Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Christmas Treasure Hunt (Czytany 3887 razy)
SirLuq

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 30 Grudnia 2011, 15:36:18 »
Ubisoft na święta wydał mapkę/scenariusz dla graczy HVI, w której trzeba podążyć w ślady anielicy Navy, odwiedzić osiem obelisków i odnaleźć jej miejsce spoczynku. Pierwsza osoba, która ukończy mapkę (pewnie już nieaktualne), otrzyma(ła) w nagrodę statuetkę Michała.

mapka do ściągnięcia: http://static2.cdn.ubi.com/gamesites/mightandmagic/heroes6/download/Christmas_Treasure_Hunt.rar

P.S.
Pewnie kto chciał to już zagrał, ale mam pytanie czy byłaby możliwość jej spolszczenia bo sama mapka jest po angielsku.
Wypisujcie wrażenia z gry na tej mapce.


IP: Zapisane
Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Grudnia 2011, 12:00:12 »
Mapka bardzo ciekawa, szkoda że jest na niej tylko jeden gracz. Podobno maja ja udostępnić do multiplayer.
Cel polegający na znajdywaniu obelisków i odczytywaniu zapisanej na nich historii również mi się podobał. Niestety odnalazłem je w złej kolejności i poznałem zakończenie zdecydowanie za szybko :-/
Jedynym problemem był fakt, że po wykonaniu ostatniego zadania (odnalezienie pewnego miejsca) gra nie chciała mi go zaliczyć. Być może zadziałało to tylko u pierwszego zwycięzcy :(


IP: Zapisane
Goltar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 09 Stycznia 2012, 13:18:22 »
Ta mapa jest skopana bo ma drugiego gracza tylko jakaś fujara umieściła bohatera w rogu mapy na wodzie i nie można się nim przesunąć nawet milimetr, próbowałem w edytorze postawić go przed zamkiem ale nie udało mi się bo moja wiedza o edytorze jest znikoma, może ktoś wie jak skutecznie przypisać lokacje startową, niby ustawiam to w edytorze ale po odpaleniu gry bohater dalej stoi w wodzie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry