Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Odp: Nabór do redakcji - rekrutacja otwarta (Czytany 10522 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« : 27 Listopada 2012, 22:54:59 »
Temat: Nabór do redakcji

Treść:
Nick: Belegor
Imię: Maciej
Wiek: 21
Komunikator: 11886343
Znajomość podstaw HTML: Tak
Posiadane, oryginalne części gry:
Heroes of Might and Magic I- III z dodatkami (Złota Edycja)
Heroes of Might and Magic IV z dodatkami (Platynowa kolekcja)
Heroes of Might and Magic V z dodatkami
Might & Magic: Dark Messiah
Might & Magic: Heroes VI (Edycja kolekcjonerska)
DLC do M&M: Heroes VI- "Pirates of Savage Sea" i "Danse Macabre"

Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś się zająć: Mam kilka pomysłów, na ciekawe artykuły, staram się być na bieżąco z marką Might & Magic. Jestem również obeznany z uniwersum Ashanu, więc wiem co powinno być chronologicznie, a co nie. Mam doświadczenie w pisaniu opisów- głównie dinozaurów do encyklopedii na Dinozaury.com; stworzeń fantastycznych na Anduinie, czasem na zlecenie. Robiłem również artykuły też o treści fantastycznej.   
O sobie: Jestem dość długo na Tawernie. Poznałem wiele osób i ich charakter. Szczerze, na dobre się już zadomowiłem. Tutaj mogłem zaczerpnąć potrzebnych mi informacji. Nabrałem doświadczenia w pisaniu, zwłaszcza dłuższych wypowiedzi i utworów. Tutaj właśnie rozpocząłem poważniejsze kroki nad pisaniem. Zawsze mogłem tu liczyć na fachową ocenę (ukłon w stronę Sylatha). Chciałbym się jakoś odwdzięczyć. Myślę, że moje doświadczenie przyda się i wniosę coś do strony, która dała mi tyle frajdy.


Podanie zostało przyjęte i czeka na decyzję ze strony naszej trójcy. Myślę, iż zostanie rozpatrzone pozytywnie :) /jareQ


« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2012, 12:24:49 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Listopada 2012, 07:27:54 »
Ręczę i udzielam rekomendacji panu powyżej. Belegor to naprawdę solidna firma, do której trzeba się mocno napocić, by się przyczepić.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Stycznia 2013, 14:33:47 »
Nick: Revold
Imię: Patryk
Wiek: 26
Komunikator: GG- 6368535
Znajomość podstaw HTML: Tak
Posiadane, oryginalne części gry:
Heroes of Might and Magic: A Strategic Quest
Heroes of Might and Magic II: The Succession Wars
Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty
Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia + dodatki
Heroes of Might and Magic IV
Heroes of Might and Magic V + dodatki
Might & Magic: Dark Messiah
Might & Magic: Heroes VI
Might & Magic VII: For Blood and Honor
Might & Magic IX: Writ of Fate
Oprócz tego kilka spin-offów.


Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć:
Uzupełnienie aktualnych działów/kategorii (głównie H3/H5/H6) + rozszerzenie informacji n/t szeroko pojętego moddingu.
O sobie:
Jestem programistą ze specjalnością C++/Perl/Ruby. Pierwszy raz odwiedziłem Tawernę końcem 2004 roku, czyli niewiele po otwarciu pierwszego Forum. Na przełomie 2005/06 stałem się jej częstym gościem. W 2007 zdecydowałem się na rejestrację. W związku z moim wyjazdem z kraju, długo egzystowałem w stanie nieaktywności. 2 lata temu postanowiłem to zmienić. Po pewnych komplikacjach związanych z moim poprzednim kontem, ostatecznie założyłem nowe, a stare zostało usunięte. Od tamtego czasu jestem b. aktywnym użytkownikiem Forum i staram się pomagać wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują ;] Dziś uznałem, że jestem w stanie dać Tawernie jeszcze więcej. Stąd to podanie :)
Wiem, że mój licznik postów nie wygląda zbyt obiecująco, ale wynika to głównie z mojego podejścia do pisania postów. Tzn. jeśli nic nowego/ciekawego nie wniosę do dyskusji, to po prostu na ten temat się nie wypowiadam. To samo dotyczy wszelkich spekulacji, co do przyszłości serii M&M. Poza tym, dosyć często udzielam się w HP, gdzie licznik postów (z oczywistych względów) jest wyłączony. Dodam jeszcze, że z natury jestem człowiekiem leniwym, jednakże wszelakich terminów zawsze dotrzymuję (nawet jeśli miałbym zarwać ze 3 nocki... no, może 2 ;)). Na swoją obronę dodam, że miałem okazję pracować dla serwisu Gamezilla oraz, przez krótki okres mojego życia, być współpracownikiem CD-Action. Niestety, z powodu mojej dosyć niewielkiej mobilności, nie byłem w stanie na stałe zamieszkać we Wrocławiu.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego CV :)



Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 11 Stycznia 2013, 17:16:08 »
Na dzień dzisiejszy szukamy aktywnych newsmanów i na tym nam najbardziej zależy.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Stycznia 2013, 17:43:47 »
Jedno nie wyklucza drugiego ;)
Jeśli wydarzy się coś nowego w świecie M&M, z pewnością się tym zainteresuję i (o ile bd potrzebny), mogę napisać stosowny news.
Nie nalegam jednak.

Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2013, 17:47:49 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Lipca 2014, 11:40:45 »
Postanowiłam ponownie spróbować swoich sił.

Nick: Laxx
Imię: Kasia
Wiek: w grudniu strzeli 24 :(
Komunikator: GG -> 44401815, Tlen -> laxx18 (aczkolwiek go nie używam za często)

Znajomość podstaw HTML: Pewne podstawy posiadam. Aczkolwiek webmasterem to nigdy nie będę i dobrze o tym wiecie ;) Posługuję się SharePoint Designer'em i to mi w zupełności wystarcza.

Posiadane, oryginalne części gry: Heroes of Might and Magic II Gold, Heroes of Might and Magic III Złota Edycja, Heroes of Might and Magic IV Złota Edycja, Heroes of Might and Magic V (podstawa). Żadnej części Might and Magic nie posiadam (na razie).

Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć: Nie ukrywam, że przede wszystkim chciałabym dokończyć sprawy, których nie zamknęłam w czasie mojego poprzedniego pobytu w redakcji. Mam również pomysły na kilka poradników - ostatnio namiętnie spędzam wolne wieczory przy HoMM II a w internecie zauważyłam, że ta część nadal cieszy się powodzeniem u fanów. Poza tym wypadałoby zaktualizować stronę redakcji i Aleję Zasłużonych ;) W niektórych artykułach na głównej zauważyłam jeszcze jakieś dziwne „chochliki”. Poza tym jest również parę stron, z których obrazki „wyparowały” i uważam, że trzeba je uzupełnić i wgrać na serwer ;) Co do newsów i bycia newsmanem, to każdy może nim być; nawet zwykły użytkownik. Widzę jednak, że jeden z kolegów z redakcji świetnie spisuje się w tej roli, więc myślę, że tą działkę warto mu pozostawić ;)
Na moddingu nie znam się ani trochę, czego nie ukrywam. Chodzi mi po głowie instalacja WoG’a albo HoTA, więc jeśli nadejdzie taki dzień i zapoznam się z dodatkiem na własnej skórze, to kto wie – jakiś artykuł na pewno się pojawi.


O sobie: Jak wszyscy dobrze wiemy, jestem Tawernowiczką już od kilku lat. Dałam się poznać z różnych stron – tych dobrych jak i nie najlepszych. Uważam mimo to, że nadaję się na to stanowisko, ponieważ już je wcześniej piastowałam i wiem, jakie to niesie ze sobą obowiązki. W artykułach staram się używać poprawnej i polszczyzny.
Nie ukrywam, że Tawerna.biz to mój pierwszy i jedyny portal na którym tak się udzielam :) Dzięki niemu poznałam fajnych i ciekawych ludzi z którymi utrzymuję kontakty nawet poza naszym portalem. Myślę, że „w zamian” mogłabym kontynuować swoją pracę na rzecz serwisu Tawerna i zostawić coś po sobie dla przyszłych pokoleń użytkowników ;)

Jeśli mogę coś napisać o sobie prywatnie, to studiuję 2 kierunki na studiach II stopnia na dwóch różnych uczelniach. Aktualnie przez wakacje mam dość czasu na zrealizowanie rzeczy, które chciałabym zrobić. Styl i język pisania rozwija się u mnie właśnie poprzez pisanie prac dyplomowych ;) Wprawdzie nie było mnie na forum przez kilka ładnych miesięcy, co nie oznacza że zapomniałam o Was na dobre. Teraz znów chciałabym dać coś od siebie dla innych i robić to, co lubię ;)


Nawet jeśli nie zostanę przyjęta, to i tak będę coś tworzyć na stronę główną i mam nadzieję, że zostanie to dobrze odebrane ;)

Dziękuję i pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 17 Maja 2015, 17:56:22 »
*Bump*
Za zgodą naszego szefa Jarka chciałbym zapytać czy ktoś chciałby wstąpić w szeregi naszej Redakcji? Głównie szukamy osoby/osób które pomogły by nam przy wstawianiu Newsów i różnych artykułów które niekiedy wymagają troszkę tłumaczenia z języka Szekspira.
Oferujemy miłą atmosferę, pomoc w różnych sprawach i dostęp do tajnych komnat Tawerny tylko dla wybranych ;D

Wchodzicie w to?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 17 Maja 2015, 20:50:48 »
Mam nienaganną polszczyznę i znakomicie znam angielski (od strony gramatycznej, a tak to jestem za pan brat ze słownikami), a chętnie wparowałbym z powrotem na tajne działy (choć bycie jednym z dwóch najbardziej rozpoznawalnych blanków (i to w doborowym towarzystwie Fasta) jest też fajne). Jakiej dyspozycyjności wymagacie od tłumacza?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry