Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia #17 - Ponczkowa Edycja (Czytany 29814 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Czerwca 2013, 20:15:14 »
Cytat: Hellscream
Moja prowokacja nie wypaliła, MiSi going down. ;c
No to osoby na tej liście były wybierane losowo, czy faktycznie był jakiś błąd MG?

A co do dzisiejszego linczu, to mało jest graczy w tej edycji. Aktualnie 12. Wśród tej dwunastki jest Forumowa Mafia, który ostatni raz na forum był 21 maja. Tak się zastanawiam, czy MG dałby rolę komuś, kto jest nieobecny od dłuższego czasu. Mimo wszystko osób jest tak mało, że Sojlex raczej nie kalkulował i nawet taki FM mógł dostać rolę. Ze względy na małą liczbę osób będzie to raczej krótka edycja, więc taki Forumowa Mafia może się prześlizgiwać do końca gry (nawet nie wchodząc na forum do końca gry). Tak czy owak do ciekawszych wniosków do dzisiejszego linczu nie dojdziemy, więc ubijmy kogoś takiego.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 08 Czerwca 2013, 20:30:21 »
Ej ja się lekko zagapiłem, jednak w sumie i tak zbytnio nie ma co się namyślać. Swoją drogą Niedziel podał gracza, który zawsze mnie wnerwia swoim brakiem obecności, więc w sumie może być on.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 08 Czerwca 2013, 20:31:47 »
21. Role będą losowane za pomocą generatora liczb pseudolosowych. Każdy będzie miał równe szanse na zdobycie każdej z ról.

To powinno Ci wystarczyć. Oddałem wszystko w ręcę generatora i pilnowałem żeby każdy otrzymał tylko taką wiadomość jaką powinien.


No i przykro mi ale opisy się ukażą w środę, po tym jak wrócę do domu. Zwyczajnie nie mam za bardzo nastroju. Przepraszam was.


« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2013, 20:39:41 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Czerwca 2013, 21:19:04 »
Hm hm.

Może się okazać, że zwyczajnie nie będzie czasu na wyciąganie wniosków, biorąc pod uwagę niewielką liczbę graczy.

Kto tam jeszcze był na tej Hellsowej liście? Na razie sugeruję owe osoby zostawić. Zielony pewnie też jeno trolluje i nie jest to mafijna prowokacja z jego strony.

Nie zmienia to faktu, że wciąż nie wiadomo, na kogo głosować. :c Chyba będę losował. :/


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 08 Czerwca 2013, 21:51:01 »
Wysłałem głos w ostatniej chwili. NIe było Hadriana, strzelam w Niedziela bo miał urodziny.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 08 Czerwca 2013, 22:03:11 »
Sorki za opóźnienie, nie popatrzyłem na zegarek...

Lincze:
Forumowa Mafia - ofiara pierwszego linczu - Niewinny

Fergard - Nikt
Hadras - Armiwart
Hellscream - Niebieskooki Smok
Niedziel - Hadras, Hellscream
Forumowa Mafia - Niedziel, Reuel

Karniaki:

Hellscream - 1 za falstart
Fergard - 1 za brak głosu
Freezon - 1 za brak głosu
rtx - 1 za brak głosu
Fenir - 1 za brak głosu.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 08 Czerwca 2013, 22:07:47 »
A więc zaczęło się: wyciąganie wniosków z pierwszego linczu i pierwsze (chyba raczej nie) osądy. ;D


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 08 Czerwca 2013, 22:08:55 »
Oh fu, nie popatrzyłem na godzinę. D:

W każdym razie, FM padł. Widzimy, że miał remis z Niedzielem.

To niesamowite, jakim sposobem Niedziel zawsze znajduje się w krzyżowym ogniu.

Remis w zasadzie musiał się wydarzyć, biorąc pod uwagę niewielką liczbę graczy. Albo był to przypadek albo Niedziel jest w mafii i stosuje ten prosty trik, by zmylić ludzi sądzących, że mafia nie bawiłaby się aż tak ryzykownie tak wcześnie albo mafia wrabia go, korzystając z okazji i okoliczności.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 08 Czerwca 2013, 22:16:34 »
Mnie na tą chwilę bardziej interesują osoby z karniakami.
Sądzę, że co najmniej dwóch albo i cała trójka specjalnie nie wysłało głosów żeby wybielić się pozostałym graczom. Wszak jeden karniak nie wadzi.
Cytuj
Hellscream - 1 za falstart
Fergard - 1 za brak głosu
Freezon - 1 za brak głosu
rtx - 1 za brak głosu
Fenir - 1 za brak głosu.

Ktoś z tej piątki jest w mafii.
Na razie swoje podejrzenia zachowam dla siebie, poobserwuje, przeanalizuje Wasze posty i jutro podejmę decyzję.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 08 Czerwca 2013, 22:45:43 »
Myslalem ze zaczynamy w przyszlym tygodniu.. Gdyby nie sms od Revolda to i takbym odpadl za karniaki.. Zabijcie Niedziela. Wyszedl z linczu przy remisie caly i zdrow a to dobry gracz. Zostalo was malo wiec nie oszczedzajcie nikogo :). Nie mialem roli. Do nastepnego razu.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 08 Czerwca 2013, 23:11:52 »
TESTAMENT
No cóż byłem bardzo chętny na grę, lecz niestety wyszło jak wyszło, pograć sobie zbyt długo nie pograłem. Wchodząc wieczorem na forum po prostu czułem, że padłem ja, jakaś MiSiowa intuicja...
Mój testament będzie miał bardziej charakter opisowy, może to coś Wam da, przynajmniej mam taką nadzieję. A choćbym chciał to za dużo powiedizeć nie mogę, 1 mord, zrozumcie :D
Trudno cokolwiek powiedzieć, być może ten mord był czystym losem, aczkolwiek ja w bajki nie wierzę, no chyba, że to jakaś fajna bajka, to wtedy już tak.
Roli nie miałem, no chyba, że opryszek :P
25. Lista graczy
1. Niedziel
2. Fenir
3. Fergard
4. Armiwart
5. Nikt
6. MiSi
7. Freezon
8. Hellscream
9. rtx
10. Niebieskooki Smok
11. Reuel
12. Hadras
13. Forumowa Mafia
Jestem pewny niemalże w 100%, że w obecnym składzie mafii znajduje się co najmniej 1 osoba, która wiedziała, że jeśli się zawezmę to coś tam ugram, zanalizuję, wtrącę swoje drobniaki. Dlatego obstawiam, że musi się tam znajdować ktoś, komu kiedyś zdarzyło się współpracować ze mną/nawiązywać jakiś tam kontakt/obserwował moje poczynania. Z tego oto powodu wytypowałem następujących graczy:
Nikt - Wydaje mi się, że każdy podchodzi do niego z pewnym lekceważeniem, to chyba przez ten nick :P
Hellscream - Ten jego pierwszy post, no trudno cokolwiek rozkminić, w przypadku Hellsa zawsze wszystko wychodzi na zasadzie jest/nie jest, a jakiekolwiek podejrzenia rozpływają się niczym we mgle.
Niebieskooki - No cóż ten typ tak ma, jak gra tak gra, jest całkiem dobry, powoli sięrozkręca, lepiej dać mu pożyć, niezależnie od tego po której stronie mocy jest, to i tak może wnieść sporo, ale miejcie na niego oko ( ;D ), jak to dzisiaj usłyszałem od taty mojego kolegi, dnia przed zachodem słońca się nie chwali, kobiety za życia też nie.  ;)
Armi - On przeważnie jest w mafii, ewentualnie ma pecha. Taki sobie Armi, do gry jakichś kokosów nie wnosi, orzechów też nie, eliminacja jego w wypadku niezdecydowania wcale nie jest takim głupim pomysłem. Prześlizgiwanie się pomiędzy linczem, a mordem jak jakiś ślepy węgorz emeryt nie jest metodą na grę, a bynajmniej grą na cenę zdobycia jakiegoś tam sukcesu czy uznania.
+-
Reuel, Niedziel - Tych dwóch typów nie daje się zbajerować, idą zgodnie ze swoimi wytycznymi, a jedyna zagrycha jaką biorą pod uwagę to suche fakty. Argumenty wysunięte przeciwko nim natychmiast są tłumione poprzez ich prywatne obserwacje na temat innych graczy. Na zarzuty odpowiadają krótko i zwięźle bez większych ceremoniałów, następnie sami wychodzą ze swoimi kontratakami. Masowe przewroty na tych frontach zachodzą wtedy, kiedy wizje takich jak Niedziel/Reuel/Hells zaczynają ze sobą kolidować. Chociaż można się ostać po którejś ze stron, w takiej sytuacji szybciej dojdziesz do wniosku czy robisz dobrze, czy też źle, bo plątanie się pod nogami każdemu i nikomu jednocześnie sensu raczej nie ma żadnego. Więcej nie wymyślę, bo mi sięnie chce jakoś, wybaczcie po raz drugi :D
Pozdrawiam, życzę miłej rozgrywki

PS Zlikwidowałbym Niedziela wpierw albo Fergarda



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 08 Czerwca 2013, 23:18:43 »
Sorry, ale promocja civ na steamie :P.
Niedziel, powiedz - czy jesteś pechowcem?
Poważniejsze przypuszczenia będzie można wysnuć chyba dopiero po ubiciu pierwszego mafiozy, po analizie jego głosów.
Sojlex pisał coś na sb, że det sfailował, tak jakby ktoś był mądrzejszy ode mnie i potrafił na podstawie tego wysnuć jakąś teorię.


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 08 Czerwca 2013, 23:25:13 »
Wait, czemu niby Ponczek miałby pisać o porażce Deta?

Nie jest to top-secret?

Nie chce atakować Niedziela, bo odnoszę wrażenie, że on niemal w każdej edycji trafia pod ostrzał. Być może to głupie z mej strony, ale zwyczajnie nie wierzę, by mógł on być mafiozem po raz e-nty z rzędu.

Typy na chwilę obecną to:
1. Hells - trolling trollingiem, ale pierwsza osoba z jego podanej listy już padła, a druga(Niedziel) może paść w następnym linczu, jeżeli utrzymają się nastroje z pierwszego.
2. Reuel - może mi się wydaje(w końcu druga jeno edycja, więc głupi być potrafię), ale czy on zazwyczaj nie jest nieco bardziej życiowy? Warto rozważyć.
3. Niedziel - wiem, co napisałem wyżej, ale i tak należy wziąć go pod uwagę. Jest dobrym graczem i może obrócić powszechną niechęć na jego osobę w stronę swoich przeciwników.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09 Czerwca 2013, 09:22:30 »

Nikt - Wydaje mi się, że każdy podchodzi do niego z pewnym lekceważeniem, to chyba przez ten nick :P


To dlatego Nikt Mnie Nie Słucha! ;D

PS Zlikwidowałbym Niedziela wpierw albo Fergarda


Też mam ochotę na Fergarda, Analizę linczu może poźniej napiszę


« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2013, 09:32:38 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 09 Czerwca 2013, 10:21:22 »
Forumowa Mafia, biedactwo ;__;. Cóż, lincz był na niewinną osobę, a mafia dalej hasa po łące zbierając stokrotki. Ciężko mi stwierdzić podejrzanego, więc mój lincz będzie całkowicie losowy. No, chyba, że któryś się zdradzi :>.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry