Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Drukuj
Zmiany w kierownictwie strony (Czytany 8792 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« : 30 Marca 2013, 23:27:50 »
Witajcie!

Po wielu tygodniach dyskusji w naszym hermetycznym gronie, administracja zdecydowała, że w jej gronie muszą zajść pewne ważne zmiany. Jak wszyscy widzicie, Martin, Luk i ja jesteśmy dość zapracowanymi ludźmi. Bardzo rzadko można spotkać nas na forum.

Martin, którego kiedyś znaliśmy jako „No-life’a”, jest zbyt pochłonięty pracą oraz pasją (której efekty możecie oglądać w jego galerii na forum) aby pełnić inne funkcje niż reprezentatywne.
Po tylu latach współpracy, z przykrością muszę stwierdzić, że Martin REZYGNUJE z funkcji admina.

Luk, który zapisał się nam w pamięci jako światowej klasy SuperModerator oraz świetny grafik, jest również pochłonięty swoimi stomatologicznymi studiami oraz uczestnictwem w swym projekcie muzycznym. Drodzy Tawernowicze, z przykrością przychodzi mi ogłosić, że Luk także REZYGNUJE z funkcji admina.

Ja sam, jak wszyscy świetnie widzą, nie mam tyle czasu. Trzydziestka stuknęła, w pracy mały kosmos, a w domu dzieci płaczą (w końcu od grudnia 2012 jestem ojcem, jakby komuś umknęło). Z oczywistych względów jednak was nie opuszczę. Muszę jednak przejść na chociaż częściową emeryturę, a żeby to zrobić, chcę być pewny, że zostawię Tawernę w dobrych rękach.

Jak wiecie, WhitePride (znany też jako Shelv) od wielu lat jest administratorem CzataGG i na tej funkcji jest niezastąpiony. Z pewnością będzie dalej piastował swoje obowiązki. Obecność Grownocka, może niezbyt lubianego, ale ciężko pracującego redaktora, który posiada uprawnienia administratorskie na stronie, pozwala mi spać spokojnie, wiedząc, że nasza strona będzie stale uaktualniana i utrzyma status jednej z największych polskich stron o sadze Heroes of Might and Magic.

Należy jednak uzupełnić dwie ogromne luki powstałe po odejściu Martina i Luka. Z tego powodu, cieszcie się razem ze mną z wyboru dwóch nowych „czerwonych”. Nikogo z pewnością nie zdziwi, że jeden z naszych najznamienitszych użytkowników, Loczek, w końcu zostaje wprowadzony do grona administracyjnego. Loczek przejmie funkcję SNM (Starszego Nad Moderatorami), nadzorując pracę pozostałych administratorów.

Drugi nowy administrator to, jak to kiedyś określił Luk, „nestor” naszego forum, który przybył do nas około czterech lat temu z Jaskini Behemota –  Hellscream. Wierzę, że ten odpowiedzialny człowiek przejmie takie administracyjne obowiązki jak sprawowanie pieczy nad punktami uznania, ogólna kontrola forum i z racji jego nawału wolnego czasu, będzie bezpośrednim połączeniem władzy z userami.

Odeszli królowie, niech żyją królowie! :)

Pozostawiam temat gdyby ktoś chciał powiedzieć coś naszym byłym lub nowo mianowanym administratorom.

jareQ


« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 10:40:45 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Marca 2013, 23:30:04 »
To takie wzruszające uczestniczyć w historycznym dla tawerny momencie :D

Luka i Martina pozdrawiam i życzę powodzenia.

A Loczkowi i Hellscreamowi gratuluję objęcia stołków 8)

Próbuję odnaleźć jakiegoś fajnego mema, który oddałby epickość sytuacji, ale nie idzie ;D

EDIT:



« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2013, 23:38:48 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 30 Marca 2013, 23:41:51 »
Ja tylko chciałbym zaproponować by miast Zasłużonych stali się oni czymś więcej coś w stylu Ekstra-Zasłużonych :) . Dziękuję Wam za wypełnioną posługę.

Jednocześnie chciałbym pogratulować Loczusiowi i Bananowej Księżniczce objęcia stołków.

"HELLSCREAM YOUR BANAXE WAS UPGRADED"




IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 31 Marca 2013, 00:35:37 »
Tak jak wiatrem zawiało, nie było mnie jakiś czas... Bardzo długi czas... Ale jak to bywa, tawernowiczowie przybywają, potem ich nie ma i wracają - tak jestem ja!

Dziękuję naszym Starszym Adminom za pięknie wykonanie swojej roboty, bo co by nie powiedzieć... Są ojcami tego wortalu! Czapki z głów! :D

No i pragnę pogratulować promocji nowych-starych osób na te chwalebne stanowiska - Dobrze, bo przynajmniej dziedzictwo oddawane jest w dobre ręce ;)!


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 31 Marca 2013, 01:19:32 »
Gratuluję Hellsowi i Loczkowi awansu, choć ciężko pewnie będzie mi się przyzwyczaić do ich wkrótce-czerwonego koloru.

Szkoda że odchodzicie, przyznam się że jakoś nie przychodził mi do głowy obraz Tawerny bez was, po prostu byliście od początku (z wyjątkiem Luka, którego jeszcze pamiętam też jako super moda), ale trzeba się też zająć własnym życiem, tak więc powodzenia i mam nadzieję że będziecie tu zaglądać na miarę Swoich możliwości :)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 31 Marca 2013, 08:15:19 »
Chyba nigdy nie przyzwyczaję się do czerwonego koloru Hellsa.
Ja bym zostawił Martinowi i Lukowi adminów jako nagrodę za pełnioną funkcję czy coś w tym stylu.

Uzupełniliście luki w gronie adminów, jednocześnie robiąc luki w gronie moderatorskim. Nie wiem, czy Menelag poradzi sobie sam  :P

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 31 Marca 2013, 08:51:41 »
Dokładnie to co Sylath mam wrażenie, trzeba by było dodać jakiegoś nowego moda.

Co do wyboru.. no cóż, wybór Hellsa moim zdaniem mało trafiony i raczej niepotrzebny awans, no ale jeśli admini uznali, że nie mają kogo wybrać innego, to tylko trzeba się z tym pogodzić. Jakoś nie przyzwyczaję się do czerwonego Hellsa. Jednak wszystkiego dobrego dla starych i młodych adminów.

P.S.Hells jest od teraz truskawkową Princessą?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 31 Marca 2013, 09:01:24 »
Gratuluję Loczkowi i Hellsowi(Hellsce, czy jak się to tam odmienia). Bardzo się cieszę, że to właśnie Wy zostaliście tak wyróżnieni za swoją ciężką pracę dla tego forum. No a Martinowi i Lukowi chciałem życzyć powodzenia.  ;)

Cytuj
P.S.Hells jest od teraz truskawkową Princessą?
Raczej Czerwonym Burakowym Baronem czyli w skrócie BB...

Nabijanie się z administracji (+5%)./Sylath


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2013, 10:49:59 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 31 Marca 2013, 09:31:51 »
Dziękuję Naszemu Szefowi Hiszpańskiej Inkwizycji za te wszystkie lata Twojej obecności tutaj. Za liczne prace nad Forum i nad Stroną, za opiekę nad Użytkownikami i za podejmowanie właściwych, sprawiedliwych decyzji. Dziękuję też Lukowi. Za świetne newsy, wspaniałą grafikę i "wymiany zdań" z Journeyman'em 8)
Dzięki Wielkie za wszystko. Powodzenia w realu.

P.S>Dla mnie wybór Loczka i Hells'a dosyć oczywisty. O ile do tego pierwszego jestem w stanie się w nowych barwach przyzwyczaić (bo często siedzi na niewidoku), to już z Hells'em mogą być problemy ;D
Powodzenia życzę, na nowym stanowisku :)
Gratulacje.


« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 09:49:45 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Marca 2013, 09:52:53 »
Pragnę złożyć wyrazy podziękowania Martinowi i Lukowi, za rozwój strony przez wiele lat :). Bez was panowie Tawerna nie byłaby tym czym jest. Mam nadzieję, że wrócicie kiedyś. Wpadajcie jak najczęściej i powodzenia w życiu.

Gratulacje dla Loczka i Hellsy. Banaxe awansował na Boski Banaxe Zemsty :D. Ale ten czerwony kolor jest strasznie rażący, też się pewnie nie przyzwyczaję (choć jak zostałam friendem też się na początku nie mogłam). Powodzenia.


No właśnie te luki w gronie moderatorskim są aż za duże. Ja bym awansowała Menelaga na Super Moderatora, a Moderatorów znalazło by się nowych.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 31 Marca 2013, 10:05:43 »
A ja to pogratuluje do Luka dzieciaka :D


GRATULACJE !!!

ZDROWIA MU ŻYCZĘ I ZAPAŁU DO HEROSA :D


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 31 Marca 2013, 10:42:20 »
Bardzo dziękuję za udzielony mi kredyt zaufania. :) Potraktuje to jako zadośćuczynienie za to, że zostałam pominięta w zeszłorocznym podsumowaniu pracy obsługi strony. :P

A tak na serio - drżyjcie śmiertelnicy (i Hadrian), bowiem Hellsokracja zostanie wdrożona pełną parą!


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 31 Marca 2013, 10:57:41 »
Jej, ranga pasuje mi teraz do avka :D

Gratuluję nowym administratorom, a starym dziękuję za wieloletnią pracę :)

Gratuluję także Sylathowi, witaj w gronie żółtych kurczaczków :3


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Marca 2013, 19:31:05 »
Co tu dużo mówić - do zobaczenia tym pierwszym i brawa dla tych drugich. Plus osobne gratulacje dla Sylatha :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 01 Kwietnia 2013, 18:17:19 »
Martin i Luk- byliście genialni i odwaliliście kawał dobrej roboty- za wszystko co zrobiliście naprawdę dziękuję, no i przyznam, że Tawerna będzie uboższa o dwie znakomite postacie. Co do Luka to jeszcze można było się spodziewać, jednak u Martina się tego nie spodziewałem. No cóż, mam nadzieję, że będziecie wpadać i odzywać się więcej niż za czasów mojego pobytu tutaj, bo jak czytam to co było dawniej to wydajecie się osobami bardzo pozytywnymi ;)

No i gratulacje dla Loczka i Hellsa, oraz Sylatha i Menelaga. Jak było powiedzianie:
Odeszli królowie, niech żyją królowie!


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry