Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: W jakiej scenerii ma być osadzona III edycja?
Współczesne Włochy
Średniowieczna Francja
Średniowieczna Polska
Powojenna Warszawa
Opcja dla autora

Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia (Czytany 102841 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #480 : 29 Kwietnia 2012, 22:12:32 »
Przepraszam, jestem przewrażliwiony jak zwykle.
No i z tego co widzę to frekwencja może być jeszcze większa.

Edit. Widzę, że Hells sam uaktualnił listę graczy  :P


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #481 : 29 Kwietnia 2012, 22:31:17 »
Niedziela, gdybyś był złym MG, to nie dałbym Ci punktu uznania. Byłeś świetnym mistrzem i dziwię się, że jako pierwszy dałem Ci punkt.
Mam nadzieję, że andre94nt również znakomicie się spisze.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #482 : 29 Kwietnia 2012, 23:08:49 »
Deszcz mocno padał z ukosa. Strażnik naciągnął bardziej kaptur, oraz starał się nie przysypiać oparty o halabardę.  Noc była ciemna, gwiazdy i księżyc przesłaniała bowiem niesamowicie gęsta mgła. Pomimo dudniącej o dach wieży wody, dało się słyszeć ciche rżenie konia i stukot kopyt. Do miasteczka Tasareth zbliżała się kolejna karawana. Czterokołowy wóz wlekł się po brukowanej drodze, woźnica skryty pod kapeluszem z szerokim rondem strzelał od czasu do czasu z bicza. Otworzyła się zasuwa w bramie, odsłaniając lufcik.
-glejt jest?
Dało się słyszeć pytanie strażnika. Z wozu wyszedł pewien człowiek skryty pod czarnym płaszczem, wyciągnął spod niego zwój i wręczył człowiekowi po drugiej stronie bramy.  W chwilę po tym dało się słyszeć dźwięk przekręcanych kluczy i  uderzających o drewno łańcuchów. Gdy tylko ciężkie drzwi się uchyliły, wóz ruszył powoli do środka…

Tasareth to miasto położone dokładnie na szlaku kupieckim pomiędzy wschodem  Imperium a zachodem. Małe domki przyciśnięte do kamiennych murów przechodzą w większe, zbliżając się do środka- ogrodzonego palisadą grodu lorda Visenna. Miasto otoczone jest zewsząd lasami, trakt biegnie więc między drzewami. Niedaleko palisady znajduje się kapliczka Pana Światła, gdzie ludzie przychodzą się modlić.
W środku magia jest rygorystycznie zakazana, za praktykowanie wygania się z miasta. Nie wolno również wprowadzać do środka żadnych magicznych stworzeń, poza oczywiście gryfami imperium, a i wtedy trzeba okazać odpowiednie dokumenty.
W głębi kniei, na północ od miasta znajduje się wieża maga Eiena. Dwunastopiętrowa budowla wznosi się wysoko ponad wszelkimi fortyfikacjami miasta. Nie wszyscy ludzie, którzy odwiedzają czarodzieja wracają, jedni mówią, że ten ich zabija, inni, że zamienia ich w adeptów. Ci , którzy wracali, nie chcieli pod żadnym pozorem powiedzieć co widzieli, oraz o czym słyszeli, nawet pod wpływem tortur, więc ich zaniechano. Mag nigdy nie zjawił się w mieście osobiście, więc tylko nieliczni wiedzą, jak on w ogóle wygląda.
Wilki, to prawdziwa plaga, w kniei na zachód jest ich setki, co spowodowało utworzenie gildii łowczych- leśny elf Eyris założył ją ponad dwadzieścia lat temu, jednak zwierzęta nadal napadają na karawany i ludzi mieszkających poza miastem, utrzymujących się głównie ze zbierania jagód.
Poza Eyrisem elfów jest w mieście niewielu, nie są oni w każdym razie mile widziani. Ostatniego krasnoluda widziano tutaj ponad dziesięć lat temu, a członków innych ras prawie wcale, bowiem karawany nigdy nie zatrzymują się na dłużej niż jeden lub dwa dni, a i wtedy nie pokazują się zbytnio na oczy ludności.
Tydzień temu zniknął bez śladu honorowy gwardzista lorda Visenna, a śledztwo straży miejskiej nie przyniosło żadnych skutków.
Oto wstęp
Jutro przed godziną 18 zostaną przydzielone role. Proszę do tego czasu wstrzymać się z postami innymi niż zgłoszenia do mafii i ewentualnymi odwołaniami od zgłoszeń, wtedy też zamieszczę harmonogram. Dziękuję za uwagę, dobrej nocy życzę.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #483 : 30 Kwietnia 2012, 12:40:48 »
Witam.
Zgłaszam się na uczestnika  :)

EDIT: Dodałbym jeszcze rolę Opryszka do gry. Dla urozmaicenia  ;)


« Ostatnia zmiana: 30 Kwietnia 2012, 13:01:32 wysłane przez [DD]Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #484 : 30 Kwietnia 2012, 16:31:27 »
Ta edycja będzie na pewno najciekawsza xD nie mogę się doczekać osiemnastej.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #485 : 30 Kwietnia 2012, 17:27:18 »
Mam pomysł!
Ten temat zamknijmy i stwórzmy jeden a porządny, gdzie zasady, kalendarz linczów i morderstw będzie na pierwszej stronie i nie trzeba tego tak szukać.

EDYT: @Agrael9996 A ktoś pisał o usuwaniu tematu, chodziło o zamknięcie lub posłanie go do archiwum.



« Ostatnia zmiana: 30 Kwietnia 2012, 17:42:10 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #486 : 30 Kwietnia 2012, 17:32:34 »
Tak będzie, andre już o tym mówił  ;)
Czekamy  :)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #487 : 30 Kwietnia 2012, 17:35:06 »
Nie usuwajcie tego tematu,niech trzecią edycję nie nawiedzi niepamięć,bo było śmiesznie...Nie niszczymy historii


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #488 : 30 Kwietnia 2012, 17:41:15 »
Nikt nie mówił o usuwaniu.
Tak teraz pomyślałem, żeby może nie zamykać tego tematu.
Będzie on służył do zgłoszeń na kolejne edycje, żeby nie spamować w nowym.
Natomiast real gra będzie odbywała się w oddzielnym temacie.
Oczywiście; nowa edycja = nowy temat.
Co o tym myślicie?  :)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #489 : 30 Kwietnia 2012, 17:51:31 »
Zgadzam się,Revold.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #490 : 30 Kwietnia 2012, 20:57:20 »
Ołołoł przepraszam za poślizg, ale miałem mały wypadek na rowerze ( nic poważnego) i musiałem poodpoczywać ;/ Już się biorę za wszystko, jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #491 : 17 Maja 2012, 18:31:41 »
Wszem i wobec ogłaszam: Zapisy do kolejnej edycji rozpoczęte!
W rolę MG wcielę się ja.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #492 : 17 Maja 2012, 18:53:19 »
Cieszę się widząc Cię ponownie na tym stołku  8)
Oczywiście zapisuje się.
1st  :)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #493 : 17 Maja 2012, 18:58:42 »
Też zagram, a tak propo to w jakim stylu ta edycja?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #494 : 17 Maja 2012, 19:09:56 »
Teraz mieliśmy trochę niekonwencjonalne klimaty, więc co powiecie na kolejny klasyk? Czyli międzywojenne Stany Zjednoczone, czyli czasy wielkiego Al Capone. Co Wy na to?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry