Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja XIX (Czytany 55512 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« : 13 Września 2013, 16:28:11 »
Regulamin


1. Jeśli czegoś nie wiesz, zapytaj swojego MG o to na privie
2. Jeżeli jakiegoś dnia [kilka dni] ciebie nie będzie napisz mi o tym i podaj mi linczogłosy na te dni. Zamieszczę też stosowną informację, że jesteś nieobecny. Oczywiście w granicach rozsądku. 1-2 dni przeboleję, nie więcej. Można przez ten czas zginąć.
3. Zabrania się obrażania innych użytkowników, zarówno w grze jak i w historyjkach. Najpierw będę upominać, ale jak ktoś się nie posłucha, to może zostać wyeliminowany.
4. Gramy na pełnym systemie 1-dniowym. Oznacza to codzienny event (mord, lincz) w stosunku 2:1 dla linczów (za wyjątkiem pierwszego mordu), gdzie lincz odbywa się codziennie (począwszy od dnia drugiego), a mord co 2-gi dzień.
5. Posty: Od pierwszego mordu obowiązuje 1 post pomiędzy linczami. Długość- min. 5-6 zdań + sensowne (mniej lub bardziej) uzasadnienie swojego głosu w linczu (za wyjątkiem okresu od 1-szego mordu do 1-szego linczu).  Będzie to RESPEKTOWANE.
6. Punkty karne: Za brak posta- 1 pkt. karny; za brak głosu- 1,5 pkt. karnego. 5 pkt. karnych= wykluczeniem zawodnika z dalszej gry (miasto dostaje informację, czy należał On do mafii).
7. Zezwala się na rozmowy poza tematem dot. rozgrywki (np. na GG, SB), lecz nie jest to zalecane.
8. ZABRANIA SIĘ JAKICHKOLWIEK ROZMÓW GRACZY "MARTWYCH"  Z GRACZAMI "ŻYWYMI" NA TEMAT ROZGRYWKI. Niezastosowanie się do tego punktu bd karane ZAKAZEM GRY w kolejnych/kolejnej edycji FM. Nie dotyczy rozmów graczy żywych z osobą martwą w wyniku ostatniego linczu/mordu, która nie napisała jeszcze testamentu. Gracze martwi mogą rozmawiać między sobą do woli, ale jedynie na prywatnych komunikatorach
9. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem.
10. "Martwy" gracz nie ma prawa  do przekazywania całości lub części swojego testamentu w jakiejkolwiek formie innemu graczowi. Tzw. "Gambit Revolda"
11. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki [za wyjątkiem SB]. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry.
12. Role:
Trolle [mafiozi] – Ci źli, którzy chcą są odpowiedzialni za zniknięcia Tawernowiczów z wymiaru Tawerny. W momencie gdy następuje zaginięcie [mord mafii] wybierają jedną osobę, która zniknie [ginie] (chyba, że za tą osobę wstawi się Paulina [pomodli ksiądz]). Trollów mamy CZTERECH. Jeden z Trollów  jest  Heroes5magiem [OC]

Heroes5mag[Ojciec Chrzestny] – Jeden z trolli. Czym się różni od zwykłego trolla? To on decyduje o tym, kto dostanie bana w wyniku petycji do jarQa [lincz], w której padł remis. Oprócz tego jeżeli zostanie sprawdzony przez Władcę Mafii, to WM otrzymuje informacje, że sprawdził porządnego Tawernowicza. Jeżeli wstawi się za niego Paulina, to pozna jej tożsamość.

Władca Mafii[Detektyw] – W momencie gdy ma miejsce sprawdzenie  wysyła do MG wiadomość z zapytaniem o tożsamość jednej, wybranej osoby. Mistrz Gry wysyła Władcy Mafii PW o treści winny/niewinny (zależnie od osoby, którą sprawdził). Jeżeli Władca sprawdzi  Heroes5maga, to otrzymuje informacje, że sprawdził porządnego Tawernowicza. Jeżeli sprawdzi Pączka, to otrzymuje informację, że sprawdził winnego.

Paulina [Ksiądz]- Modli się przed każdym zniknięciem (oprócz pierwszego). Jeżeli pomodlił się za osobę, która miała zniknąć, to ta osoba pozostaje przy życiu. Po prostu wstawiam na forum informację o tym, że Paulina uratowała sytuację [i epicką historyjkę do tego]. Nie podaję informacji o tym, kto miał zniknąć. Jeśli pomodli się za Heroes5maga, to Heroes5mag dowiaduje się o jej tożsamości.

Pączek [Opryszek] – Nie jest informowany o swojej roli. Jeżeli sprawdzi go WM, to WM dowiaduje się, że sprawdził trolla. Dodatkowo podczas petycji do jarQa, jeśli jest remis, a jedną z banowanych osób jest Pączek to Pączek ginie tak, czy siak. Kiedy zginie to jego rola nie jest ujawniana.

Jaszczomb[Zabójca]-  Jeden z porządnych userów.  Zabija on wskazaną osobę, może to zrobić w dowolnym czasie, ale tak jak saper, myli się tylko raz- jeśli zabije niewinnego, to ginie sam. Może wykorzystać swoją zdolność maksymalnie 3razy

Ameba- raz na grę może założyć rozlać śluz przed mordem/linczem [opcjonalnie dla miasta/mafii] na wybraną osobę jeśli ta osoba miała zostać zabita, to ginie jeden losowy troll/zlinczowana to ginie jeden losowy miastowy/troll linczujący tą osobę. Nie można tak ubić rolnych miastowych, ani Heroes5maga. Jeśli Ameba jest trollem  to nie ubije trolla po fachu, jeśli jest miastowa może ubić innego miastowego w linczu.

Pozostali gracze to zwykli miastowi
13. Heroes5mag  JEST wybierany przez trolle.
14. Miasto NIE JEST informowane o tożsamości gracza, który zniknął.
15. Miasto JEST informowane o tożsamości gracza, który został zbanowany przez lincz miasta.
16. Kolejność wysłania głosów NIE JEST uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia).
17. Tylko "żywi" trolle mają prawo wysyłania wiadomości z porwaniem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku- porwanie przepada.
18. Władca Mafii otrzymuje informacje o ew. winie osoby, o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli Władca zginie w owym linczu- nie dostaje On informacji n/t osoby, którą sprawdzał.
19. Stosunek sprawdzeń Władcy Mafii do linczów miasta wynosi 1:2.
20. Każdy dostaje wiadomość na privie ze swoją rolą. Nawet zwykli miastowi.
21. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:00. Natomiast z mordem- do 22:00. Przewiduję max. kilkuminutowe opóźnienie.  Uwaga: we wtorki  linczogłosy wysyłać do 23. Mordy zaś pojawią się ok. 23.30
22. Gra kończy się gdy:
a) Wszyscy mafiozi zostaną wyeliminowani. Oznacza to wygraną miasta.
b) Liczba mafiozów i liczba niemafiozów będzie równa. Oznacza to wygraną mafii.

23. Harmonogram:
- 13.09.- Pierwszy mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 14.09.- Pierwszy lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 15.09.- Drugi lincz miasta, Drugi mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 16.09.- Trzeci lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 17.09.- Czwarty lincz miasta, Trzeci mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 18.09.- Piąty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 19.09.- Szósty lincz miasta, Czwarty mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 20.09.- Siódmy lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 21.09.- Ósmy lincz miasta, Piąty mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 22.09.- Dziewiąty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 23.09.- Dziesiąty lincz miasta, Szósty mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 24.09.-Jedenasty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 25.09.- Dwunasty lincz miasta, Siódmy mord mafii (modlitwa Pauliny)
- 26.09.- Trzynasty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 27.09.- Czternasty lincz miasta, Ósmy mord mafii (modlitwa Pauliny)

24. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania tego regulaminu.
25. Zakazuje się samobójstw i wyjawniania swojej roli poprzez ujawnienie korespondencji z MG! Jak ktoś to zrobi, to nie tylko wywalam go z tej edycji, ale i ma zakaz grać w kolejnej.
26.Zaleca się pisania historyjek.  Realia są takie: na Tawernie ktoś się bawi i wyrzuca userów ze świata Tawerny, tak że nie mogą powrócić [mordy]. Moderacja i Administracja jest bezsilna. Odpowiedzialnym za zniknięcia Tawernowiczów może być każdy, nawet Moderator. Jedyną możliwością ratunku jest wysłanie petycji do jarQa [lincze] z prośbą o wywalenie  podejrzanych z Tawerny.  Gramy Tawernianymi alter ego Tawernowiczów.
27.Itemki. Podczas tej edycji można dostać itemka za aktywność w obu tematach. Wszystkie są jednorazowego użytku. Informacje o itemach dostaje się na privie. Używa się ich przez PW i nie wolno ujawniać informacji o użyciu ich innym graczom.

Banaxe-  pozwala wyeliminować dowolną osobę, która ma karniaki na liczniku.

Smocza łuska- za jej pomocą można się dowiedzieć czy wśród osób, które są odpowiedzialne za bana na danej osobie były trolle/WM, Paulina, Jaszczomb* [*dotyczy tylko trolli].

Karta Niedziela- pozwala na usunięcie 1pkt karnego dowolnej osobie.

Biomechaniczna kura-  pozwala na dodanie 1pkt. karnego wybranej osobie.

28.W temacie z grą i postami dotyczącymi rozgrywki, używamy nicku usera z Tawerny, w temacie historyjkowym używamy nicków userów w których dany user się wciela. Przy głosowaniu proszę o podawanie nicków usera na którego się głosuje, nie usera którego gra ten user. A także co to jest lincz/mord/sprawdzenie z numerem.


Lista graczy:
1.Niedziel [Fast] I ofiara mafii
2.Nnoitra [Sojlex] zbanowany, niewinny
3.Fast [Revold]
4. Sojlex [Wojtek]
5.Ikee [Nikt]  zbanowany, niewinny

6.Revold [Niedziel]  II ofiara mafii

7.Waverley [Wav] wywalony za karniaki
8.Hells [Hellsy] ofiara śluzu Ameby
9.rtx [Hadras]
10.Niebieskooki Smok [Freezon]
11.MiSi [Diamond Lady] wywalony za karniaki
12. Loczek [Loczek- nie pochwalam, ale przeboleję] I ofiara mafii
13.Fenir
14.Andre4nt [tomus] użyto banaxe'a
15.Sonic [Cahan]
16.Hadrian [Siostra Zefiryna- zaginiona kochanka Revolda]
17.Kocica [Forumowa Mafia] zbanowany, winny
18.Discconected wywalony za karniaki
19.Ptakuba [Ptakuba] zbanowany, winny
20.Forumowa Mafia  zbanowany, niewinny
21.Fairytail wywalony za karniaki
22. Diamond Lady wywalona za karniaki
23.Nikt [Kocica]- gra tylko fabularnie, bez wpływu na właściwą rozgrywkę. Czyli nie gra, ale może pisać historyjki bez podejrzeń.




« Ostatnia zmiana: 18 Września 2013, 22:41:22 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Września 2013, 18:25:41 »
Widzę, że zaczęłaś numerację rzymską  :)

Bardzo dobrze, właśnie tak powinno się robić od Edycji 21 w górę, kiedy to nazwy stają się dwuczłonowe. Ale jak już jest, niech zostanie, bd na przyszłość ;]
Poza tym, zdaje się, że zdecydowałaś się nieco osłabić miasto
Tfu, chciałem powiedzieć, ze miasto zostało nieco wzmocnione, bo kiedy ksiądz pomodli się za OC, OC nie dostaje info o nicku księdza  ;)

Poza tym - punkt 25. O ile pierwsza część bardzo mi się podoba, (sam miałem coś takiego wprowadzić w swojej kolejnej Edycji), to druga mnie przeraża :niepewny:

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Września 2013, 19:19:34 »
Witam, ja jestem tomus dlaczego tego nie napisałaś? Przecież zdecydowałem się na niego i zedytowałem posta xD


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13 Września 2013, 19:23:47 »
Witam, ja jestem tomus dlaczego tego nie napisałaś?

Witaj Andre94nt :)

Mam nadzieję, że będę w stanie Ci pomóc, w miarę moich możliwości.
Podejrzewam, że Cahan nie zedytowała swojego posta, ponieważ:
a) zapomniała
b) nie zauważyła Twojego posta

Tym niemniej uważam, że kiedy tylko przeczyta Twoją wiadomość, natychmiast to zmieni :)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Września 2013, 19:24:50 »
Przypominam, że jeżeli mafia spróbuje mnie zabić dzisiaj w moje urodziny to uwolnię Hellsową Siłę i szybko skończymy tą edycję. :D


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 13 Września 2013, 20:04:21 »
A właśnie Hellscream ma dzisiaj urodziny trzeba puścić jakiegoś fajnego dub-stepa   ;D
http://www.youtube.com/watch?v=8LEML6OhGKQ

i złożyć życzenia:

Дорогая Адский Крик (Hellscream po rosyjsku ;))!

Поздравляю Тебя с днём рождения! От всей души желаю Тебе счастья, крепкого здоровья, успехов в личной жизни и чтобы все твои мечты сбылись!




« Ostatnia zmiana: 13 Września 2013, 22:02:21 wysłane przez Niebieskooki Smok » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Września 2013, 21:59:59 »
W wyniku działalności trolli zniknął Fast [czyli Niedziel].

Niedziel
  • - pierwsza ofiara mafii



« Ostatnia zmiana: 14 Września 2013, 09:01:33 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Września 2013, 22:24:27 »
No dobra...
Z biomechaniczną kurą tożeś pojechała. XD

W kwestii smierci Fasta, która tak naprawde jest śmiercią Niedziela:
 -Mafia zaczęła od dobrego gracza. Wniosek - grają dla wygranej, a nie dla zabawy.
Kto może grać dla samej z siebie, niedoprawionej lekką nutą NiedzielowoRevoldowych rozkmin?

Moja lista kandydatów:
 -Kocica - cichaczuje, nigdy nie wiadomo kim jest, jak gra etc.
 -DL - bo jest klonem kocicy.
 -Ptakuba - albowiem gra po raz pierwszy, ale jak sam stwierdził przeczytał kilka poprzednich edycji, więc wie czego sie po kim spodziewać.
 -FM - cichacz, nie wiadomo z czym to sie je.
 -Disconnected - Patrz wyżej.
 -Fairytail - patrz jeszcze wyżej.

Kogo mało podejrzewam:
 -Na chwile obecną tylko Cahan jest na 100% niewinna.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Września 2013, 22:47:08 »
A ja nie. Uważam, że Cahan to kandydatka nr 1 do linczu. Jej gra w tej edycji od początku wydaje mi się podejrzana, radzę mieć ją na oku...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13 Września 2013, 22:52:52 »
Ależ głupoty gadacie... Dlaczego uważacie mnie za winną? Co za bezpodstawne oskarżenia. Na pewno tworzycie mafię do spółki z Reuelem.


Kto powiedział, że MG nie może sobie potrollować  8)?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 14 Września 2013, 08:30:45 »
Spodziewałem się sprzątnięcia Hellsa/Revolda lub mnie a tu Fast. Coś mi się wydaje że to jewo zemsta za poprzednią Edycję żeby nie zawiązało się kółko adoracyjne składające się z 3-4pewnych niewinnych głosów które zmesjaszuje miasto i poprowadzi ku wygranej.

Później się bardziej rozpiszę ale cóż jest do omówienia? Nic bo mord na mega-troll graczu.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 14 Września 2013, 10:27:01 »
Ja tam uważam, że standardowo - wyrywamy Kocicy macicę i jest fun. :D Potem ja nakręcam Was na kilka mordów, kasuję moich prywatnych wrogów, chcecie mnie zabić, ale zawsze brakuje wa...

Hellscream zaczyna się miotać po podłodze, szarpać, prychać, w końcu wstaje i patrzy jakoś inaczej na cała sprawę.

Ekhm... Jest trochę zbyt wcześnie, by wysuwać jakiekolwiek podejrzenia. Osobiście uważam, że w mafii nie jest ani Hellscream I ani Fast. Powód? Ta dwójka zwraca wielką uwagę na historyjki, jeżeli w obecnej kreacji Niedziel wcielał się w Fasta, to Ci panowie nie zabiliby "siebie". Także na chwilę obecną odrzucam orka i lwa.

Niedziel jest dobrym graczem, więc zamordowanie go jest dobrym wyborem. :) Pomyślę jeszcze nad tym, może uda mi się ułożyć jakiś plan.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 14 Września 2013, 10:37:12 »
Loczek...
Ale to nie Fast zginął tylko Niedziel...
Tylko Cahan coś namieszała i twierdzi że to Fast zginął.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 14 Września 2013, 10:40:33 »
Nie zrozumiesz tego, to tajniki edycji...


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 14 Września 2013, 12:02:04 »
Some secrets are better left alone.

Mord mafii imho pod wygraną- zabijają najlepszych graczy z początku, soł możliwym następnym targetem jest Revold ( Niedziel ; o? )


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry