Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tawerniany projekt!!! (Czytany 116528 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 09 Marca 2010, 19:06:14 »
Nieźle, naprawdę nieźle. Jeszcze pokaż mi ikonę tego stwora i uznam, że pomysł naprawdę ma szanse powodzenia.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 09 Marca 2010, 20:08:58 »
O, właśnie mniej więcej o takie coś mi chodziło ;)
Ogółem sądzę, iż Piraci mogliby być dobrym wyborem. Jak ktoś pisał, iż powinna być rasa "Znana i lubiana jak demony", jednakże takie już zostały zrobione rzez twórców. Jedyną taką lubianą rasą pozostali reptilioni (jaszczuroludzie), jednakże raczej nie załatwiłoby się takich jaszczurzych pysków (Bo chyba nie zamierza się 20x skopiować twarzy jaszczura Mrocznego Jeźdźca?). Mam też już propozycje co do ikon bohaterów - wystarczyłoby im jedynie tło usunąć, by widać było jakiej flagi oni są. Dodam, iż wśród nich mógłby się znaleźć jeden z bohaterów z części 1-4 ;)

No i co do tych ras z "Nowe Rasy Tawerny" - też według mnie nie dałoby rady - skąd wziąć wygląd np. Nocnej Mary czy Smoczego Jeźdźca? (Czy chociażby Półsmoka - jedyne smoki chodzące na dwóch łapach to Smoki od krasnoludów, a te nie pasowałyby)



« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2010, 20:11:09 wysłane przez Kokoju » IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 10 Marca 2010, 14:38:53 »
No więc skoro nie pojawiły się żadne inne propozycje póki co zajmę się piratami :huh:

lv 2 coś mi się do końca nie udał, zresztą jak pokazać że to pirat;P
Chyba może być co?



IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 10 Marca 2010, 17:39:01 »
Cytuj
Bo chyba nie zamierza się 20x skopiować twarzy jaszczura Mrocznego Jeźdźca?

No cóż, są jeszcze smoki, hydry, wiwerny, paoki...


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Marca 2010, 17:52:38 »
No, ale i tak są to głowy 4x większe od zwykłych. Poza tym przypominaliby bardziej nieokrzesane jaszczury niż ucywilizowane jaszczuroludy.

Co do II Poziomu - Nie tak źle, jedynie w sumie ten hełm nie pasuje. Mógłbyś zamienić go np. na głowę wilka od Arcydruida lub Szamanki, albo np. od głowy Czarnoksiężnika (W ostateczności).
Swoją drogą, wpadłem na pomysł by zrobić taką "zasadę". Jak jest np. tak, iż w Przystani nieulepszone istoty są niebieskie, ulepszone białe a alternatywne czarwone, to mogłyby być tak:
Nieulepszone: Brązowe
Ulepszone: Czarne/Ciemnofioletowe
Alternatywy: Bordowe/Ciemnoczerwone


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Marca 2010, 20:03:34 »
Co do piratów to z lewiatanem można by pokombinować z nogami  i ogonem pao kai, a resztą ciała hydry...oczywiście jakoś bez głów co do modów to pierwszy jakośś nie przypadł mi do gustu, ale drugi... ;D pirat na całego


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 11 Marca 2010, 07:11:29 »
Co do jaszczuroludzi tworzenie takiej rasy wymaga zarówno sprytu, jak i zapału, czego mi ostatnio brakuje. To "kopiowanie" głów czy czegoś innego to najżmudniejsza rzecz jaką kiedykolwiek byście robili. Poza tym takie coś już jest robione na hc i nie chcę wcinać się w robotę innych.

Cytuj
Co do II Poziomu - Nie tak źle, jedynie w sumie ten hełm nie pasuje. Mógłbyś zamienić go np. na głowę wilka od Arcydruida lub Szamanki, albo np. od głowy Czarnoksiężnika (W ostateczności).
Mówisz serio? bo według mnie to co by wtedy powstało pasowałoby bardziej do jakiegoś szamana.

Mówiąc szczerze te kolory mi nie pasują (za ciemne to wszystko by było). A co do jednostek kilka zmienię bo jak na razie to co napisałeś to tylko przeróbka przystani.

P.S
Jakieś jeszcze pomysły na temat lewiatana?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 11 Marca 2010, 07:27:06 »
Niekoniecznie ciągle Przystani - Bandyci i Złodzieje byliby z Lochu, Łowca Niewolników z Sylvanu, Utopce czy Pożeracze byliby z Akademii. I w sumie "Środek" byłby z Przystani.

Cytuj
bo według mnie to co by wtedy powstało pasowałoby bardziej do jakiegoś szamana.

Wiesz, tu nie chodziłoby o jakąś rytualną maskę, tylko po prostu wilcza skóra na głowie.

Cytuj
Mówiąc szczerze te kolory mi nie pasują (za ciemne to wszystko by było)

Jak dla mnie mogłoby być dobrze, jeśli zachowa się umiar (NIe zrobi się np. jednostki całej na czarno i tylko głowa w "kolorze skóry"). Są jeszcze w końcu pasy, miecze, kołczany, kolczugi, i wiele innych, które sprawiają iż kolor nie jest jednolity. Ale... jak tam chcesz ;). To w sumie ty głównie robisz grafikę (Chyba, że ktoś inny też się znajdzie).




IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 11 Marca 2010, 08:21:59 »
@Up
Niestety nie :( Cały czas na kogoś czekam, ale póki co tylko ty się w to zaangażowałeś.

Ale idąc dalej kolejna teksturka gotowa. Wiem, wiem miało być inaczej, ale nie mogłem się powstrzymać ;(

Trochę taki przy głupawy wyszedł, ale chyba lepszy taki niż kolejny elf? Dodatkowo ma lepszą broń jak przystało na piratów :)
I z niego jestem podwój dumny bo po 4h w końcu udało mi się mu głowę wymienić.

Teraz zajmę się chyba przeróbką córy ziemi, na taką morską wiedźmę? Tylko nie wiem jak ma wyglądać xD
Prosiłbym o wasze zdanie, temat otwarty dla wszystkich!


Cytuj
Wiesz, tu nie chodziłoby o jakąś rytualną maskę, tylko po prostu wilcza skóra na głowie
Bogiem nie jestem. Mówiąc szczerze to niewykonalne (tzn nie chce mi się z tym bawić). Ale lepiej to zostawić bo w końcu piraci też mają hełmy ;P


« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2010, 10:59:27 wysłane przez sylan » IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 11 Marca 2010, 12:06:09 »
Hmm, z tego co wiem, to moderzy używają tylko teksturek, więc w zasadzie, z tego co się domyślam, możnamy odpowiednio zmniejszyć teksturkę głowy hydry/podziemnego jaszczura/wiwerny/smoka/paoka.

A co do modów Sylana - 1 i 3 poziom są świetne, ale 2 to niewypał. Jeśli to ma być pirat, to ja jestem fioletowym kanarkiem z fletem zamiast dzioba.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 11 Marca 2010, 14:33:38 »
Cytuj
głowy hydry/podziemnego jaszczura/wiwerny/smoka/paoka.

Jednakże Hydra/Jaszczur/Paok?Smok/Wiwerna ma głowę bardziej "dziką" a nie jak u ucywilizowanego jaszczura?
Tak swoją drogą, ta trzecia jednostka to kto to jest? Łowca Niewolników czy Arbalista? Bo wiesz, Arbalista to ktoś w stylu kusznika. A Łowca Niewolników to to bardziej byłby lekko opancerzony łucznik. Ale fakt faktem nawet wyszedł.

Cytuj
Teraz zajmę się chyba przeróbką córy ziemi, na taką morską wiedźmę? Tylko nie wiem jak ma wyglądać

Może być np. Czarodziejka/Zaklinaczka/Wieszczka. Można też pokombinować tutaj z wyglądem Beatrice z podstawki.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 11 Marca 2010, 15:21:21 »
Cytuj
Tak swoją drogą, ta trzecia jednostka to kto to jest? Łowca Niewolników czy Arbalista? Bo wiesz, Arbalista to ktoś w stylu kusznika. A Łowca Niewolników to to bardziej byłby lekko opancerzony łucznik. Ale fakt faktem nawet wyszedł.

Właściwie to nie jest ani jedno ani drugieto jest ktoś w stylu granadiera. Póki co nie będę trzymał się kurczowo jednej wizji.
Cytuj
Może być np. Czarodziejka/Zaklinaczka/Wieszczka. Można też pokombinować tutaj z wyglądem Beatrice z podstawki.

Wydaje mi się że Beatrice mie ma wielu animacji, dlatego odpada.
Mówiąc szczerze do końca nie wiem czy zrobić kapłana czy wiedźme  :-\:-\

Cytuj
A co do modów Sylana - 1 i 3 poziom są świetne, ale 2 to niewypał.
Dzięki, ale z piratem do końca nie mam manewru bo nie mam z czego korzystać przy jego tworzeniu nic do pirata nie jest podobne. Chyba że ktoś ma fajną teksturkę twarzy pirata to bym poprosił.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 11 Marca 2010, 15:39:27 »
Jak dla mnie jednak lepiej zrobić ów "męskich" czarodziejów - Akolitę, Czarownika i Zaklinacza. W końcu jest dosyć dużo możliwości zrobienia takich - Kapłani, Mroczni Kapłani, Inkwizytorzy, Alaryk, Druidzi, Arcydruidzi... Dużo tego.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 11 Marca 2010, 16:09:12 »
Mi w drugim pasuje właśnie hełm, ponieważ przypomina ,,hełm wilka morskiego" z trójki  ;D

Fajnie by wyglądała wiedźma jako szamanka z wodorostami jak u nimfy  8)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Grealdin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 12 Marca 2010, 14:22:27 »
Ja nie jestem dobry od tekstur,ale mogępomóc w potworkach.Pierwszo-poziomówka był bandytą,drugo-poziomówka był piratem,a trzecio-poziomówka grenadier.Reszta może być tak:
Akolita
Atak 10
Obrona 7
Życie 35
Szybkość 4
Inicjatywa 10
Strzały 6
Mana 12
Czary:Spowolnienie i Wrażliwość
Zdolności:Żywe Stworzenie,Strzelec,Przeklęty atak(atak może wyssać 50% życia i rzucić na cel osłabienie,rozkład i cierpienie)
Koszt 360

Znachor
Atak 9
Obrona 9
Życie 45
Szybkość 4
Inicjatywa 11
Strzały 8
Mana 16
Czary:Regeneracja,Znak Leczący(zdolność),Leczące Dłonie(zdolność)
Zdolności:Żywe Stworzenie,Strzelec,Znak Leczący(aktywowane(może uleczyć każdą sojuszniczą jednostkę do pełna i oczyścić z wszelkich klątw.5 many))Leczące Dłonie
Koszt 440

Zaklinacz Mórz
Atak 11
Obrona 10
Życie 50
Szybkość 5
Inicjatywa 11
Strzały 12
Mana 0
Zdolności:Żywe Stworzenie,Strzelec,Pełna skutecznośćw walce na dystans,Pełna skutecznośćw walce wręcz
Koszt 440

Narazie tyle wymyśliłem za parę dni dokończę dzieło ;)


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 17:08:49 wysłane przez Grealdin » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry