Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dlaczego wydano tą grę? (Czytany 31230 razy)
Eternith

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 264


Fpatrz się...

Zobacz profil
« : 10 Listopada 2007, 21:21:39 »
No właśnie.
Jak myślicie. Bo ja czytałem, że kiedy 3DO banktrutowało, Heroes of Might and Magic IV było ostatnią deską ratunku, lecz stała się gwoździem do trumny firmy, ponieważ fani nie byli zachwyceni...


IP: Zapisane

Don't know how much I can take
Secret thoughts inside me wake
I've lost what it was within me
Oh sweet insanity
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 10 Listopada 2007, 23:12:22 »
Bo nie mieli nic do stracenia. Powiedzieli wóz albo przewóz i wydali hirka przerobionego jak tylko mogli aby się czasem nie czepiali że odcinają kupony zwłaszcza ze względu na swoją sytuację. Sukces HIV (;)) odniósł ale tylko komercyjny. Są gdzieś gracze który lubią IV bardziej niż resztę jednak są w mniejszości przez co nie kupowali dodatków, dochody spadły na łeb na szyję i koniec końców Ubi kupiło licencje na świat M&M.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Listopada 2007, 11:03:26 »
fajny podpis luk ;) . ale tamten był chyba fajniejszy.

co do tematu.

homm4 wyszło dlatego że firma miała długi i musiała wydać new game.
z braku funduszy musieli zrobić jakąś grę nieważne czy ok czy nie byle by mięć z tego kasę. gra moim zdaniem sie nieudała ale to dobrze ponieważ 5 musiała poprawić sagę na nogi i być maszyną która pociągnie homm.

to tyle z mojej strony.

PS. dzięki za taką reputacje ale nie wiem za co. i jakby co to ja sam se jej nie dałem ;)


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2008, 20:13:06 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Listopada 2007, 20:30:46 »
ta reputacja jest za całokształt twojej osoby!!!  :D
A 4 wydali bo chcieli uratować firme... przed bankructwem


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Listopada 2007, 20:54:09 »
HEROS 4 BYł GWOZDZIEM DO TRUMNY 3DO. TERAZ ZASTąPIL Ją JEDNA Z NAJWIęKSZYCH NA śWIECIE FIRM Z W BRANżY GIER KOMPUTEROWYCH CZYLI UBISOFT :)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Eternith

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 264


Fpatrz się...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Listopada 2007, 21:23:19 »
Pisz trochę jaśniej i mniej na CapsLocku ;) .
Co do tematu, zauwarzyłem, że wszyscy piszecie to co ja. Ostatnio nawet w tych samych słowach ;) . Tylko luk wniósł coś nowego. Napiszcie coś, czego jeszcze nie było.


IP: Zapisane

Don't know how much I can take
Secret thoughts inside me wake
I've lost what it was within me
Oh sweet insanity
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Listopada 2007, 19:45:33 »
Ale nie ma innych powodów. Możliwe, że tworzyli grę i chcieli ją dopieścić, ale nadszedł rozkaz z góry, że odcinają fundusze i grę trzeba wydać TERAZ. No i to co z tego wyszło to wszyscy wiemy. Była innowacyjna, ale zwyczajnie niedorobiona. Niektóre elementy są zrobione na odwal się, a niektóre wyglądają, jakby były niedokończone.

Cały świat kręci się wokół pieniędzy. Nic dziwnego, że woleli zaryzykować i wypuścić niedorobiony produkt, niż zbankrutować(co i tak się stało)


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Listopada 2007, 15:55:59 »
Jak dla mnie Heroes IV jest spoko, ale nie jako część M&M. Lepiej gdyby zrobili z niego jakiś osobny tytuł, bo gra się bardzo ciekawie - moim skromnym zdaniem, ale brakuje mi klimatu prawdziwego Hirka.


 Poza tym - nie macie czym sobie zycia zatruwać, tylko nowe umartwiające tematy zakładacie :P



« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2007, 16:05:50 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 28 Marca 2008, 19:47:07 »
moim zdaniem Heroes lV stworzono tylko do zbijania kasy. Tak samo klocki Bionicle. ja dawno z moi bratem mieliśmy kolekcję z tego. No teraz to juz nie zbieramy, bo teraz to te klocki mają krzywe twarze, tułów itp. Więc jak mozna sie domyslic zrobiono to tylko dlatego zeby mieć kasę, bo nawet nie przykładają się do towtrzenia tych zabawków
Tak samo pewnie bylo z Heoresem lV, ale Heroes V wszystko naprawił ^_^


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 28 Marca 2008, 21:00:40 »
Moim zdaniem H4 stworzyli, bo chcieli odratować firmę, a i tak nie mieli nic do stracenia, jak to powiedział Luk. A jeżeli chodzi o grę to powiem wam, że H4 bardziej podoba mi się niż H3. Nie wiem dlaczego, ale trójka w pewnym momencie przestała mi się podobać, a moim zdaniem czwóreczka nie jest taka złą jak twierdzi większość fanów. Więc powiem, że jestem fanem całej sagi, ale nie uważam tak jak wiele osób, że 4 jest słaba, mi się ona bardzo podoba :)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 29 Marca 2008, 09:15:27 »
A ja się nie zgadzam. Rzeczywiście, postawili na jedną kartę, ale przynajmniej nie robili drugiego HIII, co zrobiło Ubi, odcinając kupony z tytułu Heroes. Do tego 3D grafika, mnóstwo potworów, trochę mangi i mamy idealną grę komercyjną przeznaczoną tylko do robienia pieniędzy. A w H4 mamy trochę oryginalności, powiew świeżości.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 29 Marca 2008, 17:13:36 »
A ja się nie zgadzam. Rzeczywiście, postawili na jedną kartę, ale przynajmniej nie robili drugiego HIII, co zrobiło Ubi, odcinając kupony z tytułu Heroes. Do tego 3D grafika, mnóstwo potworów, trochę mangi i mamy idealną grę komercyjną przeznaczoną tylko do robienia pieniędzy. A w H4 mamy trochę oryginalności, powiew świeżości.

Pierwszy raz się z Tobą zgadzam...
Niektóre osoby uważają, że 4 jest głupia tylko dlatego, że nie przypomina H3. Ja natomiast [tylko mnie nie zlinczujcie :P] wolę H4 od H3. Wreszcie coś nowego i bohaterowie odgrywają w nim większa rolę. Grafika może jest nieco niedopracowana, ale o niebo lepsza niż w H3. Podsumowując: wydanie tej gry nie było złym pomysłem, bo gra się w nią naprawdę dobrze. I mam nadzieję [a za to już mnie powiesicie :P] że H6 zrobią na podstawie 4, tylko bardziej dopracują.


IP: Zapisane
Sylana

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 84


Liczy się tylko tu i teraz.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 29 Marca 2008, 19:11:16 »
A ja się nie zgadzam. Rzeczywiście, postawili na jedną kartę, ale przynajmniej nie robili drugiego HIII, co zrobiło Ubi, odcinając kupony z tytułu Heroes. Do tego 3D grafika, mnóstwo potworów, trochę mangi i mamy idealną grę komercyjną przeznaczoną tylko do robienia pieniędzy. A w H4 mamy trochę oryginalności, powiew świeżości.

Pierwszy raz się z Tobą zgadzam...
Niektóre osoby uważają, że 4 jest głupia tylko dlatego, że nie przypomina H3. Ja natomiast [tylko mnie nie zlinczujcie :P] wolę H4 od H3. Wreszcie coś nowego i bohaterowie odgrywają w nim większa rolę. Grafika może jest nieco niedopracowana, ale o niebo lepsza niż w H3. Podsumowując: wydanie tej gry nie było złym pomysłem, bo gra się w nią naprawdę dobrze. I mam nadzieję [a za to już mnie powiesicie :P] że H6 zrobią na podstawie 4, tylko bardziej dopracują.

Według mnie H4 to fajowa gra! ;) ^_^


IP: Zapisane
"... Gdy możesz zdobyć wszystko, czego pragniesz, wypowiadając kilka słów, cel nie ma znaczenia, liczy się tylko podróż."
                   Christopher Paolini
                               Najstarszy
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 29 Marca 2008, 19:20:34 »
Saph... Dobrze że dzieli nas te 1600km  :P
A tak na serio to Twoje zdanie szanuję, czyli spokojnie  ;)

W H4 bohaterowie mają za dużą rolę.... a jak wydadzą 6 na podstawie 4 to myślę że będzie to kolejne nieporozumienie bo: skoro 4 była przez ogół tak słabo przyjęta, to czy 6 ma jakieś szanse? Musieli by ją taaaak baardzo dopracować, że mimo że na podstawie 4 przypominała by 5 czy jak kto woli 3  ;)




IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 30 Marca 2008, 14:30:39 »
Saph... Dobrze że dzieli nas te 1600km  :P
A tak na serio to Twoje zdanie szanuję, czyli spokojnie  ;)

W H4 bohaterowie mają za dużą rolę.... a jak wydadzą 6 na podstawie 4 to myślę że będzie to kolejne nieporozumienie bo: skoro 4 była przez ogół tak słabo przyjęta, to czy 6 ma jakieś szanse? Musieli by ją taaaak baardzo dopracować, że mimo że na podstawie 4 przypominała by 5 czy jak kto woli 3  ;)



Tak...odległość czasami się przydaje.
Ok, może 4 była źle przyjęta, ale robić kolejną 5 czy, jak kto woli 3? A może zmieszać 4 z 5... :P


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry