale kiedy patrzę na jej armię szczęka mi opada. Ja mam ok. 300 kościanych oszczepników , 169 trupożerców , 250 zjaw , ok.200 arcyliczy , ok. 190 wampirów i 19 Tkaczek Przeznaczenia kiedy ona ma tak samo jak ja ok.300-400 szkieletów  , ok 250 trupożerców, 170-1800 zjaw  też gdzieś 200 arcyliczy i uwaga 100 wampirzych lordów (których nie mogę mieć , tzn. nie mogę ulepszyć a wykonałem misję dodatkową z tymi orkami ) i ma też lamasu których też nie wiem czemu nie mogę mieć i aż 100 TKACZEK PRZEZNACZENIA ! :-/ Nie mam jak jej pokonać. Jedno to to , że ona ma ulepszone wampiry i lamasu których jeszcze raz podkreślam nie mogę mieć a drugie skąd ma aż tyle tych tkaczek ?? Gram na łatwym poziome trudności bo o standardzie nawet nie wspomnę. Dodatkowo powiem , że wszystkie misje dodatkowe wykonałem. Nie wiem jak to przejść. Pomóżcie !

A drugie pytanie to już bardzo krótkie żeby Was nie zamęczać  :) brzmi kiedy i skąd mogę bossów wziąść ? Bo np. widziałem bohatera inferno który miał magmowego czerwa i ja też chcę mieć np. Archanioła Michał lub Matkę Namtaru. Więc także proszę o pomoc i dziękuje. Pozdrawiam Grzybo.

PS:Sorry , że aż tyle napisałem  ;D



IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Października 2011, 19:26:41 »
Na temat strategii nie pomogę ale co do drugiego pytania.
Bossa nie można mieć w armii. On jest takim jakby bohaterem z własną armią więc raczej by nie działało to w ten sposób a ten czerw to zapewne z budynku specjalnego Inferno połykający jedną jednostkę wroga. Oczywiście mogę się mylić bo grałem tylko w betę.

A i pytanie. W polskiej wersji ghule zamiast zostawić tak jak są przetłumaczyli na trupożercę? Jeśli tak to nie wiem po kiego aż tak dobitnie starają się tłumaczyć skoro nazwa Ghul bardzo fajnie brzmi.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Października 2011, 19:30:23 »
1.
-wybuduj od razu budynek, umożliwiający kupienie poległych jednostek,
-zajmij jak najszybciej te 3 zamki na pierwszej wyspie,
-weź parę zaklęć które leczą, i zaklęcie które umożliwia kontrolę nad jednostką przeciwnika.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Października 2011, 19:35:42 »
Grałem na standardzie. Zrób tak jak kolega wyżej radzi z tym, że zajmij 5 miast. Dwa na pierwszej wyspie (ja zająłem tylko jedno), jedno w podziemiach i dwa na drugiej wyspie. W sumie będziesz miał 6 miast na 1 Mirandy. Przerób wszystkie na Nekropolis i spokojnie gromadź armię. Kiedy uznasz, że jesteś gotów zaatakuj.


IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Października 2011, 20:59:03 »
@Szakal
Dzięki za pomoc ale mam do cb jeszcze kilka pytań
-Czy jak będę miał te wszystkie miasta , a Miranda tylko już jedno i jak bd rekrutował armie to ona mnie nie zaatakuje czy coś ?
-Czy mam ich wszystkie forty też zajmowac ?
-Teraz mam wszystkie zamki na tej pierwszej wyspie tj. wszystkie na powierzchni i pod ziemią  , oraz wszystkie forty (oczywiście oprócz miasta Wolnych Bohaterów ) i mam przychód Tkaczek +5 (w jednym mieście chyba nie wybudowałem ich budynku rekrutacyjnego więc do mi da też +3 chyba do przyrostu) to jak zdobędę ich zamki to mój przychód ile bd wynosił ?

@Miker co to Twojego pytania to
-Nie tylko nazwę ghuli zmienili np. Na początku miały byc Promieniste Chwały i Świetliste Chwały (Elitarna jednostka przystani) , a są Promieniste i Świetliste Ajglije (czy jaskoś tak) i wiele innych.

Edit: Co do mojego pytania z bossami : To co oznaczają te walki np. Sveltany z Matką Namtaru , bo myślałem , że jak się bossa pokona to bd u nas w armii czy coś. więc pomóżcie.Pozdrawiam Grzybo.


« Ostatnia zmiana: 18 Października 2011, 21:02:36 wysłane przez Grzybo » IP: Zapisane
555666

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Października 2011, 21:07:52 »
na pewno cie nie zaatakuje wiem z wlasnego doswiadczenia :)


Wiadomość doklejona: 18 Października 2011, 21:09:05
co do fortow to nie wiem  :-/


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19 Października 2011, 14:49:01 »
1. Miranda będzie spokojnie siedzieć w swoim mieście i czekać na ciebie.
2. Żeby wzrósł ci przyrost jakiś jednostek musisz mieć najpierw wybudowane odpowiednie budynki w pozostałych swoich miastach.
3. Pierwszy raz grasz w grę w której występują bossowie? To nic innego jak super potężni wrogowie których trzeba pokonać. Nic mniej nic więcej.


IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Października 2011, 15:06:09 »
@UP I co jak pokonam bossa to tylko exp wskoczy i tyle ? Liczyłem na więcej... :/


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 19 Października 2011, 15:18:40 »
Eee, nie wiem czy tylko exp... Może dadzą też jeszcze jakąś inną nagrodę np. nową broń rodową. Prawie na pewno odblokuje się jakiś acziwment. To tylko przypuszczenia, jeszcze z żadnym nie walczyłem ;). Dzisiaj mam zamiar skończyć kampanię Nekropolis.
Po za tym jest satysfakcja z pokonania niezwykle groźnego przeciwnika. Mi akurat to wystarczy :).


IP: Zapisane
Grzybo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 19 Października 2011, 15:47:50 »
No trudno. Myślałem , że po pokonaniu bossa będzie on dla nas walczył ale jak nie to nie. Trudno się mówi. dzięki za odpowiedzi już rozwiązałem swoje dwa problemy i mogę już zamknąć temat. :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry