Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Anastazja [Uwaga spojlery] (Czytany 20065 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 28 Grudnia 2011, 17:12:49 »
Demony to chaos, a chaos to w Ashan zło, więc wszystkie złe myśli dotyczące jej samej zostały zamienione właśnie w chaos, czyli armię demonów.

Mnie zainteresowała jedna rzecz- że archanioł Michał ma duszę Pawła, czyli zatem śmierć ojca Sławoja była przypadkiem?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 28 Grudnia 2011, 17:49:48 »
Mnie zainteresowała jedna rzecz- że archanioł Michał ma duszę Pawła, czyli zatem śmierć ojca Sławoja była przypadkiem?
Nie, przypadkowa na pewno nie. Z prologu wywnioskujemy, że Paweł zaatakował plemię Togrula (czy jak ten zdziwaczały szaman się nazywał), wybił wszystkim oprócz szamana, ten chcąc się zemścić wezwał demony, a akurat było zaćmienie to się zemścił. Z okazji skorzystała najpewniej popleczniczka Uriela, znaczy się siostra Sara i skradła miecz Gryfa, w którym została zamknięta, dusza Pawła i wskrzesiła Michała (przywróciła jego ciało).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 28 Grudnia 2011, 18:09:45 »
Mnie zainteresowała jedna rzecz- że archanioł Michał ma duszę Pawła, czyli zatem śmierć ojca Sławoja była przypadkiem?
Nie, przypadkowa na pewno nie. Z prologu wywnioskujemy, że Paweł zaatakował plemię Togrula (czy jak ten zdziwaczały szaman się nazywał), wybił wszystkim oprócz szamana, ten chcąc się zemścić wezwał demony, a akurat było zaćmienie to się zemścił. Z okazji skorzystała najpewniej popleczniczka Uriela, znaczy się siostra Sara i skradła miecz Gryfa, w którym została zamknięta, dusza Pawła i wskrzesiła Michała (przywróciła jego ciało).

Nie Togrul tylko Toghrul. To istotne. Nie chcę pouczać ale mógłbyś chociaż sprawdzić. To tak jak bym napisał że masz iść do "gdzieś tam". To nie rozmowa z kumplem ale Forum.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 28 Grudnia 2011, 21:55:55 »
Cytuj
Nie Togrul tylko Toghrul. To istotne. Nie chcę pouczać ale mógłbyś chociaż sprawdzić. To tak jak bym napisał że masz iść do "gdzieś tam". To nie rozmowa z kumplem ale Forum.

Niewielka, mało znacząca różnica. Nie ma sensu by tracić post nie wnoszący nic do tematu aby to sprostować.

Cytuj
Z okazji skorzystała najpewniej popleczniczka Uriela, znaczy się siostra Sara i skradła miecz Gryfa, w którym została zamknięta, dusza Pawła i wskrzesiła Michała (przywróciła jego ciało).

Warto dodać, że wszystko to można zobaczyć w trailerze reklamującym Heroesa.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 28 Grudnia 2011, 23:13:26 »
Tylko, że w tym trailerze nie wiadomo po co Sara niesie duszę Pawła do demonów skoro dzięki niej miała wskrzesić Michała? Zmianę na demoniczną wersję odbyła się później.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 02 Stycznia 2012, 18:01:22 »
Tylko, że w tym trailerze nie wiadomo po co Sara niesie duszę Pawła do demonów skoro dzięki niej miała wskrzesić Michała? Zmianę na demoniczną wersję odbyła się później.
Może ten obrzęd odbył się właśnie w czasie podróży do Sheoghu i to było potrzene do stworzenia Ostrza Zniewolenia i wprowadzenia Ahribbana do ciała Kiryła?


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 03 Stycznia 2012, 15:06:42 »
nie Ahribbana tylko azkaala do kiryła.A śmierć Sławoja dała Urielowi szanse na włożenie duszy Anastazji do Aurory.Przewidział że zabiją anastazje więc musiał coś wymyślic, a Sara mu w tym pomogła


IP: Zapisane
Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 03 Stycznia 2012, 18:50:11 »
nie Ahribbana tylko azkaala do kiryła.A śmierć Sławoja dała Urielowi szanse na włożenie duszy Anastazji do Aurory.Przewidział że zabiją anastazje więc musiał coś wymyślic, a Sara mu w tym pomogła
W takim razie czemu Uriel bronił Anastazji podczas procesu?


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 03 Stycznia 2012, 22:43:50 »
A to cwaniak ;). Gdy przyznał się do prawdy, aniołowie by stracili wiarygodność i nie mogłyby spełnić swych planów.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 04 Stycznia 2012, 17:58:03 »
 bo on to obiecal michalowi.Za to wspomnienie o wojnie co zginela aurora pomysleli ze skoro michal ma w ciele pawla to aurora moze miec ktoras z corek slawoja a anastazja byla z blizniakow wiec ja wybral zeby sara mu pomogla i zajela sie kirylem

Wiadomość doklejona: 07 Stycznia 2012, 14:03:01
A tak wogole jak sadzicie czy anastazja lepiej sie gra droga lez czy krwi?


« Ostatnia zmiana: 07 Stycznia 2012, 14:03:01 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 07 Stycznia 2012, 21:18:20 »
Nie próbowałem Łez, ale Anstazja Krwii jest świetna! Klątwa Świata Cieni to zabójcza broń :diabelek: (jakby co, to mam Anastazję od magii).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 07 Stycznia 2012, 21:40:28 »
Nie próbowałem Łez, ale Anstazja Krwii jest świetna! Klątwa Świata Cieni to zabójcza broń :diabelek: (jakby co, to mam Anastazję od magii).
Rzeczywiście, zabija mniej niż 50 jednostek na 30 poziomie, to na pewno przydatna umiejętność. Tak na serio to rzadko kiedy używam tej zdolności jeśli mam nekromantę krwi. A co do zdolności łez to jeszcze nie sprawdzałem jak sprawuje się w boju.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hamtaro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 08 Stycznia 2012, 11:22:18 »
Ja z początku myślałem, że Anastazja na drodze krwi jest super, ale teraz przeszedłem wszystkie misje jako Nekromantka Łez i sądzę, że lepiej grać ścieżką łez. Poświęcenie jest lepsze od Klątwy Świata Cieni.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 08 Stycznia 2012, 12:03:14 »
Wszyscy piszą o Anastazji magu ale chyba nikt wojownikiem nie próbował grać. Zdolności wojownika łez sprawują się naprawdę nieźle. Razem z wyssaniem życia Arachne nie potrzebuję żadnych zaklęć. Używam tylko Reinforcements i zwykłego ataku. Jeżeli już cokolwiek zginie to najczęściej wysysa życie z przyległych zwłok oraz z pomocą Arachne.
Jestem w 4 misji na Hard i muszę przyznać, że gra się przyjemnie.
Zwłaszcza, że przy wyborze atak czy obrona wybierałem głównie obronę i moje jednostki nie giną tak często.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 10 Lutego 2012, 14:19:28 »
Ja Chciałem spróbować Anastazje mocą ale chyba mam buga bo nie pokazała mi się ąnastazja jako moc ale nekromanta bez portretu i nie nazywał sie Anastazja. :huh:


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry