Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 81900 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« : 17 Sierpnia 2013, 22:21:50 »
Regulamin:
1. Niedziel ma zawsze rację.
2. Jeżeli Niedziel nie ma racji, to patrz punkt 1.
3. Jeżeli Niedziel naprawdę nie ma racji, to patrz punkty 1 i 2, zignoruj je i napisz do mnie. Kulturalnie sobie wszystko wytłumaczymy
4. Gramy na pełnym systemie 1-dniowym. Oznacza to codzienny event (mord, lincz) w stosunku 2:1 dla linczów (za wyjątkiem pierwszego mordu), gdzie lincz odbywa się codziennie (począwszy od dnia drugiego), a mord co 2-gi dzień.
5. Posty: Od pierwszego mordu obowiązuje 1 post pomiędzy linczami. Długość- min. 5-6 zdań + sensowne (mniej lub bardziej) uzasadnienie swojego głosu w linczu (za wyjątkiem okresu od 1-szego mordu do 1-szego linczu).
6. Punkty karne: Za brak posta- 1 pkt. karny; za brak głosu- 1,5 pkt. karnego. 5 pkt. karnych= wykluczeniem zawodnika z dalszej gry (miasto dostaje informację, czy należał On do mafii).
7. Zezwala się na rozmowy poza tematem dot. rozgrywki (np. na GG, SB), lecz nie jest to zalecane.
8. ZABRANIA SIĘ JAKICHKOLWIEK ROZMÓW GRACZY "MARTWYCH" MIĘDZY SOBĄ, CZY TEŻ Z GRACZAMI "ŻYWYMI" NA TEMAT ROZGRYWKI. Niezastosowanie się do tego punktu bd karane ZAKAZEM GRY w kolejnych/kolejnej edycji FM. Nie dotyczy rozmów graczy żywych z osobą martwą w wyniku ostatniego linczu/mordu, która nie napisała jeszcze testamentu.
9. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem.
10. "Martwy" gracz nie ma prawa  do przekazywania całości lub części swojego testamentu w jakiejkolwiek formie innemu graczowi. Tzw. "Gambit Revolda"
11. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry.
12. Role:
Mafiozi – Ci źli, którzy chcą zabić miasto. W momencie gdy następuje mord mafii wybierają jedną osobę, która ginie (chyba, że za tą osobę pomodli się ksiądz). Mafiozów mamy CZTERECH. Jeden z mafiozów jest Ojcem Chrzestnym

Ojciec Chrzestny – Jeden z mafiozów. Czym się różni od zwykłego mafiozy? To on decyduje o tym, kto zginie w linczu miasta, w którym padł remis. Oprócz tego jeżeli zostanie sprawdzony przez detektywa, to detektyw otrzymuje informacje, że sprawdził niewinnego.

Detektyw – W momencie gdy ma miejsce sprawdzenie detektywa wysyła do Mistrza Gry (czyli do Niedziela) wiadomość z zapytaniem o tożsamość jednej, wybranej osoby. Mistrz Gry wysyła detektywowi PW o treści winny/niewinny (zależnie od osoby, którą sprawdził). Jeżeli detektyw sprawdzi Ojca Chrzestnego, to otrzymuje informacje, że sprawdził niewinnego. Jeżeli sprawdzi opryszka, to otrzymuje informację, że sprawdził winnego.

Ksiądz- Modli się przed każdym mordem mafii (oprócz pierwszego). Jeżeli pomodlił się za osobę, która miała zginąć w mordzie, to mord jest nieudany. Po prostu wstawiam na forum informację o tym, że ksiądz udaremnił mord. Nie podaję informacji o tym, kto miał zginąć w mordzie.

Opryszek – Nie jest informowany o swojej roli. Jeżeli sprawdzi go detektyw, to detektyw dowiaduje się, że sprawdził winnego

Pozostali gracze to zwykli miastowi
13. Ojciec Chrzestny JEST wybierany przez mafiozów.
14. Miasto NIE JEST informowane o tożsamości gracza, który został zabity przez mord mafii.
15. Miasto JEST informowane o tożsamości gracza, który został zabity przez lincz miasta.
16. Kolejność wysłania głosów JEST uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia).
17. Tylko "żywi" mafiozi mają prawo wysyłania wiadomości z mordem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku- mord przepada.
18. Detektyw otrzymuje informacje o ew. winie osoby, o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli detektyw zginie w owym linczu- nie dostaje On informacji n/t osoby, którą sprawdzał.
19. Stosunek sprawdzeń detektywa do linczów miasta wynosi 1:2.
20. Każdy dostaje wiadomość na privie ze swoją rolą. Nawet zwykli miastowi.
21. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:00. Natomiast z mordem- do 22:00. Przewiduję max. kilkuminutowe opóźnienie.
22. Gra kończy się gdy:
a) Wszyscy mafiozi zostaną wyeliminowani. Oznacza to wygraną miasta.
b) Liczba mafiozów i liczba niemafiozów będzie równa. Oznacza to wygraną mafii.

23. Harmonogram:
- 18.08.- Pierwszy mord mafii (modlitwa księdza)
- 19.08.- Pierwszy lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 20.08.- Drugi lincz miasta, Drugi mord mafii (modlitwa księdza)
- 21.08.- Trzeci lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 22.08.- Czwarty lincz miasta, Trzeci mord mafii (modlitwa księdza)
- 23.08.- Piąty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 24.08.- Szósty lincz miasta, Czwarty mord mafii (modlitwa księdza)
- 26.08.- Siódmy lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 27.08.- Ósmy lincz miasta, Piąty mord mafii (modlitwa księdza)
- 28.08.- Dziewiąty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 29.08.- Dziesiąty lincz miasta, Szósty mord mafii (modlitwa księdza)
- 30.08.-Jedenasty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 31.08.- Dwunasty lincz miasta, Siódmy mord mafii (modlitwa księdza)
- 01.09.- Trzynasty lincz miasta (sprawdzenie detektywa)
- 02.09.- Czternasty lincz miasta, Ósmy mord mafii (modlitwa księdza)

24. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania tego regulaminu.
25. Nie zaleca się pisania historyjek. ^_^ Jeżeli już, to realia są dowolne.

Za chwilę każdy otrzyma PW z rolą. Dla mafii założę specjalne forum.

Lista graczy:

1. Cahan - Druga ofiara mafii
2. Nikt - Trzecia ofiara linczów miasta, niewinny
3. Revold - Pierwsza ofiara mafii
4. Hadrian - Trzecia ofiara mafii
5. Thunder510 - Ósma ofiara linczów miasta, WINNY
6. Hadras - Samobójstwo, niewinny
7. Fast
8. DiamondLady Czwarta ofiara linczów miasta, winna OC.
Wyprzedzając rzeczywistość: 9. Kocica Piąta ofiara linczów miasta, niewinna.
10. Freezon - Samobójstwo, niewinny
11. Nnoitra - Pierwsza ofiara linczów miasta, niewinny
12. Sojlex - Samobójstwo, niewinny
13. Sonic - Czwarta ofiara mafii
14. Andre94nt
15. Forumowa Mafia - Szósta ofiara linczów miasta, niewinny.
16. Disconnected - Samobójstwo, niewinny
17. Ikee
18. Sylath - Druga ofiara linczów miasta, niewinny
19. Loczek
20. Hellscream
21. Fairytail - Siódma ofiara linczów miasta, niewinny
22. MiSi

Punkty karne:
Łącznie:
Thunder510 1,5
Ikee 1,5
MiSi 1,5
Fast 2,5
Hellscream 2,5
Andre94nt 2,5
Sonic 3



« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2013, 20:33:46 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Sierpnia 2013, 22:23:42 »
Okej, zająłem sobie pierwszą odpowiedź, to tak:

Nowym oznajmiam, starym przypominam:

Cześć, jestem Fast i prowadzę rozgrywkę w sposób autonomiczny do regulaminu, fabuły i ogólnie przyjętych norm moralno-etycznych. Mam nadzieję, że nie doprowadzi to do żadnych nieporozumień,ani napięć, wyłączając oczywiście z tej klauzuli Hadriana, który ma pierwszeństwo na wojny ze mną. Jeżeli chcesz podjąć się kłótni ze mną, pamiętaj, że szacunek wymaga, by wpierw skonsultować się z Hadrianem.
Reasumując: nie zrażajcie się do mnie na wstępie, poczekajcie na finał ^_^


« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2013, 22:30:58 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17 Sierpnia 2013, 23:22:46 »
Role rozesłane. Jeżeli o kimś zapomniałem, to niech mi to napisze na PW.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Sierpnia 2013, 08:19:50 »
Dobra, panowie, jedziemy z tym koksem.

Hellscream wrzucił tonę koksu na swojego multicara, wrzucił jedynkę i pojechał do tematu z historyjkami, gdzie toczy się prawdziwa gra.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Sierpnia 2013, 11:59:59 »
Dzisiaj mord będzie dopiero o 23.00, bo o 21.00 Real Madryt gra,


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fairytail



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Sierpnia 2013, 13:21:32 »
Poprzeglądałem poprzednie edycje i chyba wiem z czym się to je :). Trzeba napisać posta do 23:00?


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Sierpnia 2013, 13:42:00 »
Chyba nie trzeba, dopiero po mordzie...


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Sierpnia 2013, 15:28:07 »
Nie trzeba, niby o czym mielibyśmy pisać 8)
Życzę wszystkim miłej zabawy i powodzenia obu stronom konfliktu ;]
Na koniec dodam, iż mam nadzieję, że ksiądz jest ogarnięty i potrafi się domyślić na kogo powinien odprawić pierwsze modły ;)
Ale to już Jego decyzja. Miłej zabawy raz jeszcze wszystkim życzę. Udzielajcie się, piszcie swoje przemyślenia, nie bójcie się atakować jak i bronić, nawiązujcie dialogi, etc.
Po prostu sprawmy, żeby (mimo tego, że ta Edycja odbywa się w okresie wakacyjnym) aktywność była spora.

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Sierpnia 2013, 19:54:20 »
UWAGA!

Mam bardzo złą wiadomość. Niestety, dowiedziałem się, że prawdopodnie do końca wakacji nie będzie mnie w domu. Więc muszę się wycofać. Przepraszam za kłopot.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Sierpnia 2013, 21:14:07 »
Tango Down! 8)

Jednego mniej. 8)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Sierpnia 2013, 22:43:24 »
Z buta wjeżdżam, jednym strzałem wyłamuje zamek!

Słuchajcie dzisiaj ginie jedna osoba, ale ważniejsze jest to, że udało mi się ładnie ogarnąć ścianę w letniaku. Powiem wam, że robota została zrobiona profesjonalnie i w ogóle to możecie mi gratulować.




IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Sierpnia 2013, 23:04:51 »
Ofiara właśnie brała spokojnie kąpiel, kiedy nagle odkrył, że tęczowa, gumowa kaczuszka łypie na nią złowrogo. Przerażona wyskoczyła z wanny i pognała do sypialni. Ale tam już na nią czekano. Żelkowa Mafia- czterech najgroźniejszych przestępców w całym Midgardzie, Śródziemiu i Ziemiomorzu. Ofiara próbowała zrobić taktyczny odwrót, kiedy poczuła, że coś zaciska się na jej szyi. Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza.

Revold (*) - Pierwsza ofiara mafii


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Sierpnia 2013, 23:06:41 »
Analiza mordu by Fast:

Przede wszystkim moja teoria jest taka, że mafia zabiła Revolda, bo Revold jest dobry. Tak mi się wydaje. To chyba dobry trop. Ale dalej - na szczęście mafia wpadła w moją pułapkę i Niedziel nieświadomie nam pomógł, spójrzcie na to:

Cytuj
Ofiara właśnie brała spokojnie kąpiel, kiedy nagle odkrył, że tęczowa, gumowa kaczuszka łypie na nią złowrogo. Przerażona wyskoczyła z wanny i pognała do sypialni. Ale tam już na nią czekano. Żelkowa Mafia- czterech najgroźniejszych przestępców w całym Midgardzie, Śródziemiu i Ziemiomorzu. Ofiara próbowała zrobić taktyczny odwrót, kiedy poczuła, że coś zaciska się na jej szyi. Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza.

Po dokładnej analizie możemy dojść do wniosku, że za wszystkim stoi nie kto inny, a niepozorny Hadrian. Pozwólcie, że przytoczę wam rozmowę z dnia 24.12.2012:

Cytuj
Hadrian: Domagam się większej części udziałów. Ja koordynowałem całą akcję i ja ryzykowałem.
Revold: Hadrian, na zarząd ręki nie podnoś, bo za krótki jesteś. Dzielimy się tak jak zawsze 70% dla zarządu, reszta dla żołnierzy. W tym twoja dola.
Hadrian: To niesprawiedliwe, mną sobie gębę wycieracie?
Revold: Basta! Nie pójdziemy na żadne ustępstwa, podział ten sam co zawsze.

Ale to nie koniec! Spójrzcie na to:
Cytuj
Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza.
Pamiętliwi pamiętajo:
02.01.2013:
Cytuj
[Dzisiaj o 23:05:21] Hadrian: Lubię odkurzacze.

PSZYPADEG?

NIE SONDZE.


Nie ufacie mi? Spoko, możecie mieć wątpliwości co do mojej wiarygodności, ALE!

Spójrzcie na to:

Cytuj
Czy Fast jest w mafii?
Odpowiedź Eldoki:


A JEŻELI WCIĄŻ MI NIE WIERZYCIE TO SPÓJRZCIE NA ARCHIWALNE ZDJĘCIE Z MATERIAŁÓW POLICYJNYCH:



Spójrzcie w oczy Revoldowi ;_____;



« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2013, 23:41:30 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Sierpnia 2013, 23:07:41 »

Mam oficjalnych podejrzanych.
Cahan
Nikt
Hadrian
Thunder510
Hadras
Fast
DiamondLady
Nnoitra
Sojlex
Sonic
Andre94nt
Forumowa Mafia
Disconnected
Ikee
Loczek
Hellscream
Fairytail
MiSi

Szczególnie Hadrian- cichaczy za bardzo.

I Sojlex, te 3 kropki w ostatnim poście są bardzo podejrzane. To znaczy, że ma coś do ukrycia i nie mówi wszystkiego.

Radzę uważać na Nnoitę z jednego powodu. W opisie mordu jest napisane, że ofiara chciała wziąć "taktyczny odwrót". O taktycznym odwrocie mówiła jedna z postaci z lola- Swain, którym Nnoitra lubi grać. Tak więc jest to możliwe nawiązanie do Nnoitry.


« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2013, 23:18:54 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Sierpnia 2013, 09:35:45 »
Zauważ że nie gram w lola od paru ładnych dni- a Swainem od prawie 2 tygodni. Twój argument nie ma ronk i nuk. A w LoLa Swainem grałem tylko z Zimnym, którego nie ma, z Tobą i Kotletem.
Twój post zaś wygląda jak jakaś rozpaczliwa próba obrony- wywalasz na raz 3 podejrzanych, teoretycznie wygląda to jak jakaś rozpaczliwa próba zwalenia wszystkiego na innych, podczas kiedy Ty sobie odpoczywasz na Hawajach i pijesz koniak. " Zwalić na innych, i patrzeć jak cierpią" 8)

Osobiście podejrzany wydaje mi się także Hadrian- tekst z odkurzaczami nie może być przypadkowy. x)



IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry