Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 15 16 17 [18]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja XIX (Czytany 55513 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 21 Września 2013, 23:14:16 »
Za długie, nie czytałem.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 21 Września 2013, 23:15:18 »
Wiedziałem, że to napiszesz Hellsu :D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : 21 Września 2013, 23:20:13 »
Cytuj
Hells jest Hellsem i zawsze jest najlepszy.
Przecież stykło tyle napisać, to po ciul się rozpisywać. :D

A tak na serio, to musimy się Fast postarać, bo Smok pisze dłuższe i fajniejsze historyjki niż my. ;C Opuściliśmy się i zapomnieliśmy o idei tej pięknej gry. ;c


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : 21 Września 2013, 23:22:35 »
Też to zauważyłem, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że byłem w mafii...  :niepewny: i nie mam żadnego usprawiedliwienia ;____;


Trochę to smutne, ale w Twojej edycji się nadrobi. Szkoda tylko, że nie będę mógł w niej być potężnym mecho-smokiem podróżującym między wymiarami i mierzącym się z najpotężniejszymi władcami poszczególnych uniwersów.

A nie... zaraz... będę mógł nim być, nie? 8)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 21 Września 2013, 23:31:22 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QhwTaHw3r3k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QhwTaHw3r3k</a>



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : 22 Września 2013, 07:44:07 »
TO JA BYŁEM KSIĘDZEM. Pisałem tak tendencyjnie i wszyscy się nabrali na Siostrę Zefirynę. Jeszcze pisałem:
"nawet moje modły mi nie pomogą" :rolleyes:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : 22 Września 2013, 18:04:06 »
Ach ta cholerna szkoła. Nie skończyłem mojej Historii!!! ;P

@Ikee

Nie pomyślałem, że Niebieski na Ciebie zagłosuje.  Wiedziałem że jesteś niewinny gdyż grałeś Mną :P a ja nie bywam w mafii :D. Jakbym miał szansę na skończenie mojej historii to wskazałbym na RyTXa. Cieszyłem się że wogóle ktoś Mnie wybrał ;). Sam się dziwiłem że ktoś mnie wybrał xD Jedynie szkoda, ze byłes taki nieaktywny

@Niebieskookismłok

Tak się gra w mafie HISTORYJKI!!!! :D

Edycja była fajna i szalona, więc żałuję że nie mogłem wziąść udziału. Szkoda, że tak rzadko jestem w domu gdzie mam dostep do internetu.

@EDDYTA!

Proponuje dać Smokowi jakiś tytuł za wyjątkowe historyjki  :)


« Ostatnia zmiana: 22 Września 2013, 18:07:45 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : 26 Listopada 2013, 23:45:40 »
Czołem moje małe kucyki  ameby! Minęło tyle czasu od poprzedniej edycji, a podsumowania MG jak nie było, tak jest.
Nie będę się rozdrabniać, bo niewiele pamiętam z całej imprezy, ale… wszyscy wylecieli za karniaki, za wyjątkiem Sojlexa. Gdyby Fast nie wyleciał, to by wygrał, a tak blisko było.  Większość z was gra jak ameby. Cichaczujecie po kątach, nie robicie analiz i podpinacie się. W tej edycji coś takiego było nietolerowane. Nie uznawałam postów typu „Dzisiaj zabiję Hellsa, bo tak mi powiedział Odyn.”
Miałam nadzieję, że itemki i karniaki zachęcą was do zwiększonej aktywności. Na niektórych [Niebieskooki, Sojlex, ktoś tam jeszcze] zadziałało. Panowie jestem z was dumna. System był surowy i bezlitosny, bo miał wykorzenić lenistwo. Niestety w większości z was jest ono zakorzenione bardzo głęboko, wrosło w  was niczym  huba w drzewo. Itemki były przekoksane z jednego powodu- gdyby wszyscy byli aktywni, to balans by się zachował.
Wnioski: Tawerna potrzebuje długiego odpoczynku od gry, by entuzjazm powrócił. Myślę, że historyjki powinny nie być w historyjkowym temacie- kiedy były historyjki to i ilość merytorycznych postów była większa. I jeszcze jedno- FM to doskonała okazja do potrollowania, ale nie polega jedynie na trollowaniu. Najpierw gra,  potem zabawa.

Dziękuję wszystkim

Najgorszy MG w historii Tawerny



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : 27 Listopada 2013, 00:31:03 »
Cytuj
FM to doskonała okazja do potrollowania, ale nie polega jedynie na trollowaniu

Niach, niach, niach, niach ^  ^




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 [18]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry