Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Pożegnanie (Czytany 3664 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 22 Marca 2016, 21:13:37 »
Wybaczcie, że taki temat w tym dziale, ale nie znalazłem bardziej odpowiedniego.

Z uwagi na to, iż od miesięcy już nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem tego forum postanowiłem zakończyć swoją "karierę" jako moder-redaktor-moderator-użytkownik Tawerny.

Aktywnie dołączyłem do społeczności sześć lat temu - na przełomie zimy/wiosny 2010. Od tamtego czasu myślę nieskromnie, że zrobiłem sporo dla Tawerny oraz miłośników serii Might and Magic. Rozpocząłem swoją przygodę z modowaniem, wydając kolejno: Paczkę bohaterów z Władcy Pierścieni, Uzurpatora, Serce Ashan (Uzurpator II) oraz moją największą dumę - trylogię Księgi Czarodzieja.

Jako redaktor miałem swój udział w budowaniu zawartości strony, a jako moderator w pilnowaniu porządku na forum. Będąc częścią tej społeczności nawiązałem wiele znajomości - część z nich trwa do dziś. Wymienię teraz kilku użytkowników, którym szczególnie chciałbym podziękować:

1. Laxx - za nasze ploty, wzajemne wspieranie się i heheszkowanie  ;D

2. Asderuki - za owocną współpracę przy tworzeniu projektów moderskich :)

3. Oliwsen - za długie godziny rozmów i wspólne tworzenie projektów

4. Belegor - za rozmowy, wsparcie i gotowość do wyrażania swoich opinii w wielu tematach oraz gratulacje za bycie najaktywniejszym userem! :D

5. Jareq - za cierpliwość i przychylność :)

6. Dwito - za to, że byłeś wiernym kompanem, kiedy stawiałem swoje pierwsze kroki w świecie modów :)

7. Sojlex - za piwko na Starym Mieście (! mam nadzieję, że nie ostatnie!)


Tawerna zawsze będzie dla mnie miejscem szczególnie ważnym. To tutaj rozwinąłem swoje umiejętności i pasję modowania - to tutaj wydałem swoje projekty i to tutaj umieszczę newsa, jak tylko wydam kolejną nową zawartość.

Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną kontaktować - łatwo można mnie namierzyć na fejsie - pisząc do strony Księgi Czarodzieja lub poprzez innych użytkowników. Tutaj również postaram się zaglądać co jakiś czas :)


Miłośników serialu Heroes and Fools przepraszam, że nie został on ukończony - może nadejdzie jeszcze dzień, kiedy wrócimy do przygód Pietrka, Jessiki, Olivii i reszty Głuptasków :)

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, zatem:

DO WIDZENIA, TAWERNOWICZE :) :) :)  :piwo:


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 22 Marca 2016, 21:20:09 »
Nooo... to tawerna się rozpada :/


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Marca 2016, 21:39:44 »
Tawerna to się zaczęła rozpadać jakieś 3 lata temu.
W każdym razie żegnaj Menelagu.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Marca 2016, 03:00:26 »
Wsiago dabrogo ;)

Czym się i w ogóle. Chociaż pewnie i tak tutaj zajrzysz za jakiś czas.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Marca 2016, 17:24:26 »
Oj sypi się gwardia, sypi... Szkoda że odchodzisz i zawieszasz działalność, choć z drugiej strony zrozumiałe - ludzie coraz mniej czasu siedzą tu na forum, a więcej mają do zrobienia (porobiło nam się już magistrów, małżeństw, rodziców, także tego). Znak czasów poniekąd. Szkoda by jednak było gdyby kontakt z ludźmi się pourywał.

Sojlex - za piwko na Starym Mieście (! mam nadzieję, że nie ostatnie!)

Po moim trupie, jeśli ktoś powie że ostatnie 8) Ale to już wiadomo gdzie się zgadamy.
Apropos na wakacje będę i tak w wawie bo praktyki, więc jak ktoś coś w lipcu... to można mnie dorwać tu, albo na fb.


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Marca 2016, 18:01:56 »
Ból, smutek i żal :'(


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Marca 2016, 16:45:43 »
Tawerna umarła już dawno temu. Nie oszukujmy się, ale czasy wielogodzinnego siedzenia na SB skończyły się jakieś 3 lata temu. Dziś wchodzę na to forum rzadko i jedynie z sentymentu.

A Menelagowi życzę powodzenia i dziękuję za działalność dla forum i całego fandomu hirołsów.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Marca 2016, 18:02:37 »
Menelec a flaszkę to kto postawi Misiu kororowy? ;D I nie myśl że pozostaniesz anonimowy pod nickiem jakże pięknym. Jak dorobię się Fb Insta, Snapa, Twitta to pogadamy ;>

Hail the....


A odnośnie Tawerny to tutaj dużo nie trzeba mówić bo diagnozę każdy zna tylko dokłada się nowych argumentów + brak porządnego meeta większą grupą.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry