Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Reinstalacja H7 na innym kompie (Czytany 2877 razy)
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« : 21 Marca 2017, 10:17:09 »
Czółko,

chcę zakupioną legalnie (w Steam) Trial by Fire przeinstalować na nowym, szybszym, kompie. Przed próbą zainstalowania na nowym kompie odinstalowalem grę na starym. Jednakże instalacja na nowym powoduje wyświetlenie infa, że "Ten produkt już został zrealizowany przez użytkownika [ja]." i nie można na nowym jej uruchomić. Wszystko się zgadza, tylko JAK do cholery można deaktywować grę na jednym kompie i aktywować na innym?
Ubi wypuścił "jedorazowe" gry? W kulki se lecą?


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Marca 2017, 20:55:33 »
Może to będą dość głupie pytania, sama mam wersję na uplay, ale tak...
1. Czy aby na pewno zalogowałeś się na dobre konto Steam?
2. W jaki sposób próbujesz zainstalować ponownie, gry na Steama przypisane są do kompa, czasem nawet save'y z innego kompa są zachowane? Ogółem powinieneś móc zainstalować grę ze Steama, gra jest przypisana do konta nie znika.
3. Nie wiem czy ubi wypuściło jednorazowe gry, ale Hirków VI ten problem nie dotyczył i nie widzę powodów by miał dotyczyć VII. Może spróbuj pisać do jakiegoś supportu?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
dalsalan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 31 Marca 2017, 13:13:07 »
Po zalogowaniu na steam powinieneś mieć chyba opcję pobrania i instalacji na nowym kompie, chociaż ubisoft jest niesamowity w utrudnianiu życia użytkowników


IP: Zapisane
sebaglow

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 20 Kwietnia 2017, 09:57:52 »
Po zalogowaniu na steam powinieneś mieć chyba opcję pobrania i instalacji na nowym kompie, chociaż ubisoft jest niesamowity w utrudnianiu życia użytkowników

Ile ja się nagimnastykowałem z Assasin Creedem...


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry