Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might & Magic Heroes III HD Edition (Czytany 28481 razy)
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 19 Marca 2015, 21:09:32 »
Trzeba było ;)


IP: Zapisane
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 20 Marca 2015, 08:13:05 »
Hmm... Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale czy przypadkiem do nowych kampanii nie trzeba było przechodzić z save'a?

??? Kończy się kampania "wojenny zamęt", przechodzę przez ekran "ze smoczkiem" a następnie "klasyfikacji" i... ?  Cały czas są nieaktywne...


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 21 Marca 2015, 19:00:31 »
Chodzi o to, że wszystkie kampanie powinieneś przejść "na jednym sejwie". No... niezupełnie. Sejwów może być dużo, ale chodzi o to, żeby zachować jeden ciąg.

Najprościej będzie, jeśli powiem, że przycisk "nowa gra - kampania" powinieneś nacisnąć dokładnie 1 raz. Nie jeden raz na każdą kampanię, nie 1 raz na każdą grę. Jeden, jedyny raz.

Czyli - gdy przejdziesz pierwszą kampanię, klikasz od razu na następną. Jeśli przejdziesz pierwszą i masz dość grania na dzisiaj, to następnego dnia nie klikaj na "nowa gra - kampania", ale wczytaj sejw.


IP: Zapisane
Thalgo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 24 Marca 2015, 21:42:02 »
OK. Dzięki za łopatologiczne wyjasnienie :-) Wydaje  mi się, że chyba tak robiłem, bo miałem duży problem z przejsciem 3 etapu drugiej kampanii (Diabły i podziemia) wiec robiłem częste savy... Tak czy inaczej sprawdzę.
Czy gdyby mimo wszystko nie udało się z tych savów co mam przejsć dalej to znaczy że trzeba wszystkie zacząć od nowa (od pierwszej kampanii(?



« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2015, 21:46:15 wysłane przez Thalgo » IP: Zapisane
luk2255

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 23 Listopada 2016, 00:24:50 »
Gra ktoś może on-line w wersję HD??


IP: Zapisane
chartha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 31 Stycznia 2017, 15:56:02 »
Podbijam pytanie, bo gra nigdy nie umrze, a pograć przeciwko człowiekowi zawsze ciekawiej


IP: Zapisane
krystianhapa2

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 08 Lutego 2017, 12:38:01 »
Z tego co widzę, większość gra na hocie przez gamerangera. Około 3k graczy.


IP: Zapisane
Proroc3Y

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 13 Marca 2019, 12:04:31 »
Wtedy, kiedy to piszę minęło mnóstwo czasu od premiery Heroes Might & Magic III HD Edition...
I szczerze mówiąc... Posiadam oryginalne Heroes of Might and Magic III i nie chcę kupować tego samego jeszcze raz. Moja HoMM III świetnie się sprawuje, ale... to tylko moje osobiste poglądy na temat HMM III HD


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry