Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kody z Dodatków do Heroes VI (Czytany 12266 razy)
Aszkrot

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 22 Maja 2013, 20:06:24 »
Witam.
Mam pytanko.
Ma ktoś może zbędny kod na Ariane do Duel of Champions? Jeśli komuś byłby zbędny to chętnie bym przyjął, byłbym bardzo wdzięczny .
Jak coś to prosze o PW.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 26 Maja 2013, 16:24:56 »
Ja to się poważnie zastanawiam, czy znajdzie się choć jedna osoba która odda kod :)


IP: Zapisane
Maks00pl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 09 Czerwca 2013, 09:03:02 »
I właśnie takie osoby rujnują rynek polsko - światowy .
Lenie z was za przeproszeniem , nie chce nawet wam się zbierać wirtualnej , nic nie kosztującej waluty ??!!
Zamiast legalnie kupić jak człowiek cywilizowany , który normalnie wchodzi do sklepu wyjmuje hajs i prosi o podanie jakiejśtam paczuszki , albo na alego od zaufanych kupić sam kod. A czemu niby rujnujące rynek ? Po pierwsze ktoś kupi , a potem udostępni wielu osobom to twórcy zarobią około 25 $ zamiast np . 100 $ na sprzedaży. A potem nie ma na kapitału dla nowych oddziałów Ubisoftu .
Poza tym , wiecie z pewnością , że Ubisoft płaci naszemu narodowi cło , czyli przewóz
międzynarodowy ,a cło to opłata . Jeśli cło to np . 10 $ za sztukę , a Ubisot wiezie 1000 sztuk płaci 10.000 $ . Ale przez to np, że ktoś daje innym płyty do instalacji to Ubisoft ma tylko np . 5.000 $ . Przez to stwierdzą straty i .... a tam , wiecie o co mi chodzi.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 09 Czerwca 2013, 13:39:19 »
Doskonale wiemy o co chodzi...

Poza tym jak ma się lenia i nie chce się pograć dajmy na to 2 tygodnie aby uzbierać, a wolą 3 miesiące żebrać... Ech niestety kombinatorstwo to nasza cecha i momentami przywara narodowa. Przywara właśnie w takich chwilach.
Mnie co prawda nie stać na takie rzeczy jak najnowszy Heroes i jego dodatki, ale nie jęczę o kody do niego, jak będę miał kasę to sobie może kupię, narazie mam znacznie więcej ważniejszych wydatków a wypłata marna, i tylko jedna. Zresztą ostatnio nawet nie mam kiedy grać.

Ale przyczepię się do przedmówcy - Ubisoft prowadzi taką politykę że kody kupione są jednorazowego użytku, i po aktywacji tracą ważność. Gracze mogą fukać ze złości, bo i przyznam się że mnie to ździebko denerwuje, to sens i logikę w tym widzę, nie tylko ciąg do profitów, którego niestety Ubisoftowi nie brakuje.


IP: Zapisane
Laughter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Czerwca 2013, 21:20:14 »
Witam drogich graczy Heroes 6. Sam niestety nie grywam w tą wersje z uwagi na brak czasu (dlugosc rogrywki). Natomiast często gram w karcianke opartą o uniwersum Might & Magic - Duel Of Champions

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą osoby ktore zakupiły H6, posiadaja kod ktory jest niezwykle przydatny dla graczy DOC (Arianna - bohater)

Jeżeli kogos z Was nie kręcą takie karcianki i jest mu ten kod niepotrzebny, to chętnie przygarne na PW.

Pozdrawiam.
Laughter


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry