Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
To co Japończycy robią najlepiej czyli manga i anime (Czytany 44598 razy)
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« : 01 Czerwca 2008, 20:16:37 »
Czyli o waszych ulubionych kreskówkach i komiksach z kraju kwitnącej wiśni ^^
Wypowiem się pierwsza. Obecnie anime które męczę to Fullmetal Alchemist a jestem na odcinku 30. Ale spoilery chętnie poczytam, zwłaszcza że parę już umiem ^^. Najbardziej jednak kocham Bleach który oglądałam od pierwszego odcinka aż do 171, najnowszego zdaje się. Tam jest tyle przystojniaków... <faints> ;D


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Czerwca 2008, 20:29:34 »
Bleach wymiata razem z One Piecem fabuła jest tam ciekawa ale czasami  są wkurzające filery a co do przystojniaków to chyba Ichigo (Itsygo) Renji oraz Sado prawda?


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Czerwca 2008, 21:54:57 »
Ha! Z tych trzech tylko Ichi jest na mojej top ten ^^ To że mam oczko Renjiego na avie to jeszcze o niczym nie świadczy... Zaraz ci pokażę którzy moim zdaniem są przystojni... Moje top ten facetów z Bleacha ^^
Miejsce 10: Ishida Ryuuken... mam słabość do szarych włosów, no i poza tym on jest taki chłodny i opanowany... awww... No i jeszcze pali w miejscach w których nie wolno. Bad boy.
Miejsce 9: Ukitake Jyunshirou, 'cause białe włoski tez kocham, bo jest kapitanem, bo ma taki miły charakter, no i bo jest chory ^^
Miejsce 8: Hisagi Shuuhei. Zdolności, dzielne dawanie sobie rady po SPOILER ucieczce Tousena z Aizenem KONIEC SPOILERU i ulubiona pozycja wytatuowana na twarzy... to mówi samo za siebie ^^
Miejsce 7: Wreszcie Ichigo Bez niego nie byłoby Bleacha, no i jeszcze za to, że zawsze daje sobie radę i ma fajne bankai. No i jeszcze za jego rozczulające braki takie jakie nieumiejętność "wyłączenia" shikai, niewiedza w zakresie kidou czy reiatsu...
Miejsce 6: Hitsugaya Toushirou Za kapitanowanie, dzielne znoszenie brak szacunku od Ichigo(który ciagle mówi mu po imieniu zamiast po stopniu, ale on tak ma z większością kapitanów...) i chomikującej w biurze sake Matsumoto... No i jeszcze za fajnego zana.
Miejsce 5: Ulquiorra Schiffer- za te jego najpiękniejsze w Bleachu oczka, za dzielne znoszenie choćby takiego Grimmjowa, za potęgę... czego można więcej kcieć?
Miejsce 4: Ichimaru Gin- za te jego urocze oczka... No i za uśmiech... Zastanawiam się, czy by mu szczęka nie odpadła, gdy na chwilę zrobił poważną minę ;D
Miejsce 3: Urahara Kisuke- Za tajemniczą przeszłość, za wiedzę i za stworzenie pewnej małej, ale bardzo ważnej pigułki ^^ No i za wygląd of course... ach ten jego kapelusik.
Miejsce 2: Aizen Sousuke- Ma facet charyzmę, co widać na przykładzie Hinamori... No i jest śliczny zarówno w okularach jak i bez. Nie muszę chyba dodawać, że jego shikai ma taki hipnotyczny urok... jak zresztą właściciel tesz...
Miejsce 1: EX AQUO a) Ishida Uryuu- Za całokształt. Ma fantastyczne hobby, jest Quincym, wygląda przepięknie w tej swojej pelerynie, cudownie walczy, ma to czego brakuje Ichigo no i w walce używa broni o której istnieniu niektórzy nie mają pojęcia... swojego mózgu. Mały geniusz... <zauroczenie >
b) Kuchiki Byakuya- Też za całokształt. Jest niemal zawsze taki chłodny i opanowany, jest też niesamowicie przystojny, ma najpiękniejsze shikai i bankai jakie widziałam no i pochodzi ze szlacheckiego rodu- wyższe sfery to jusz coś. Nie wspominając tez o jego konflikcie tragicznym, którego sam fakt istnienia dodaje kapitanowi 6stej dywizji uroku... nie no, naprawdę kocham tego faceta.

Co do Renjiego, nie, faceta raczej nie lubię, toleruję tylko w yaoi. Ale Sado... to już ciekawszy pomysł. Raz widziałam takiego arta na którym trzymał tygrysią lilię... Jeny, aż mi serce mocniej zabiło. Niestety, już zgubiłam adres. Nawet sobie nie skopiowałam... łeee... Filler mi nie przeszkadzałby, gdyby nie ta wampirza pedofilka.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 01 Czerwca 2008, 21:59:44 »
Anime FMA ssie. Manga jest lepsza.

Bleach? Niezły. : P

Ulubiona manga? Trudno powiedzieć... Neon Genesis Evangelion bardzo przypadł mi go gustu, Shaman King był śmieszny... O, jeszcze Death Note ultra ciekawe było. ; >

Nie lubię Naruto. > <

Cytuj
Tam jest tyle przystojniaków... <faints> Zęby
A Orihame i jej ogromne... oczy? :P


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Czerwca 2008, 22:04:57 »
Niestety, do mangi dostępu nie mam <płacze>. Death note... czy to było o tym zboczonym zeszycie w którym jak sie zapisało czyjeś imię to ten ktoś umierał? O uszy mi się obiło. Orihime... gópia jest. Nie lubię jej, ponieważ potrafi tylko piszczeć i choć ma całkiem sensowną moc, zwłaszcza kiedy już wiemy co to jest, i tak jej nie używa. I to nie z niewiedzy, chwilowego braku czy innych poważnych powodów, ale dlatego bo nie może się głupia przemóc i zrozumiec że to jest walka, jak ona nie zabije to ją zabiją i nikt nie będzie za nią płakał. Na początku była ok, taka zabawna postać z tym jej gotowaniem, ale potem... Aż mnie krew zalewa gdy widzę że ma tyle czasu w anime a Ishidy czy Isshina ani trochę. A Matsumoto poza tym ma większe.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 02 Czerwca 2008, 08:59:59 »
Cytuj
Niestety, do mangi dostępu nie mam
Jakakolwiek księgarnia/Empik... Niedawno wyszedł 10 tom.

Ogólnie zresztą Bleach podobał mi się bardziej na początku, zanim wyruszyli na uratowanie Rukii. Tam już wszyscy dostali moc, bla, bla, bla takie naciągane rzeczy. : P Wcześniej było fajniej, przynajmniej jaja były. ; ]


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Czerwca 2008, 20:58:59 »
Arigatou. A moce mieli a propos PRZED ratowaniem Rukii. Nie wspominając o tym, że wychodzi na to iż według ciebie gdzieś tak od 16 czy 17 episodu DO 172(już widziałam- fajowe nawet shikai, ale widziałam lepsze) reszta jest be. Ale ja się na tym nie znam, mi się w końcu nawet filler podobałby gdyby nie ta wampirka ze skłonnością do 15latków  :wsciekly:


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 03 Czerwca 2008, 21:07:36 »
Japończycy robią fajne anime i konsole w końcu PS 3 i2 i PSP to dla mnie najlepsze konsole ;)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 04 Czerwca 2008, 14:23:19 »
Nie wiem jakie jest anime, bo czytałem mangę i doszedłem gdzieś do 7 tomu i to właśnie tam już była kupa... :P


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 04 Czerwca 2008, 16:38:23 »
Dla wszystkich fanów Bleach-a którzy się nudzą czekaniem na kolejny odcinek polecam anime "Deatch Note" czyli "Notes śmierci"


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 04 Czerwca 2008, 16:49:37 »
Najlepszym anime jest FMA- super fabuła, nie jest tasiemcem, nie ma żadnych porąbanych mocy, wyrazisty główny bohater, a przy tym bardzo humorystyczna :)
Naruto oglądałem do 30 shipuddena,potem zaczęła się kaszana i w ogóle jest na chama przedłużane.
Bleach oglądałem do 5 odcinka i mi się znudziło  8)


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 04 Czerwca 2008, 17:35:16 »
Z mangą stykam się dość rzadko. Z anime też nie za często, ale lepsze coś niż nic. ;P 
Z ulubionych anime:
FMA
Shaman King
Naruto [tak, Mel ;P]
czasami Bleach.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 04 Czerwca 2008, 17:41:38 »
Cytuj
Dla wszystkich fanów Bleach-a którzy się nudzą czekaniem na kolejny odcinek polecam anime "Deatch Note"
Deatch Note? xD A cóż to?

Man, pisze się Death Note... -,-'
Cytuj
FMA
Shaman King
Naruto [tak, Mel]
czasami Bleach.
Fakt, dla mnie sux, ale przynajmniej znasz też coś innego. :P
Cytuj
Najlepszym anime jest FMA- super fabuła, nie jest tasiemcem, nie ma żadnych porąbanych mocy, wyrazisty główny bohater, a przy tym bardzo humorystyczna
A homonculusy? xD

Chociaż fakt, FMA to jedna z lepszych mang. x]


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 04 Czerwca 2008, 17:51:56 »
Hehehe aż te "ch" no ja zazwyczaj nie pisze i tak pełnej nazwy tylko DN i wszyscy wiedza o co chodzi a tutaj napisałem pełna nazwę. FMA oglądałem z Bleach-em jestem na bieżąco. Ostatnio również Tsubasa Chronicles.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 04 Czerwca 2008, 18:19:21 »
A homonculusy? xD
One przecież nie są wymysłem autorki FMA, tylko kiedyś były to węglowe ludziki dawnych alchemików (mówię o rzeczywistości). A czy mają moc wielkiego ognistego szaringanowego kastrującego jutsu (jakoś tak :P). Mają tylko normalne i nie porąbane moce, przed którymi nie mówią że używają mocy xxx, trochę to idiotyczne i nudne (co do homonculusów to takie długie pazury ja też mogę mieć jak sobie zapuszczę ;D a jeden z moich kumpli to chyba brat Gluttonye'go :rolleyes:).
Chociaż fakt, FMA to jedna z lepszych mang. x]
Chodzi mi o anime, manga jest ciut gorsza.



« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2008, 18:21:54 wysłane przez egzequtor » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry