Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 38 39 40 [41] 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 187552 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #600 : 09 Września 2013, 14:40:25 »
Mam całkiem sporo propozycji.
W Alei Graficznej, Zaginionych Zwojach, etc. na jednego usera ma przypadać jeden temat. I o ile w przypadku, w którym ja złamałam regulamin jest to jeszcze jak najbardziej słuszne, o tyle... No np. modele i rysunki się mocno różnią i powinny mieć osobne tematy. Podobnie opowiadania. Dlatego prosiłabym o zmianę w regulaminie.

Druga sprawa- nasze forum od jakiegoś czasu przeżywa kryzys. Patrząc za przykładami innych portali brakuje nam przeróżnych konkursów i turniejów. Dlatego proponowałabym organizowanie przedsięwzięć typu "Konkurs na najładniejszy rysunek Zehira". Nagrodą byłby mały obrazek pod avkiem [takie rozwiązanie spotkałam na mlp polska i uważam je za bardzo fajne]. No i częstsze turnieje Heoesów.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #601 : 09 Września 2013, 14:48:00 »
Brak chętnych mówi ci to coś? Podaj przykłady takich konkursów oprócz turniejów, które mogą nie wypalić z powodu braku chętnych. Rysownicze to jeszcze mniej chętnych, tak samo z pisaniem.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #602 : 09 Września 2013, 15:08:17 »
Na innych forach jakoś chętni się znajdują. U nas jest mało nowych, bo nic się ostatnio nie dzieje o sadze Heroes. To normalne, że temat się wypalił. I musimy robić to samo co inne fandomy, którym zakończył się temat do rozmów. Mamy Nowe Rasy Tawerny, od święta jakiś turniej się trafi i mamy Forumową Mafię, którą żyje to forum. Musimy znaleźć rozrywki związane z serią M&M.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #603 : 09 Września 2013, 17:43:40 »
Za jakiś tydzień, może dwa pojawi się parę niespodzianek jakie dla Was szykujemy, cierpliwości.



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #604 : 15 Lipca 2014, 11:35:34 »
Chciałabym zaproponować, aby na stronie głównej napisać newsa/notkę informującą o Foolsach. Projekt niby stworzony dla śmiechu i rozluźnienia atmosfery, ale kto wie... może przez to przyciągnie się jakiś nowych Userów? ;)

Wiele nowych osób jakie odwiedzają naszą stronę nie wchodzą na forum (ba, ja sama przez pierwsze miesiące jak zlokalizowałam Tawernę to udzielałam się tylko w komentarzach pod artykułami, myśląc że tylko tyle ta strona oferuje ;)), więc uważam że w pewien sposób może to zachęcić ludzi do pozostania z nami.

Tylko podrzucam pomysł. Być może głupi ale decyzja należy do Władz :)




IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #605 : 12 Września 2015, 20:59:18 »
Nie mam pojęcia czy ktoś o tym wcześniej wspominał, ale przekopywanie się przez 40 stron postów nie jest moim hobby. Ale do rzeczy.
Bardzo przydała by się zakładka dotycząca Broni Rodowych w Heroes VI. Jest owszem zakładka Artefakty, no ale jednak Bronie wymagają osobnego działu, a nie marnej wspominki, że takowe występują w grze. Nawet nie ma wymienionych ich nazw.
A więc proponuję, aby taka pozycja się pojawiła, w której będą Bronie Rodowe z wymienionymi bonusami za poziom, oraz z ich wyjaśnieniem, bo wiele mi nie mówi coś takiego jak chociażby "Gryfie serce".
Dodatkowo wspomnę, że nie natknęłam się na porządny artykuł na ten temat na żadnym polskim portalu o Heroesach, więc chyba czas najwyższy aby pojawiło się to na Tawernie, nieprawdaż? ; )
Jeśli pomysł się nadaje, to ja chętnie przygotuję spolszczoną wersję tychże bonusów z tej strony.


IP: Zapisane

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #606 : 13 Września 2015, 11:42:14 »
Pomysł jest jak najbardziej dobry. Niestety aktualnie redaktorzy zajmują się siódmą częścią. Jako że została udostępniona beta, a także strona z wieloma informacjami, można stworzyć parę artykułów przed premierą.

Możesz przygotować te bonusy, skoro jesteś chętna. Na prywatnej wiadomości prosiłbym jednak, byś powiedziała, czy chcesz tylko przetłumaczyć te bonusy czy przygotować cały artykuł oprawiony w html. Tylko na PW, bo nie ma co tu spamować ;]

Edit: Księciuniu to je Kobieta, paczaj w profila lepiej paczałkami ;D /Loku

Oj tam, ja tam na płeć nie zwracam uwagi, bo mi nie przeszkadza.


« Ostatnia zmiana: 13 Września 2015, 16:40:49 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #607 : 14 Września 2015, 17:44:16 »
Mam kolejne pytanie/propozycję. Widzę że funkcjonuje tutaj coś takiego jak CzatGG, jednak nie zastanawialiście się nad tym by wprowadzić tutaj normalny Shoutbox? Takie coś występuje na innym forum, części może znanym zgromadzeniu.nightwood, i taka forma mnie osobiście bardzo się podoba. Jak wy widzicie tę sprawę?


IP: Zapisane

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #608 : 14 Września 2015, 18:02:13 »
Jest już coś takiego. Swoją drogą nie wiem, jak to można przegapić, bo jest dość widoczny na samym dole strony  :)


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #609 : 14 Września 2015, 18:09:41 »
Może chodzi jej o to, że jedynie jedna osoba korzysta z SB. Nie wiem czy mam was tam zaprosić czy co.



SB JEST OTWARTY NA DOLE< JAKO COŚ TO MOŻECIE PRZYJŚĆ POGADAĆ ZE MNĄ BO RESZTA NIE ŻYJE BO UMARŁA.


IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #610 : 14 Września 2015, 18:59:59 »
Okej, popełniłam gafę życia, przepraszam : D Z przyzwyczajenia szukam zwykle takich rzeczy na górze strony, mój błąd : )


IP: Zapisane

Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #611 : 14 Września 2015, 20:55:18 »
Jeśli to jest twoja gafa życia, to musisz być niespotykanie zaradna i ogarnięta w życiu : D


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Bzhydack

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #612 : 17 Września 2015, 15:47:05 »
W tytule Portalu, ukazującym się na pasku tytułu, brakuje jednej cyferki. Jest napisane "Polski portal Heroes VII, VI, V, IV, III, II, I (6, 5, 4, 3, 2, 1). Pasuje dodać tam arabską siódemkę, żeby było analogicznie.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #613 : 18 Czerwca 2017, 21:12:00 »
Jako że od jakiegoś czasu Ubi niespecjalnie zależy na tej marce, oficjalne produkcje podupadły, ale o tym wszyscy wiedzą. Jak również rzeszy ludzi wiadomo, świetnie mają się modyfikacje. Ponieważ są one nieoficjalną kontynuacją i dalszym życiem serii, w obecnej sytuacji ich wkład w egzystencję HoMM jest nie do przecenienia, co też ma odzwierciedlenie w tym, że nowy content związany z serią dotyczy właśnie modów.
Zauważyłem że Świerszczu zajął się opisywaniem kilkorga z nich, zatem czy nie sensownym byłaby zakładka zbiorcza na stronie, gdzie byłby łatwy dostęp do całej kategorii z modyfikacjami do różnych części?
Jako że bardzo mam motywację w tym momencie do nauki, zdarzyło mi się popełnić prototyp loga, które taką zakładkę na stronie mogłoby zdobić.
Chętnie poznałbym opinię góry na ową propozycję.



IP: Zapisane
Brzoza

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Picie w pojedynkę jest jak sranie w towarzystwie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : 19 Czerwca 2017, 09:30:31 »
Jak dla mnie pomysł świetny. Jestem za.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 38 39 40 [41] 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry