Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia Edycja VI (Czytany 23970 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 24 Czerwca 2012, 16:57:00 »
Bądź osobą cichą i bogobojną, a zaraz oskarżą Ciebie myśląc że nie będziesz mógł się bronić. Detektywie, mam nadzieje że widzisz jak on się pod Ciebie podszywa, nie pozwól by ginęli przez niego niewinni ludzie!
Pójdę się przespacerować, może to dobry temat na rozdział? 



IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 24 Czerwca 2012, 18:43:20 »
Wiadomość od Raelaga:
-Nie moge liczyc nawet na Cb… Zawiodlem sie…- powiedzial Okhił i energicznie wypadl z pubu ponownie nie placac za rachunek.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 24 Czerwca 2012, 18:57:43 »
Ciekawa historia z tym detem... Zobaczymy co z tego wyniknie.
Tymczasem ja podtrzymuję mój głos na Raelagu-Agraelu.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 24 Czerwca 2012, 19:07:14 »
Ja bym tam na waszym miejscu w tą historie nie wierzył. On jest najbardziej podejrzany i chwyta się wszystkiego żeby się uratować. Nie mówię tak dlatego że zwalił na mnie, ale po co miałby mnie sprawdzać skoro przed mordem dodałem jedną wiadomość niczego nie wnoszącą?
Po nad to na moją obronę jeżeli okaże się że on jest w mafii to mnie głównie uniewinnia bo swojego by nie wydał. Więc tylko jedno mam do powiedzenia JESTEM NIEWINNY.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 24 Czerwca 2012, 19:57:36 »
Ja tam mu nie wierzę, każdy głupi umie coś takiego wymyślić. Mój głos idzie na niego. Znaczy na Forumową Mafie, zaufajcie mi, nie raz już ratowałem tyłki mieszkańcom.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 25 Czerwca 2012, 14:48:35 »
Panie MG, czy Pan o czymś nie zapomniał?  8)
Czekamy z niecierpliwością na wieści o wczorajszym linczu.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 25 Czerwca 2012, 15:04:44 »
Był remis, więc czekałem na wiadomość od Ojca Chrzestnego. Gdy ją wysłał mnie już nie było, bo oglądałem mecz. Ponieważ była dogrywka i rzuty karne, to nie miałem możliwości wkleić tego wczoraj (o czym wspominałem w pierwszy poście). Więc:


-Ej ty!
-No?
-Weź no potrzymaj!
-Co?
-No to!
Jakiś typowy wiejski głupek wręczył Francuzowi czarną walizkę. Przybysz odsunął się na kilka metrów, a walizka wybuchła zabijając Jeana.


fandor510 [ * ] – niewinny, ofiara drugiego linczu miasta
 

Głosowanie wyglądało tak:
Forumowa Mafia (fandor510, Fenir)
fandor510 (Forumowa Mafia, Raelag-Agrael)
Raelag-Agrael ([DD]Revold)

Punkty karne za brak głosu:
Po 1,5:
-Psychol55
-Kha Beleth

Punktów karnych za brak wpisu nie ma, wszyscy żywi się wpisali.

Łącznie (Liczę tych żywych tylko) :
Psychol55: 4
Kha Beleth: 1,5

A to oznacza, że:
Psychol55 [ * ] – samobójstwo, niewinny

Aktualna lista graczy:
-Fenir
-Hadrian [ * ] – Pierwsza ofiara morderstw mafii
-fandor510 [ * ] – Niewinny, druga ofiara linczów miasta
-Pawek [ * ] – Niewinny,  pierwsza ofiara linczów miasta
-[DD]Revold
-Psychol55 [ * ] – Samobójstwo, niewinny
-Reuel [ * ] – Samobójstwo, niewinny
-Forumowa mafia
-Raelag-Agrael
-Kha Beleth
-Raelag1973 – Druga ofiara morderstw mafii

Trzecie głosowanie oczywiście trwa. Potrwa ono do godziny 20.00 dnia dzisiejszego. Wzór taki sam jak ostatnio. Proszę tylko o wpisanie G3 w temacie.



« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2012, 15:12:04 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 25 Czerwca 2012, 15:18:22 »
Wiadomosc od Raelaga:
Okhił poszedl pomodlic sie do kapliczki w oczekiwaniu na niechybna smierc…
-Tylko cud moze mnie teraz ocalic…-wyszeptal…


Od siebie dodam, że fandor pewnie był Opryszkiem. Nie wiem, Raelag mimo wszystko wygląda podejrzanie... Pewnie na niego zagłosuję. Mam nadzieję, że dotrwam do kolejnego sprawdzenia...


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 25 Czerwca 2012, 16:21:41 »
Zostało nas tylko 5. 2 mafiozów/3 miastowych (licząc, że mafia nie ukatrupiła swojego w mordzie, co jest mało prawdopodobne  8)).
Jedyna szansa to wspólny lincz na Forumowej Mafii. Najprawdopodobniej to właśnie On, razem z Raelagiem-Agraelem, jest w mafii. Już nawet nie przytaczam argumentów, bo są one oczywiste.
Także miasto; spinać się i votujemy FM.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 25 Czerwca 2012, 16:56:33 »
Zabili mnie, jedną z dwóch osób, które chciały im pomóc, medyka i teologa (kapłana). Ten John, przebiegła żmija chcąca uratować się za wszelką cenę i Okhił, wiedziałem nigdy nie ufaj ruskim... tak właśnie kończyła się ostatnia książka Jeana Charpentier Levittoux, zapomnianego już pisarza francuskiego.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 25 Czerwca 2012, 17:32:33 »
Adnriev siedział wściekły przy gazecie. Kolejny nagłówek: Miasto się myli. Niewinny nie żyje!!! , mówił sam za siebie. Rosjanin nie miałjuż wątpliwości, że to Okhił był w mafii. Współpracował razem z Johnem, żołnierzem. Jeśli teraz misto znowu popełni błąd, mafia wygra. Jego przyjaciel był komunistą (mafiosą). Ale... Da mu szansę... Teraz padnie żołnierz...
 
Głos na Forumową Mafię, chyba wszyscy powinni na niego zagłosować.


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2012, 17:35:35 wysłane przez Kha Beleth » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 25 Czerwca 2012, 18:15:59 »
*bum*,*trzask*-k***a mać, jeżeli mafia nie umrze to mi pójdą wszystkie kufle - marudził Damian sprzątając rozbity kufel


Ha ale mafia dzisiaj zginie, tak głosuje na Forumowa Mafia


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 25 Czerwca 2012, 18:36:22 »
Przypominam tylko, że dzisiejszy lincz jest decydujący. Jeżeli zabijecie niewinnego, to mafia wygrywa.

Wiadomość doklejona: 25 Czerwca 2012, 20:26:26
-Ej ty!
-No?
-Weź no potrzymaj!
-Co?
-No to!
-Nie!
-Trudno, będę zamachowcem samobójcą!
Jakiś typowy wiejski głupek wręczył Johnemu czarną walizkę. Przybysz nie odsunął się na kilka metrów, a walizka wybuchła zabijając obu.


Forumowa Mafia [ * ] - niewinny, ofiara trzeciego linczu miasta

Głosowanie wyglądało tak:

Forumowa Mafia (Raelag-Agrael, Kha-Beleth, [DD]Revold, Fenir)
Raelag-Agrael (Forumowa Mafia)
Pozostało czterech graczy, z czego dwóch jest mafiozami.
Mafia wygrywa!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_PXC7tOmRds" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_PXC7tOmRds</a>

Role:

Mafiozi:
-Fenir (Ojciec Chrzestny)
-[DD]Revold

Kapłan:
-fandor510

Detektyw:
-Hadrian

Opryszek:
-Forumowa Mafia


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2012, 20:26:26 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 25 Czerwca 2012, 20:37:49 »
No i stało się ;) Wygraliśmy.
Grało mi się wyśmienicie, w końcu po raz pierwszy zostałem mafiozą tutaj- na Tawernie. Po pierwsze wielkie podziękowania dla Niedzieli, dla naszego wspaniałego MG ;]
W drugiej kolejności chciałbym wymienić Fenira- mojego mafijnego wspólnika. Prawdę powiedziawszy, z samego początku, obawiałem się, jaka okaże się moja „druga połówka”. Całe szczęście, że zawiodłem się- pozytywnie, ofc ;d Myślałem, że bd musiał pisać mu posty, ale okazało się, że w zupełności jest to zbędne. Radził sobie wyśmienicie ;) Thx for good game, m8 ;]
Teraz czas na podsumowanie; jak to wszystko wyglądało z mojej perspektywy:
Gra była cały czas pod kontrolą, nikt nie wysnuł przeciwko Nam nawet cienia podejrzeń (no, może oprócz Raelaga1973- ale było to tylko przeczucie, a niestety w tej grze to za mało). Mieliśmy tylko 2 małe faile; ja totalnie zapomniałem, że Raelag_cyferki istnieje. Serio. Możecie zobaczyć na mafijne forum, jakie było moje zdziwienie, kiedy się okazało, że On w ogóle startuje w grze ;D Sorka, Raelag. Na szczęście Fenir w porę uświadomił mi mój błąd. Fail Fenira był również niewielki; wspomniał coś o mobilizacji na mord na SB (zamiast na lincz), na szczęście zaraz to poprawił, więc zabrzmiało to dość naturalnie. Ja pisałem opisy mordów. Zawierałem w nich masę nicków, naśladowałem styl pisania innych graczy, generalnie nie powinno się w ogóle przyglądać opisom mordów, ale na szczęście na Tawernie jeszcze ten zwyczaj nie panuje ;) Sam zanalizowałem własny mord (o ironio!) wykluczając winę Pawka, co z resztą tylko upewniło miasto w wierze, że z mafią nic wspólnego nie mam. Potem był jeszcze ustawiony remis. Szczegóły na mafijnym forum. Jednakże trzeba wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Zapewne nie grało by się Nam tak łatwo, gdyby nie parka: Forumowa Mafia i Raelag-Agrael (na mafijnym forum w skrócie nazywanymi: FM i R-A). Najprawdopodobniej znają się z reala, stąd w prawie wszystkich linczach głosowali jednakowo. Pisali… co najmniej dziwne… historyjki co tym bardziej utwierdzało miasto w błędnym przekonaniu. Teraz czas jednak na prawdziwą bombę ;) Jakim cudem FM, nie będąc w mafii ani nie bd detem, przyznał się, że nim jest?! Otóż… ja go do tego nakłoniłem (!). Taak, może i zabrzmi to niewiarygodnie, ale właśnie tak było. Po szczegóły zapraszam do mafijnego forum: www.muppetstheme.pun.pl (odblokowałem możliwość przeglądania forum dla gości, więc nie trzeba się rejestrować; Wogifikacja-ja, Plumber-Fenir, Spawacz-Niedziel). Jak już przy mafijnym forum jesteśmy, to warto wspomnieć o tym, że, mimo iż było Nas tylko dwóch, a gra skończyła się w kilka dni, napisaliśmy… ponad 60 postów(!). Jest więc co czytać. Miłej lektury!
Może niektórych zdziwi wybór OC… Mam dziwną zdolność „unikania” bycia sprawdzonym przez deta. A chciałem po prostu dotrwać do końca w pełnym składzie ;] Kolejny przykład na to, że nie warto czasami grać schematycznie i wybierać za OC same „grube ryby” ;)
Na koniec chciałem wszystkim podziękować i życzyć przyjemnego wypoczynku na, niewątpliwie zasłużonych (;p), wczasach. Jeszcze raz, dzięki za grę! ^^
Kończąc tego przydługawego posta powiem jeszcze o jednym. O MG. Nie o Niedzieli, lecz o nowym MG. Nie wiem, czy bd jakieś wybory MVP, czy nie, ale… chciałem poprosić o pozwolenie bycia Nim w kolejnej edycji. Chciałbym zorganizować coś większego (zapisy co najmniej tydzień wcześniej, dogodny dla wszystkich termin etc.). Może nawet Sam „Poważny” Loczek zaszczyci Nas swoją obecnością ;)
To tyle, dzięki raz jeszcze za wszystko i do usłyszenia… niebawem ;)
Out.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 26 Czerwca 2012, 10:24:22 »
lol, to ja nie byłem detektywem? Nieźle mnie [DD]Revold wrobił… Następnym razem nie dam się tak wrobić. Gratulacje dla niego, że mnie przekonał. Dzięki za grę! Do następnego razu.

Od Raelaga:
Okhił wygral. Bo nie umarl.
Dzieki za gre! Jeszcze tu wroce.



IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry