Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja 14- Rewolucyjna Francja (Czytany 84790 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #405 : 02 Marca 2013, 20:31:25 »
Pfeh, bez zbędnych wstępów – yer so lame. :P Nie boję się stwierdzić, że ta edycja była kolejnym odcinkiem serii „Revold konta Mafia, w tle miasto”. Pomimo, iż zła strona mocy nie grała jakoś wybitnie, nikt poza Revoldem nie wysunął przeciwko nam solidnych podejrzeń. Jedynymi graczami, którzy w tej edycji mi się „podobali” są Reuel i MiSi, reszta to po prostu zrobiła co Revold kazał. :P Chociaż tyle, że po jego śmierci nie powtórzyła się sytuacja z Edycji 11. gdzie to Cesarz Mieszczuchów Reuel zmierzwił mózgi kilku pozostałych przy życiu miastowych po śmierci duetu Hells&Fast. :>

Teraz będzie takie solidne obsmarowanko-opisanko gry poszczególnych jednostek, a potem cosik o mafii, eMGie i miejskim mesjaszu.

1) Sojlex

Z czego znany: Biedaczyna, chciał coś ugrać i nawet dawał radę, ale padł w pierwszym linczu. Szkoda. Dzięki za grę.
„HOLY S%*T” Moment: Śmierć w pierwszym linczu. To dla Sojlexa już niemal smutny standard. :P

2) MiSi

Z czego znany: Miejski barman, któremu udało się celnie upić Sylatha. Jeden z niewielu graczy, którzy myśleli naprawdę samodzielnie – nie uległ podszeptom ani moim, ani Wava. IMHO MVP tej edycji.
„HOLY S%*T” Moment: Upicie Sylatha. Dzięki temu Revold mógł przeżyć i wygrać.

3) Waverley

Z czego znany: Główny minion Revolda. :P Poza tym, mleczarz i mój biedny „protegowany” w którym cały czas siałam niepewności. Wiele się nie dowiedział, ale był jedną z mocy decyzyjnych w grze.
„HOLY S%*T” Moment: Paplanie mi całą grę tajnych planów Revolda. :P Plus wyjawienie, że jego inicjały to MMS, za co ma swój obecny tytuł. :P

4) Viliorre

Z czego znana: To właśnie ona była 4. mafiozą. Jednakże coś się jej pogmatwało i zakodowała sobie, że edycja zaczyna się 6 dni później niż reszta myślała…W wyniku braku aktywności na forum przez 5 dni wstecz od startu mafii, Loczek odarł ją z roli, która przypadłą Sylathowi.
„HOLY S%*T” Moment: Założenie, że mafia zaczyna się kilka dni później niż w rzeczywistości. :]

5) Armiwart

Z czego znany: Wszechobecny trolling. Armi ma tak, że rozmieniać umie, ale zwyczajnie mu się nie chce, chyba, że ma jakąś rolę. Tak czy owak, dzięki za grę.
„HOLY S%*T” Moment: Nazwanie ptaka w awatarze Nimroda czarnym bocianem. Za karę padł w mordzie. :D

6) Fenir

Z czego znany: Rudy hejter, mógł zabić Revolda razem z miastem, ale okazał łaskę, dalej nie wiem, dlaczego. :P Nie miał żadnej roli (a szkoda) i tą edycję chyba „przepokutował” grał na pół gwizdka.
„HOLY S%*T” Moment: Właściwie brak. Dziwne. o_0

7) Forumowa Mafia

Z czego znany: Prokurator, eunuch w haremie Revolda. :D Odniosłam wrażenie, że również nie miał za wiele czasu za grę, ale i tak więcej niż jego siostra. Ze swojej roli też pożytku nie miał.
„HOLY S%*T” Moment: Właściwie brak.

8] Hadrian

Z czego znany: The Fochmaster. :D Obraził się i poszedł. Widać było, że grać mu się nie chce, też wszystko na pół gwizdka, zero jakichkolwiek przemyśleń. Ale w sumie w końcu ma jakiś fajny avatar, to można wybaczyć.
„HOLY S%*T” Moment: Samobójstwo przez focha. Nuff to say. ;P

9) Reuel

Z czego znany: Cesarz Mieszczuchów. Mesjasz Prawdy i Samodzielnego Myślenia. Jak zwykle wrypał się w jakieś bagno i był bliski śmierci, ale mafia dzielnie go broniła. ;P Dzięki za wspólną grę, może Twoje apele w końcu coś dadzą.
„HOLY S%*T” Moment: Bycie podmiotem bohaterskiej obrony niemal całej mafii. :P

10) Freezon

Z czego znany: W sumie mało ugrał, zaliczył jakieś ścięcie z Fastem, kiedy to ten go oskarżył, zupełnie jak nie Freezon. Długo też nie pograł, szkoda.
„HOLY S%*T” Moment: Śmierć przez odcięcie neta. :P

11) Zdzich11

Z czego znany: No właśnie zupełnie nieznany. ;P Chyba napisał aż jednego posta. Out with him.

12) Niedziel

Z czego znany: Nie był typową miejską amebą. :P Powoli i na chłodno analizował, wydaje mi się, że zdemaskował Cahan. Gratki, chociaż w grze zdominowanej przez Reva nie miał wiele do roboty.
„HOLY S%*T” Moment: Emm…Nie narzekał jaki to jest beznadziejny? :P

13) Belegor

Z czego znany: Zabójca, który jednak nie miał czasu na grę. Nie dał się nabrać na żadne mafijne malwersacje, jednak (ze źródła) wiem, że to chyba jego ostatnia edycja.
„HOLY S%*T” Moment: Zabił Hellscreama. Pozwolę sobie powtórzyć, ZABIŁ HELLSCREAMA.

14) Sonic

Z czego znany: Detektyw z kamuflażem idealnym – wszyscy tak się skupili na jego gorszących historyjkach, że nikt nie domyślił się, iż jest detem. :]
„HOLY S%*T” Moment: Zgarnięcie 25% ostrzeżenia za swe „cudne” historyjki. :>

15) Kocica

Z czego znana: Effff…Brak mi słów. Pokazówka, jak NIE grać i jak NIE obiecywać, że się będzie aktywnym.
„HOLY S%*T” Moment: Wysłanie posta o treści mniej-więcej „Trzeba robić jak każe Revold” i głosu z linczem CZTERDZIEŚCI SEKUND przed 21.30.

16) DiamondLady

Z czego znana: Ciut aktywniejsza koleżanka Kocicy. Moc przerobowa, dzięki której Revold przepychał swe „kandydatury” w linczach.
„HOLY S%*T” Moment: Właściwie brak.

17) Anihilator

Z czego znany: Człowiek, który przez całą edycję napisał 8 linijek tekstu. OSIEM.
„HOLY S%*T” Moment:
Cytuj
A wiec Nikt. Nie widze zadnych rozsadnych alternatyw szczegolnie ze sam sie do tego przyznal (chyba ktos cos takiego pisal).
Najwieksza ameba tej edycji, hands down.

18) Oliwcia

Z czego znan(a/y): Czy to Mod_Elite, czy Oliwia, czy Wojtek – pokazać wiele toto nie pokazało. :] Ale można było bez bólu zabić. ;P
„HOLY S%*T” Moment: Właściwie brak.

19) Niebieskooki Smok

Z czego znany: Dobry, solidny gracz, który niczym komunistyczny robotnik odwala 200% normy. Bez szaleństw, bez wyskoków, po prostu dobra robota i pracowanie głową w wydaniu tego pana.
„HOLY S%*T” Moment: Dołączenie w trakcie edycji…i sprawienie lepszego wrażenia niż 80% pozostałych graczy.


I ludki, którym chciałabym poświęcić szczególną uwagę:

20) Fast

Z czego znany: Not today, brother. Someday…but not today. Brofist *bump* 8)
“HOLY S%*T” Moment: Emm…To Fast. Każda historyjka i trollo-post są warte uwagi. ;P

21) Nikt

Z czego znany: Członek mafii. Kret w jednej z antymafii Revolda. Miał niebezpieczną rolę, robił co mógł, przegrał jednak wyścig z czasem (co widać na forum mafii)…Kto wie, może, gdyby był ostrożniejszy lub miał wiecej czasu, gra potoczyłaby się inaczej. Tak czy siak, not bad, not bad. ;)
„HOLY S%*T” Moment: Infiltracja antymafii Revolda i raczenie nas przeciekami z niej.

22) Cahan

Z czego znana: Członek mafii dodany „na szybkiego” przez Loczka. Szczerze mówiąc, oczekiwałam po niej wiecej. Miała jakieś dziwne pomysły na życie, których do końca nie ogarniałam. :P Robiła co mogła, wyszło jak wyszło. Better luck next time. :P
„HOLY S%*T” Moment:
Cytuj
A i sorry bom już głos na Nikta wysłała. Raczej mnie nie zdążysz przekonać do zmiany decyzji, bo mam kunie:D.
No no bez przesady. ;P

23) Sylath

Z czego znany: Członek mafii w miejsce Viliorre, jeden z większych tawernianych mózgów oraz troll-wannabe… Myślę, że jakby się bardziej skupił na myśleniu a nie trollowaniu, to gra by się lepiej potoczyła dla nas. Spodziewałam się po nim więcej, no ale cóż – doszedł w trakcie.
„HOLY S%*T” Moment: I Sylath takiego chyba właśnie nie miał…

24) Nimrod

Z czego znany: OC mafii, który w brawurowy sposób się… poddał. :D Wszystkie się po nim spodziewałam, ale nie tego. :P Szkoda, bo wiem, iż zawiódł się on na grze, liczył na większą rolę historyjek. Grał dobrze jak na pierwszy raz.
„HOLY S%*T” Moment: Poddanie mafii jako OC… po czym udawanie, że trolluje, bo a nuż się nikt nie połapie. ;P

25) Revold i Hellscream

Z czego znani: Revold – pół człowiek, pół analiza. Hellscream – pół człowiek, pół zajebistość. Dwóch wielkich mesjaszy, którzy całą grę pieczołowicie przestawiali swoje pionki i knuli swoje intrygi…W ostateczności zimne kalkulacje Revolda pokonały mordercze instynkty MafiaScreama. Uważam, że obie osoby dały taki show, jaki był od nich oczekiwany i jako jedni z niewielu grali pełną parą pomimo innych zajęć. :]
„HOLY S%*T” Moment: Dla Revolda była to modlitwa za siebie na początku gry oraz krowiasty post demaskujący mafię. Dla Hellscreama zaś – bohaterska obrona jeszcze większym postem i mina, kiedy zobaczyła z rana post Nimroda, w którym ten jako OC się ujawnił.


Ogólnie to grało się fajnie, miło było w końcu zagrać jako mafia. Mam jednak wiele wyrzutów do miasta – ani ja, ani moi mafijny compadre nie grali jakoś mistrzowsko, ale poza Revoldem i (w mniejszym stopniu) Niedzielem nikt nie zadał sobie trudu wytropienia nas. Lwia część osób chwytała ochłapy podsunięte przez Revolda, Fasta i Hellscreama. Ludzie rzucili się na Reuela, który „ośmielił” bronić się przed Revoldem i Niedzielem. Miasto jak zwykle nie myślało, lub myślało jak DiamondLady (tyłkami i cyckami, jakby ktoś zapomniał). Miasto jak zwykle było scenerią, planszą, na której naparzali się Revold i Hellscream, Niedziel się pałętał, Reuel wołał do głuchych do rozum, Fast trzodził a Wav próbował udowodnić swą wartość. :P Liczę, że to był ostatni raz z waszej strony i że w końcu KAŻDY JEDEN użyszkodnik będzie myślał samodzielnie. ;)
…Ale ogółem, to dzięki za grę. :P Co miałam obsmarować, to obsmarowałam.

Cheers. ;)


« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2013, 20:34:54 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #406 : 02 Marca 2013, 20:38:47 »
Za poddanie się Nimroda ja jestem współwinna, bo pomysł ode mnie wyszedł. Dodatkowo to ja go do tego namawiałam. Więc to ja jestem winna, a nie on.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #407 : 02 Marca 2013, 20:51:09 »
Cóż- fakt, tylko za namową znajomego uczestniczyłem w tej edycji. Przy okazji wreszcie miałem okazję samodzielnie ubić Hellscreama, bez strachu o banaxe. Cóż, nawet mieliśmy umowę, że jeśli czegoś nie wykona przed 1 marcem to go zabiję, a jeśli byłby w stanie to zrobić (co z góry wiedziałem, że to niemożliwe) miałem zabić dowolnie wybraną przez niego osobę.

Ogólnie: Historyjki- w to się nie bawiłem. Za bardzo, było napaćkane tekstami, że nie dało się tego ogarnąć. To samo w samych rozważaniach, po prostu odechciało mi się grać, więc stawiałem na 1 i tą samą osobę, a potem skierowałem się prawdopodobnym scenariuszem Revolda.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #408 : 02 Marca 2013, 21:17:09 »
Cahan ale to ja poddałem mzoe tam troche mnie do tego popchnęlas, ale nie zmienia to faktu ze wina lzy po mojej stronie i nie dam sobie jej oddac. Całe WINO jest moje i nikt mi go nie weźmie ( chyba ze barter za dobry miód :>  (z dobrej barci ofc))


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 01:05:34 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #409 : 03 Marca 2013, 00:34:49 »
Cytuj
Wav próbował udowodnić swą wartość.

A wyszło jak zwykle ;__;


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #410 : 03 Marca 2013, 01:06:15 »
Cytuj
Wav próbował udowodnić swą wartość.

A wyszło jak zwykle ;__;

Jak wyszło jak zwykle znaczy ze po prostu jesteś sobą :> Ciesz się  z tego ;p


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #411 : 03 Marca 2013, 08:27:35 »
1) Sojlex

Z czego znany: Biedaczyna, chciał coś ugrać i nawet dawał radę, ale padł w pierwszym linczu. Szkoda. Dzięki za grę.
„HOLY S%*T” Moment: Śmierć w pierwszym linczu. To dla Sojlexa już niemal smutny standard. :P

Nauczcie się, że skoro pączek odpada w pierwszym linczu/mordzie, to nie ma sensu mu dawać roli 8)
A skoro nie ma roli to po co usuwać?


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #412 : 03 Marca 2013, 14:58:58 »
PODSUMOWANIE - by MiSi
(version 1.0, very, very short)

MiSi i Anihilator- więcej aktywności chłopaki. Piszcie bardziej rozbudowane posty.
Nie no co jak co, ale aktywny to byłem, oczywiście póki żyłem :)

Jedynymi graczami, którzy w tej edycji mi się „podobali” są Reuel i MiSi

2) MiSi

Z czego znany: Miejski barman, któremu udało się celnie upić Sylatha. Jeden z niewielu graczy, którzy myśleli naprawdę samodzielnie – nie uległ podszeptom ani moim, ani Wava. IMHO MVP tej edycji.
„HOLY S%*T” Moment: Upicie Sylatha. Dzięki temu Revold mógł przeżyć i wygrać.
Miło mi to słyszeć....  Revoldzie, proszę o złożenie hołdu  8)

Na początku swoimi słabymi postami chciałem wzbudzić pdejrzenia i w miarę dyskretny sposób porozbijać w póki co zwarte miasto na kilka frakcji, aby mniej więcej uwidocznić powstałe grupy i wiedzieć co się z czym je. Wyszło średnio, ale trafiłem Sylatha  8)
Chyba opisywać zbyt wiele nie mam co, bo wszyscy to już zrobili przede mną:) Byłem bardzo zadowolony z tej edycji, udało mi się upić Sylatha, nie dałem się zbajerować Hellsowi, ogólnie, w porządku :D
To, co mnie najbardziej zadowoliło, to posiadanie roli miastowej, lubię takie sprawy :P Mam nadzieję, że u Hellsa też natrafię na jakiegoś mleczarza czy cóś :)


MiSi - nie rób takich numerów jak zrobiłeś w tej edycji, albo je chociaż rób dyskretniej :D Wiesz do czego piję.
Wiem, wiem, wybacz:P


Potem może coś dopiszę, teraz mi się nie chce :D

Pozdrawiam, do zobaczenia w następnej edycji.


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 15:01:07 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #413 : 03 Marca 2013, 19:24:28 »
Cytuj
Wyszło jak wyszło, moim zdaniem nie rozumiem co takiego masz do miasta Loczek. Co innego miasto miało zrobić jak Revold odkrył większość mafii, a później sama się wyłożyła?
Odkrył owszem, wy jednak ślepo poszliście zamiast zatrzymać się i pomyśleć, że może to być podpucha, która spokojnie mogła was zaprowadzić do grobu. Akurat tym razem wam się przyfarciło. Gorzej jak innym razem wam się mniej przyfarci. Wy zaś idziecie dalej tą "taktyką", co kończy się tym, że albo trafi się wam mesjasz = wygrywacie albo trafi się mafioza = przegrywacie, a później są zdziwienia, iż gra skupia się wokół 2 ludzi i w zależności od tego kogo miasto się posłucha albo wygra albo przegra. Choć z drugiej strony można też generalnie miastowych lekko pochwalić ze względu na progres, bo dawniej kto by nie był po stronie miasta to i tak wygrywała mafia :)

Cytuj
Z czego znany: Cesarz Mieszczuchów. Mesjasz Prawdy i Samodzielnego Myślenia
Klękajcie narody 8)

Cytuj
Jak zwykle wrypał się w jakieś bagno i był bliski śmierci, ale mafia dzielnie go broniła. ;P
Ej, to nie ja się wbiłem, tylko Revold i Niedziel mnie wybili, bo miałem inne zdanie niż oni, zaś jako, że stwierdziłem, że wygląda mi to dziwnie (co oczywiście oznacza, że typuję daną osobę na mafiozę) to trzeba rozpocząć atak :P No a później dezorientacja i nie mam nawet jak wysnuć w spokoju własnych podejrzeń, by móc stwierdzić, czy warto słuchać tego co pisze Rev. Jak zaś stwierdzę, że się nie zgadzam to wielki ból tylniej części ciała bo jak mogę się nie zgadzać, na pewno jestem w mafii albo jestem badziewnym miastowym, bo w końcu to oczywiste, że siedzę w twojej głowie Rev i wiem o co chodziło w twojej tajnej taktyce (nie żebym nie wiedział i widział szansę na to iż jest prawdziwa mniejszą niż pół na pół, bo taktyka polegająca na wybiciu miastowych wydaje się co najmniej podejrzana), do tego oczywiście mam tyle informacji co ty, bo oczywiście to nie tak, że gra odbywa się w głównej części poza właściwym forum :> No oczywiście jakbym miał więcej doświadczenia to może bym się domyślił, jednak niestety nie biorąc udziału w większej części rozgrywki progres jest dość powolny, zwłaszcza jeśli ktokolwiek kto się z tobą nie zgadza jest albo mafią albo "gupim" miastowym. To taka dawka krytyki po przemyśleniu tej edycji.


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 19:33:46 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #414 : 03 Marca 2013, 19:28:14 »
Ja wam mówię - odstrzelić z kolejnej edycji ameby i miniony, amen.

Wtedy jak zostaną w miarę aktywni i prawie myślący ludzie to coś może wyjdzie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #415 : 03 Marca 2013, 19:58:35 »
Cytuj
Wyszło jak wyszło, moim zdaniem nie rozumiem co takiego masz do miasta Loczek. Co innego miasto miało zrobić jak Revold odkrył większość mafii, a później sama się wyłożyła?
Odkrył owszem, wy jednak ślepo poszliście zamiast zatrzymać się i pomyśleć, że może to być podpucha, która spokojnie mogła was zaprowadzić do grobu. Akurat tym razem wam się przyfarciło. Gorzej jak innym razem wam się mniej przyfarci. Wy zaś idziecie dalej tą "taktyką", co kończy się tym, że albo trafi się wam mesjasz = wygrywacie albo trafi się mafioza = przegrywacie, a później są zdziwienia, iż gra skupia się wokół 2 ludzi i w zależności od tego kogo miasto się posłucha albo wygra albo przegra. Choć z drugiej strony można też generalnie miastowych lekko pochwalić ze względu na progres, bo dawniej kto by nie był po stronie miasta to i tak wygrywała mafia :)

To nie jest tak, przecież to była prosta kalkulacja - Revold kłamie w sprawie Nikta = kolejny lincz na niego. Zbyt duża zaryzykował i to za wcześnie, by mu nie wierzyć. Ty zaś broniłeś mafii i jej pomagałeś.. koniec śpiewki.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #416 : 03 Marca 2013, 20:12:37 »
Idąc tym tokiem rozumowania:

Kocica jest lepszym graczem od Reuela, bo głosowała tak jak trzeba.

Bardzo krótkowzroczne wnioski...



IP: Zapisane
Oliwcia



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Miśki <3

Zobacz profil
« Odpowiedz #417 : 03 Marca 2013, 20:15:12 »
Revold kłamie :) tak naprawde według teroriii HELLLOcentrycznej nie jaki DREVOLD jest wysłannikiem posejdona z hołdy Synaj z Sosnowca. Widać kolejną nieścisłość kontynentów w tym że pracuje on z Murzynem który do jerzdza do pracy rowerem. Wszystko wskazuje na to wobec tego że revold jest winny absolutnie i nic nie ma na swoją obronę. Zarzuty są ogromne i ciężkie. Są to przewinienia warunków specjalnych i tylko niekonwencjonalne metody prosperacji na homologi Drevoldowskiego układu odniesienia jako układu zamkniętego socjalno-społeczno-religijnego  przez układ immulogiczno limfatyczny w erytrocytach może przynieść jakiekolwiek pozytywy z jego przeszłosci.
 

A nie możecie po prostu raz go uśmiercić? on zazwyczaj jest w mafi...
A tak tego to szkoda że odpadłam bo bym se jeszcze pograła, prośba do widzów ! ! ! Hell mnie zbanował -.- ktoś sie wstawi?



NO i na co  się   patrzysz BURAKU ^ _ ^ ?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #418 : 03 Marca 2013, 20:15:33 »
Cytuj
To nie jest tak, przecież to była prosta kalkulacja - Revold kłamie w sprawie Nikta = kolejny lincz na niego.
Wystarczy, że powie iż należy mu się jeszcze jedna szansa, to znowu zagłosujecie zgodnie z tym co mówił. Później zaś się wymiga mówiąc, że popełnił błąd a deta udawał tylko po to, byście jak w przypadku Sonica poszli za nim.

Cytuj
Zbyt duża zaryzykował i to za wcześnie, by mu nie wierzyć.
Jesteś o tym przekonany tak mocno, że jeśli by to nawet zrobił, to byś mu tak wierzył, że i tak byś poszedł za nim. Myślisz, że dlaczego takie zagrywki mają sens? Bo nikt nie wierzy, że coś takiego może się udać, w związku z tym co nie zrobi będzie dla Ciebie niewinny.

Cytuj
Ty zaś broniłeś mafii i jej pomagałeś.. koniec śpiewki.
Oczywiście, lepiej było iść ślepo za Revoldem i słuchać swego mesjasza. Wybacz mi, ja wolę sam myśleć i nawet jeśli nie zawsze dobrze wytypuję to po pewnym czasie na pewno moje myślenie da większe efekty niż ślepe robienie tego co mówi Revold. Ty wolisz iść zanim i kończy się na tym, że to czy wygrasz czy przegrasz skupia się na tym, czy pójdziesz na ślepo za właściwą osobą.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #419 : 03 Marca 2013, 20:19:21 »
Zgadzam się z Reuelem. Co Rev zrobił jak był w mafii? Eliminował w pierwszej kolejności niewierzących w Mesjasza. Po prostu ludzie myślcie. Nawet jak się z Revem zgadzacie to dopiszcie coś od siebie i przemyślcie "Czy to jest aby na pewno moja decyzja?". Jeśli nie będziemy działać samodzielnie to się w życiu nie nauczymy dobrze w to grać.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.156 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry