Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51181 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 29 Stycznia 2013, 20:01:49 »
@Revold
Proszę nie bawić się w moderatora, kiedy powinno się recenzować czyjeś opowiadania. :P

Podsumowanie będzie bardzo lakoniczne, here it goes:

Dziękuję całej reszcie za grę, miasto w kończy wygrało, ale nie jest to jak zwykle jego zasługa. :P Jak zwykle pociąg do grubej ryby - Revolda. Miasto miało więcej Revolda niż rozumu, nawet mój trolling nie pomógł. :P Wina Fasta była w miarę widoczna, zwłaszcza dla mnie, ale nie mogłam się przemóc, by go mordować po tym, jak odmówił nowego mafiozy oraz MG tak mocno wkopał jego kumpli. A już za ten fałszywy pijany telefon należy mu się Złoty Troll. :P

Podziękowania dla Fenira, że się podjął roboty MG.
Podziękowania dla Revolda za wnikliwą analizę mafii i poprowadzenie miasta do zwycięstwa.
Gratki dla Hadriana i Nikogo za dobrą robotę detektywistyczną. ;)
Gratki dla Fasta za "antymafię". :D It was never about winning. 8)

Aha, i nie ważne, kto wygrywa, fabuła gry i tak pozostaje zdominowana przez Hellsa i Fasta. :D

Cheerio.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 07 Lutego 2013, 18:43:14 »
PODSUMOWANIE\
Na początku chciałbym wszystkim podziękować za grę, dobrze się z wami bawiło, a forum mafii jest perełką internetu. Jako MG zawiodłem i przyznaje się do tego. Gratuluję miastu wygranej (oby nie ostatniej) i chciałbym podziękować Revovi za drobne rady. Tyle od MG teraz wkroczy Anonimowy Komentator (AK) i skomentuje to wszystko i wszystkich.

Fenir
- gdyby nie on ta edycja byłaby całkiem znośna, po raz pierwszy chyba MG grał gorzej niż miasto. O jego MGowaniu można powiedzieć, że było do dupy i nie miało żadnych zalet. 3 razy rozlosowywał role, co za idiota. No i jeszcze wpadał na genialne pomysły w trakcie edycji "wiem dodam mafioza" kompletny dekiel. Opisy mordów były czerstwe jak chleb którym się żywię i suche jak Sahara. Kretyn zdradził graczom kilka ważnych informacji i wkopał nieszczęsnego mafioza przez co mafia straciła OC. Jak dla mnie to powinno się go po tej edycji zamordować, by nigdy więcej nie był MG albo przynajmniej dać mu na to zakaz sądowy.

MVPs - za wybitne starania przywrócenia tej edycji na normalny tor, nagradzam Fasta Pandowskiego i Revolda Konstruktywno-Krytyckiego (ból :( ) tytułem MVP. Ich pojedynek był emocjonujący, wybór na MVP jednego z nich byłby cholernie trudny. Gdyby tylko ten idiota MG nie popełnił tylu błędów, pewnie mafia z Fastem na czele skopałaby dupę miastu. Rev był dobry, powiem nawet, że grał nie jak tawernowicz ino jak gracz.

Ci którzy zasługują na wymienienie:

Cahan, Sojlex, Niebieskooki - za dobrą, jak na standardy Tawerny, grę.
Nikt & Hadrian - za bycie dobrymi stróżami prawa.
Hells - za rzucanie MG kłód pod nogi, za wiedzenie czegoś więcej i za ogólne doprowadzanie MG do stanu "Skąd on to k@#$a wie!?".
Sonic & Arwi - za zrobienie z forum mafii ciekawego miejsca.

-Panu już podziękujemy, do podsumowywania wraca Fenir .

Aktywność w tej edycji była zadowalająco wysoka, troll niezły, a co najważniejsze miasto wygrało. Łamalność regulaminu (chyba) niska, a wszyscy byli lepsi niż MG. Szkoda, że was tak mało było, gdyby was było więcej, lepiej wykorzystałbym realia.

JEDYNE ZA CO WBIŁBYM WAM NÓŻ W PLECY TO NIE POWIEDZENIE MI O AM :(

Teraz oficjalnie przekazuje pałeczkę kolejnemu MG (Loczek/Psychol?) i żegnam się ocieplnie.
Wasz wilczek :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry