Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Twierdzy (Czytany 55763 razy)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« : 16 Października 2011, 13:46:12 »
Rozpoczynam kolejny wątek - tym razem będzie o kampanii Twierdzy. Wszelkie pytania o misje z Sandorem proszę składać tutaj.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Października 2011, 15:48:46 »
Witam.Mam pewien problem z drugą misją kampani Sandora. Otóz po pewnym filmiku pokazuje się komunikat, że nie mogę robić jakiejś misji, ponieważ poszedłem drogą łez i próbuje go zamknąć, lecz się nie da.Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziekuję.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Października 2011, 16:11:32 »
eviltiger
Mam dokładnie ten sam błąd, i to uniemożliwia grę...Jakaś paranoja. Nie znalazłem rozwiązania na ten problem innego, jak to, żeby w misji pierwszej nie wybierać żadnej drogi. Może to pomoże, sam sprawdzę dopiero jutro z braku czasu, na ponowne przechodzenie :) Pozdrawiam


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Października 2011, 16:47:53 »
Ja wybrałem drogę- ścieżkę krwi. Też się pojawił komunikat z tym, lecz po wciśnięciu "enter" normalnie działało.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16 Października 2011, 17:27:00 »
Adaskop też o tym myślałem, lecz mi się nie chiało. Dzięki za odpowiedź.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Października 2011, 00:20:38 »
No i doatarłem do trzeciej misji tejże kampanii. Ostrzegam przed Żarłoczem- ciężka sztuka.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Lechu928

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 17 Października 2011, 13:50:39 »
Mam taki problem, doszedłem do misji chyba 4 tej w której trzeba odbierać ataku wojsk morskich. Główną misją jest pogadać z 7 bossami, generalnie scenariusz raczej prosty ale nie jestem w stanie dojść do Harpi, widze na mapie miejsce gdzie mam dotrzeć jednak most który tam prowadzi jest rozwalony a droga morska całkowicie zablokowana. Ma ktoś jakiś patent na to?


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 17 Października 2011, 14:03:22 »
Ja wybrałem drogę- ścieżkę krwi. Też się pojawił komunikat z tym, lecz po wciśnięciu "enter" normalnie działało.
No właśnie, natomiast jak się gra drogą łez to wyskakuje taki komunikat jak podano wyżej.
Czy jest może ktoś, kto przeszedł drogą łez pierwszą misję w Kampanii Orków i w drugiej misji, może normalnie wyłączyć ten komunikat?


IP: Zapisane

Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 21 Października 2011, 18:09:50 »
Myślałem, że mnie szlag trafi przy tym błędzie.. No i co ja mam teraz robić? Czekać na patcha (o ile w ogóle to naprawią)? Przechodzić od nowa mi się niezbyt chce.. :rolleyes:


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 21 Października 2011, 18:18:26 »
Lechu przy tym forcie gdzie jest boss goblinów jest przejście do podziemi przejdź je pokonaj zjawy i jesteś, obok tego fortu znajduje się węgorz wodny.


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 24 Października 2011, 18:02:38 »
Jestem w 2 misji  mam 2 misje do wyboru-żeby pokonać buntowników lub uwolnić niewolników. Wykonanie 2 misji skieruje sandora na drogę łez, przynajmniej tak pisze gdyż ja nie moge znaleźć tych niewolników :) Znaczy na południu jest portal strzeżony przez herosa od żarłacza ale nie mogę go zaatakować. Jest to może spowodowane tym, że w 1 misji wybrałem drogę krwi? Jeżeli tak to wydaje mi się, ze jest to kolejny błąd gry gdyż ewidentnie 2 zadanie pozwala na powrót na drogę łez(jest nawet osiągnięcie do zdobycia za to). Jakieś pomysły?


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Października 2011, 21:33:00 »
Za dużo szokujących błędów w tej grze. Dzięki, że mnie uprzedziliście z tym komunikatem. :(


IP: Zapisane
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 24 Października 2011, 22:12:04 »
Niestety wygląda że to kolejny błąd gdyż pokonałem strażników, pogadałem z niewolnikami ale powiedzieli, że się nie przyłączą. Bzdura. Zadania powrotu na drogę łez nie da się wykonać.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25 Października 2011, 16:54:01 »
Niestety wygląda że to kolejny błąd gdyż pokonałem strażników, pogadałem z niewolnikami ale powiedzieli, że się nie przyłączą. Bzdura. Zadania powrotu na drogę łez nie da się wykonać.
Nie sądzę, żeby to był błąd. Po prostu twórcy cgyba stwierdzili, że jak już ktoś poszedł drogą krwi, to będzie szedł drogą krwi i na odwrót, dlatego najbezpieczniej w pierwszej misji nie wybierać łez lub krwi, tylko dokonać wybór w drugiej misji dzięki zadaniu pobocznemu. Za to też jest osiągnięcie ;).


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Imrik

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Października 2011, 18:12:17 »
No dobra ale masz osiągnięcie zmiany drogi z krwi na łzy i drugie z łez na krew. Logicznie myśląc trzeba mieć już wybrana drogę żeby później ją móc zmienić, no chyba, że to jest błąd tłumaczenia.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry